Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(mamia @ 2008 03 22, 20:29)
wicked dariau tavaja mirsiane is brokoliu,svogunu laisku ir grybu thumbup.gif  skanumelis skanumelis,mano vyrui labai patiko biggrin.gif zinoma ir man smile.gif sake gali buti kaskart prie mesos doh.gif  taip kad ACIU 4u.gif


smagu girdet, kad nors tiek prisidedu prie kulinariniu shedevru hihihi.gif ir kad patiko 4u.gif
einu ir pati pjaustyti visko tai paciai misrainei... rytojui ruosiuosi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 03 22, 21:31)
smagu girdet, kad nors tiek prisidedu prie kulinariniu shedevru hihihi.gif ir kad patiko  4u.gif
einu ir pati pjaustyti visko tai paciai misrainei... rytojui ruosiuosi  cool.gif

kai vakar sarasha shiu Velyku progos patiekalams surashiau, MB paklause: "o tai brokoliu salotu su grybais nebus?" unsure.gif teko ir man daryt ax.gif labai labai skanu tikrai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal galima dar karta tuo izymiuoju receptuku pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
Ale rimtai merginos, va sulauksiu receptuko,tai ir as gaminsiu. Kai sitiek geru atsiliepimu, tai nuodeme butu nepabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Titia @ 2008 03 23, 12:22)
Gal galima dar karta tuo izymiuoju receptuku pasidalinti? ax.gif



QUOTE(Rutti @ 2008 03 23, 17:19)
Ale rimtai merginos, va sulauksiu receptuko,tai ir as gaminsiu. Kai sitiek geru atsiliepimu, tai nuodeme butu nepabandyti.

taigi virsutini posta paskaitykit #205 ir zinosit viska 4u.gif
Atsakyti
O padaziukas koks, ar jokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Titia @ 2008 03 23, 17:10)
O padaziukas koks, ar jokio g.gif

dedamas majonezas 4u.gif as shikart dejau dar truputi kefyro, kad ne tai riebu butu ir nemazai krapu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskyte @ 2008 03 23, 19:58)
dedamas majonezas  4u.gif  as shikart dejau dar truputi kefyro, kad ne tai riebu butu ir nemazai krapu  4u.gif

del tos pacios priezasties as dedu 50/50 majoneza su grietine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 03 23, 19:43)
del tos pacios priezasties as dedu 50/50 majoneza su grietine 4u.gif

drinks_cheers.gif man tai su kefyru, plain jogurtu, ar (nebandziau) su grietine, os shiek tiek lengvesnes g.gif MB labiau patiko maishyta su kefyru nei vienas majonezas biggrin.gif man visaip skanu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskyte @ 2008 03 22, 22:44)
kai vakar sarasha shiu Velyku progos patiekalams surashiau, MB paklause: "o tai brokoliu salotu su grybais nebus?"  unsure.gif  teko ir man daryt  ax.gif  labai labai skanu tikrai  biggrin.gif  4u.gif


o tai tu nori pasakyt, kad dar nebuvau tokios misraines valgiusi? g.gif (as receptuka gi is musu bendros pazistamos Rutos "pavogiau" pries pora metu....)
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 03 23, 22:42)
o tai tu nori pasakyt, kad dar nebuvau tokios misraines valgiusi?  g.gif (as receptuka gi is musu bendros pazistamos Rutos "pavogiau" pries pora metu....)

nugi zinok, dabar susimasciau g.gif nu nepamenu, kad buciau , tikrai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 03 22, 18:29)


wicked dariau tavaja mirsiane is brokoliu,svogunu laisku ir grybu thumbup.gif  skanumelis skanumelis,mano vyrui labai patiko biggrin.gif zinoma ir man smile.gif sake gali buti kaskart prie mesos doh.gif  taip kad ACIU 4u.gif

Jus man pasakykit,o cia virti produktai ar zali,labai sudomino,nes labai giriat,kad skanu.
Atsakyti