Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

Oriniu gal kam nors ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2008 03 24, 16:05)
Jus man pasakykit,o cia virti produktai ar zali,labai sudomino,nes labai giriat,kad skanu.

zali,zali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 03 24, 18:33)
Oriniu gal kam nors  ax.gif


Cia is kiausinio baltymu ane? rolleyes.gif
Atsakyti
***
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 25 kovo 2008 - 11:20
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2008 03 24, 20:47)
Cia is kiausinio baltymu ane?  rolleyes.gif

Taip. Turejau baltymu penkis, gaila ismesti buvo, tai panaudojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 03 25, 03:33)
Oriniu gal kam nors  ax.gif


Pupa, manishkis dabar mane priverstu juos ishmokti daryti, jei pamatytu..Jis labai tokius dalykus megsta.. doh.gif doh.gif doh.gif
(asihku, ash jam nerodysiu
hihihi.gif )
Atsakyti
Pupa o kaip tu juos darai ???? blush2.gif nes as tai nedariau niekada ax.gif
Atsakyti
Cia vienas is sonatinos sedevru. Tik as dariau su cukraus pudra, nes kazkur paskaiciau, kad tikri morengai su kuo smulkesniu cukrumi daromi, cukraus pudra tinka idealiausiai.

Morengai

2 kiaušinio baltymai, kambario temperatūros
1/2 puodelio cukraus
1/2 a. š. vanilės ekstrakto

Kiaušinio baltymus plakti mikseriu, kol suputos. Tada plakant berti po 1 - 2 v. š. cukraus. Kitą dalį cukraus galima berti tik tuomet, kai prieš tai subertas bus visiškai ištirpęs (patikrinti galima šiek tiek baltymų patrynus tarp pirštų - turi visiškai nesijausti cukraus kristalų). Plakti, kol bus subertas visas cukrus ir masė bus lygi bei blizgi. Įmaišyti vanilę ir kitus priedus, jei naudojate. Apvertus dubenį masė neturi iškristi. Išplaktus baltymus sukrėsti į konditerinį maišelį ir ant kepimo popieriumi išklotos skardos išspausti keturiasdešimt 2,5 cm skersmens morengų. Kepti iki 120º C įkaitintoje orkaitėje 1 val. Nuo kepimo popieriaus nuimti tik tuomet, kai morengai visiškai atauš.
Šokoladiniams morengams kartu su vanile galima įmaišyti 1 a. š. persijotos kakavos, riešutiniams - 2 v. š. be žievelių sumaltų lazdyno riešutų, pistacijų morengams - 1 v. š. kapotų nesūdytų pistacijų.

Morengus galima po du suklijuoti kad ir tokiu kremu:

100 ml riebios grietinėlės
1 v. š. cukraus pudros
100 g aviečių

Grietinėlę išplakti kol suputos, suberti cukraus pudrą ir išplakti iki standumo. Avietes sutrinti šakute ir atsargiai įmaišyti į grietinėlę. Vieną morengą aptepti kremu ir uždengti kitu morengu. Prieš patiekiant šiek tiek pašaldyti, kad kremas sustingtų (tik ne per ilgai, kitaip morengai suminkštės).

P. S. puodelis - 237 ml. Tikrai labai skanu ir labai geras būdas sunaudoti likusius kiaušinių baltymus... Kremui naudojau aviečių džemą
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 03 25, 07:42)
Taip. Turejau baltymu penkis, gaila ismesti buvo, tai panaudojau  ax.gif

jasna as kazkada dariau bet pirma ir paskutini syki, cia jau labai reikia megsti saldziai kaip as sakau, nes man tas baltymas tokia puta blush2.gif negaliu as nei praryt ir cukrus, as nesaldi tai man nelabai.... bet mano broliui sueejo kaip uz gera biggrin.gif tam viskas kas saldu skanu biggrin.gif Mano vyrui pasakytum kad cia baltymas tai sueestu tokiu tona, nes jis visus trynius ismeta net is velykiniu kiausiniu, kiausinienes tik is baltymu zodziu.... doh.gif as tiesiog imu padekla kiausu ir gliaudau baltymus i trilitreka , o tryniai i kibira eina doh.gif o man kiausas be trynio ne kiausas doh.gif as nuo baltymu ziaugcioju o jis atvirksciai biggrin.gif biggrin.gif


O cia labai paprtasta greita ir visai skani vakariene 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 03 24, 17:36)

Rimtai,zali, kazkaip nesu valgius zaliu grybu,tai dar karta klausiu ar tikrai nereikia ju apvirti?
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2008 03 26, 07:56)
Rimtai,zali, kazkaip nesu valgius zaliu grybu,tai dar karta klausiu ar tikrai nereikia ju apvirti?

Lietuvoj dar senai senai salotose valgiau zalius pievagrybius toj pacioj Picoj Jazz studentavimo laikais super kaip skanu 4u.gif aisku nezinau apie kokius grybus cia kalbat, nes neskaiciau bet tokius esu valgius tikrai nebuvo virti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2008 03 26, 09:56)
Rimtai,zali, kazkaip nesu valgius zaliu grybu,tai dar karta klausiu ar tikrai nereikia ju apvirti?

rimtai, rimtai smile.gif laaaaaabia skanu thumbup.gif

P.S. as tik juos smulkiai supjaustau,kaip ir svogunu laiskus su brokoli ziedais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamia: 26 kovo 2008 - 16:12