Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(cafe girl @ 2008 05 28, 09:10)
dar sugalvojom tokia viena uzkandele padaryt ant greituju ....nusipirkau teslos saldytos kaip buna bulkutem ..tada pasiemus po viena gabaleli tos bandeles iskociojau su kocelu tada supjausciau juostelem ..tada reikia rukytos kokios dereles  susipjaustai tokiais mazdaug kad butu 5 cm. ilgio ir pasiemus su tom juostelem graziai apvynioji tada  patepi kiausiniu ir kepi orkaitei ...


o mes perkam crosantu tesla.... po 8 buna pokuoteje... tada paprastas desreles pjaunu per puse, ivynioji, ir i orkaite... labai greiti ir skanus pusryciai gaunasi (angliskai turbut butu pigs in the blanket) thumbup.gif kiti dar visokiu idaru prigalvoja, bet as kai mazai ka valganti, tai man su desrelem skaniausia... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 29 gegužės 2008 - 02:29
QUOTE(wicked @ 2008 05 28, 19:28)
o mes perkam crosantu tesla.... po 8 buna pokuoteje... tada paprastas desreles pjaunu per puse, ivynioji, ir i orkaite... labai greiti ir skanus pusryciai gaunasi (angliskai turbut butu pigs in the blanket) thumbup.gif kiti dar visokiu idaru prigalvoja, bet as kai mazai ka valganti, tai man su desrelem skaniausia...  blush2.gif

drinks_cheers.gif as va kartais deshreles vynioju 4u.gif bet dazniausiai tai dedu pakepinta shonine su svoguniuku ir sumaishyta su cream cheese biggrin.gif arba obuoliukus su cinamonu biggrin.gif labai patogu thumbup.gif ir greita ir skanu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskyte @ 2008 05 28, 22:19)
arba obuoliukus su cinamonu  biggrin.gif 


as irgi karta su obuoliais dariau, bet tiesa pasakius, nelabai man patiko.... schmoll.gif bet cia galejo del to buti, kad is dideles meiles cinamonui, jo padauginau hihihi.gif
Atsakyti
mergaites, turiu jums klausimuka.

gal kuri zinot kas valo langus?

aciu is anksto 4u.gif

blyn, biskuti ne cia parasiau zinute doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliushka: 29 gegužės 2008 - 17:24
QUOTE(doviliushka @ 2008 05 29, 18:23)
mergaites, turiu jums klausimuka.

gal kuri zinot kas valo langus? 

aciu is anksto  4u.gif

blyn, biskuti ne cia parasiau zinute  doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif ..turiu viena tel, nori pabandyt?
Lena 312-714-6262

jei netiks, rashyk, zinau, kas gali zinoti daugiau info.. 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif :

Paprastute vakariene: kalakutienos deshreles ishkeptos ant lauzo, virtos bulvytes..
Kirtom su shvieziai pamarinuotom shparaginem pupelem ir gaiviom salotom: kopustas, morka ir cukinija- sutarkuoti burokine tarka, skiltele cesnako, pipiriuku juodu ir majonezo..

user posted image

Blyncikai (dariau pirma karta..-labai niam): pora jaunuciu cukiniju nulupam, o pievagrybius nuplaunam ir sutarkuojam burokine tarka, pora kiaushiniu, shaukshciukas majonezo, skiltele cesnako, druskyte, truputis miltu ir manu, kad sutirshtetu mase..Kepam alyvuogiu aliejuje..
Galiu pasakyti, sunku net pajusti skoni, nes tirpsta burnoje biggrin.gif ...

user posted image
(gaila, foto labai nekokia..)
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 30, 22:29)
Labas smile.gif :



user posted image



user posted image
(gaila, foto labai nekokia..)

doh.gif taip ir valgyt galima uzsimanyt doh.gif gerai, kad vakariene stipria apturejom thumbup.gif tikiuosi ryt sugausim zuvytes (shiandien uzmatem kolega betraukiant gera 5-6 kg karpi bigsmile.gif ) tai ir zuvienes bus thumbup.gif o jei ne, tai shonkauliukai su shashlykais ant lauzo keliaus, tik, kad oras geras butu biggrin.gif 6663, ale ir shedevru ant nakties cia pateikei biggrin.gif niam thumbup.gif aciu uz superinius receptukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskyte @ 2008 05 31, 06:45)
doh.gif  taip ir valgyt galima uzsimanyt  doh.gif  gerai, kad vakariene stipria apturejom  thumbup.gif  tikiuosi ryt sugausim zuvytes (shiandien uzmatem kolega betraukiant gera 5-6 kg karpi  bigsmile.gif  ) tai ir zuvienes bus  thumbup.gif  o jei ne, tai shonkauliukai su shashlykais ant lauzo keliaus, tik, kad oras geras butu  biggrin.gif  6663, ale ir shedevru ant nakties cia pateikei  biggrin.gif  niam  thumbup.gif aciu uz superinius receptukus  rolleyes.gif

4u.gif Aciu Raskyt..tu pati nereali kulinare..
Ash taip pat vakar paruoshiau shviezia karpi ish musu ezero..Reikes kept smile.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 30, 22:48)
4u.gif Aciu Raskyt..tu pati nereali kulinare..
Ash taip pat vakar paruoshiau shviezia karpi ish musu ezero..Reikes kept smile.gif
4u.gif

blush2.gif nu kur jau cia biggrin.gif nesilygiuoju su tamsta schmoll.gif buvau uzsidegus ir as jau foto shedevru savu daryt, bet jaunuolis musu "pazaide" su fotiku, tai baigesi mamos uzsidegimas blush2.gif bet shiandien kai ta karpi pamaciau bigsmile.gif seeeeeeeeeile net nutiso blush2.gif pasiilgau zuvienes ant lauzo blush2.gif dabar man dar kaip uzeina doh.gif noriu visko ko negaliu gaut doh.gif gerai, kad tevu nenukrauste shiandien ir dziovinti Dvaro sureliai jau Cikagoj thumbup.gif net pilvas gurgt pradejo kai pasake, kad jie saugiai atkeliavo per Atlanta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskyte @ 2008 05 31, 06:59)
blush2.gif  nu kur jau cia  biggrin.gif  nesilygiuoju su tamsta  schmoll.gif  buvau uzsidegus ir as jau foto shedevru savu daryt, bet jaunuolis musu "pazaide" su fotiku, tai baigesi mamos uzsidegimas  blush2.gif  bet shiandien kai ta karpi pamaciau  bigsmile.gif  seeeeeeeeeile net nutiso  blush2.gif  pasiilgau zuvienes ant lauzo  blush2.gif  dabar man dar kaip uzeina  doh.gif  noriu visko ko negaliu gaut  doh.gif  gerai, kad tevu nenukrauste shiandien ir dziovinti Dvaro sureliai jau Cikagoj  thumbup.gif  net pilvas  gurgt pradejo kai pasake, kad jie saugiai atkeliavo per Atlanta  blush2.gif

baik, Raskyte..niekuo nesiskiriu nuo jusu visu, tik kad kartais randu minute nufotkint..Pacios fotikas jau pensininkas, tai kartais irgi baigiasi kantrybe..
..o ash niekad neragavau dziovintu Dvaro sureliu...Skanus?
O ko negali valgyt? ar viska gali? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 05 30, 23:04)
baik, Raskyte..niekuo nesiskiriu nuo jusu visu, tik kad kartais randu minute nufotkint..Pacios fotikas jau pensininkas, tai kartais irgi baigiasi kantrybe..
..o ash niekad neragavau dziovintu Dvaro sureliu...Skanus?
O ko negali valgyt? ar viska gali? smile.gif

as valgyt tai viska galiu biggrin.gif biggrin.gif bet uzsimanau pvz. sushi, tiramisu ar dar kokio bieso, ko dabar an nelabai galima blush2.gif tokia jau esu, kai negaliu ypac noriu doh.gif uzsispyrus mergele doh.gif
tie dziovinti sureliai.... galas ju nemate doh.gif uoshvis "uzkrete" dar LT... o i JAV ju niekas neeksportuoja ish LT doh.gif tai va ir norisi be galo doh.gif man jie skanus.... tokie kaip siemkos.... pagrauzimui blush2.gif daug nesuvalgysi, ale skanu biggrin.gif bet tai kai mes dar LT gyvenom jie tada jau brangus buvo 22 lt/kg.... dabar tevai pirko 52 lt/kg ir cia per 5 metelius kainele "paaugo" doh.gif tikiuosiu "ishaugt" ish pomegio jiems, arba gal kas susiprotes juos i cia atvezt g.gif bet malonumas pigus nebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskyte @ 2008 05 31, 07:12)
as valgyt tai viska galiu  biggrin.gif  biggrin.gif  bet uzsimanau pvz. sushi, tiramisu ar dar kokio bieso, ko dabar an nelabai galima  blush2.gif  tokia jau esu, kai negaliu ypac noriu  doh.gif  uzsispyrus mergele  doh.gif
tie dziovinti sureliai.... galas ju nemate  doh.gif  uoshvis "uzkrete" dar LT... o i JAV ju niekas neeksportuoja ish LT  doh.gif  tai va ir norisi be galo  doh.gif  man jie skanus.... tokie kaip siemkos.... pagrauzimui  blush2.gif  daug nesuvalgysi, ale skanu  biggrin.gif  bet tai kai mes dar LT gyvenom jie tada jau brangus buvo 22 lt/kg.... dabar tevai pirko 52 lt/kg ir cia per 5 metelius kainele "paaugo"  doh.gif    tikiuosiu "ishaugt" ish pomegio jiems, arba gal kas susiprotes juos i cia atvezt  g.gif  bet malonumas pigus nebus  g.gif

isivaizduoju, kaip visko uzsimanai tongue.gif ..
o sureliai tai brangiai, bet skaniai skamba..niekad neragavau..
Laikykis..jei labai ishalksi, varyk i svecius..smile.gif Bet matau, kad pati duodies su puodais nepavargdama biggrin.gif ..
4u.gif
Atsakyti