Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(RUDOJI @ 2008 03 23, 02:53)
gal ne apie tokius kirpčiukus kalba buvo mirksiukas.gif Man rodos ji apie šonu kirptus rašė mirksiukas.gif

mmmmm doh.gif o as nesupratau . biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri is jusu nesioja trumpus lygius kirpciukus,man reikia meistro,kad tirai lygiai nukirptu wub.gif kad moketu,nes kiek kirpo tai niekad nesigavo l.graziai g.gif parekomenduokit ka nors 4u.gif
Atsakyti
Galiu drasiai rekomenduoti plaukus dazytis pas Rita is Salon+ Akropolyje. Nezinau, kaip ji kerpa, nes niekad pas ja nesikirpau, bet kad dazo klasiskai, tai faktas. Supranta kliento norus is puses lupu, pati siulo tai, kas jos manymu tiktu ir rezultatas visuomet tikrai pranoksta lukescius thumbup.gif . Esu labai patenkinta ir jos darbu, ir ja kaip zmogumi biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 03 22, 23:38)
ne, kaip tik jam pasakiau: daryk ka nori, bet jau ne karta skaiciau, kad Tomas ne is tu, kurie koordinaliai keicia g.gif  o del plauku dazymo, tai nesamone ir ne mano variantas, as pati sviesiaplauke, tai reikejo tik paryskinti spalva  ax.gif taip kad... manau, kad tiesiog netiko is principo man tie dazai arba sureagavo su mano jau esamais dazais, nu viezoo, daugiau pas ji neisiu schmoll.gif nerizikuosiu, nes niekad taip man nebudavo, kad taip oda sureaguotu schmoll.gif


na tada tu lb klysti del jo kirpimu, nes nelb sutikau kirpiejus kad taip daznai keistu kirpimus ir panasei, kiek draugiu pas jio kerpasi tad kiekviena karta vis su naujais bajeriais gryzdavo. Tad nespresk tik is forumo, nes kaip supratau jis lb mazai ka pasako tongue.gif lotuliukas.gif PEACE nes kiekvienas suranda savo meistra, o kad tau netyko tai nereiskia kad jis blogai dirba. Mes visi skirtingi.
Gal ir tu savo darbe nivisiems tinki, ir patinki blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2008 03 22, 19:04)
[: Gal į Labellą... o gal į Simoną.... Būti ar nebūti, štai kur klausimas hihihi.gif
Na gerai, o tai pas Astą Labelloje duoda iš paletės spalvą išsirinkti (to labiausiai negaliu pakęsti)? Ar vistik aptari ko norėtum ir tada sumakaluoja tuos dažus? g.gif [/color] flirt.gif


Del dazu issirinkimo pas Asta: pasakiau, jog noriu rudai, ji sako, jog ir rudu tonu visokiu yra, atnesiu palete, issirinksi. Pasake, kokius tonus ji rinktusi, po to nusprendem abi spalvas sumaisyti. Gavosi thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(RUDOJI @ 2008 03 23, 01:53)
gal ne apie tokius kirpčiukus kalba buvo mirksiukas.gif Man rodos ji apie šonu kirptus rašė mirksiukas.gif


Jo, mergelikes smile.gif rasiau apie sonu kirptus kirpcius. Kitokie man ir netiktu verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 03 23, 17:16)
Galiu drasiai rekomenduoti plaukus dazytis pas Rita is Salon+ Akropolyje. Nezinau, kaip ji kerpa, nes niekad pas ja nesikirpau, bet kad dazo klasiskai, tai faktas. Supranta kliento norus is puses lupu, pati siulo tai, kas jos manymu tiktu ir rezultatas visuomet tikrai pranoksta lukescius  thumbup.gif . Esu labai patenkinta ir jos darbu, ir ja kaip zmogumi biggrin.gif .

O gal galėtumėte jos telefono numerį parašyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trututu:) @ 2008 03 24, 19:51)
na tada tu lb klysti del jo kirpimu, nes nelb sutikau kirpiejus kad taip daznai keistu kirpimus ir panasei, kiek draugiu pas jio kerpasi tad kiekviena karta vis su naujais bajeriais gryzdavo. Tad nespresk tik is forumo, nes kaip supratau jis lb mazai ka pasako tongue.gif  lotuliukas.gif  PEACE  nes kiekvienas suranda savo meistra, o kad tau netyko tai nereiskia kad jis blogai dirba. Mes visi skirtingi.
Gal ir tu savo darbe nivisiems tinki, ir patinki blush2.gif



be abejo, todel kiekvienas cia ir issakome savo nuomone tongue.gif be to jis tikrai nera blogas, tisiog man netiko nei jo naudojami dazai, nes sukele alergine reakcija, nei kirpimas nepaliko ispudzio tongue.gif cia kaip ir su Rimdziumi: vienoms jis nepakartojamas genijus, kitoms - tikrai nevertas mokamu pinigu cool.gif
todel nera vienos tiesos ir nuomones 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors galėtumėt rekomenduot gerą kirpeją, dibančią su L'oreal profesionalia kosmetika? 4u.gif Jau senokai plaukus dažau su prifesionaliais L'oreal'io dažais, tik va labai noriu pakeist kirpėją... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blondie: 25 kovo 2008 - 16:12
QUOTE(Blondie @ 2008 03 25, 17:11)
Gal kas nors galėtumėt rekomenduot gerą kirpeją, dibančią su L'oreal profesionalia kosmetika?  4u.gif  Jau senokai plaukus dažau su prifesionaliais L'oreal'io dažais, tik va labai noriu pakeist kirpėją...  blush2.gif

Aliona-salone Leana dirba su L'oreal ir Kerastase smile.gif Koordinates cia http://www.visalietu...L_G145_00206782
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia*: 25 kovo 2008 - 17:09
labas merginos, prisiskaiciai nemazai geru atsiliepimu api Asta is Labellos, gal galite jos tel nr parasyt, buciau labai dekinga 4u.gif ... Noriu ir as pasigrazinti plaukus, tik vis neissirnku sau tinkamo kirpejo, gal Asta pagaliau pagrazins mane taip kaip as noriu g.gif , nes kitom kirpejom pasaki ko nori, o jos vistiek pagal save viska padaro
Atsakyti
QUOTE(lienusia @ 2008 03 25, 18:29)
labas merginos, prisiskaiciai nemazai geru atsiliepimu api Asta is Labellos, gal galite jos tel nr parasyt, buciau labai dekinga 4u.gif ... Noriu ir as pasigrazinti plaukus, tik vis neissirnku sau tinkamo kirpejo, gal Asta pagaliau pagrazins mane taip kaip as noriu g.gif , nes kitom kirpejom pasaki ko nori, o jos vistiek pagal save viska padaro


Labelos kontaktai:852610240, Vienuolio g.14
Astos mob. 865973257.
Ji sake, jog skambinciau i paprasta, nes nemato uzrasymu, nebent, jei butu kazkokiu nesklandumu, tada jai i mob. Ten tuo paprastu tel. uzregistruoja pas koki kirpeja nori.
Atsakyti
QUOTE(GSS @ 2008 02 27, 21:18)
"Tony&guy" pas Michailą smile.gif

ejau vasara i ta kirpykla. mano kirpejas visada man vienodai padazo ir nukerpa, nors noriu kazko naujesnio. tad su ta mintis ir ejau i tony&guy, sumokesiu daugiau, bet gausiu ko noriu. deja, labai panasiai padare. aisku, graziai, bet man yra skirtumas uz ta rezultata moketi 120 ar 320.

QUOTE(BElge @ 2008 03 03, 16:53)
Manau, kad ir pats geriausias meistras gali kartais suklysti. Gal nebespėja, net pastovus kainų kėlimas klientų srauto neapmažina

man atrodo profesionalus kirpejas neturetu taip dirbti. svarbu kokybe, o ne kiekybe.


noriu truputi kazko naujesnio ant savo galvos, bet man sunku su plaukais susitvarkyti. as pati ju nemoku graziai isdziovinti- belieka susukti i kuoda verysad.gif plaukai linke banguotis... gal kas galetu patarti koki kirpeja, kuris pagelebetu su nepaklusniais plaukais?

p.s. einu dar info SM apie plauku tiesinima paskaityti, bet gal kuri is jusu bande?..
Atsakyti