Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(svetelis @ 2008 03 21, 11:46)
Butinai parasyk, nes ir as galvoju ten eiti, tik nezinau pas ka.


Sugrizau is Labellos : nudazyta,pakirpta smile.gif . Cia tikra tiesa butent apie Asta :Ange2005 01 08, 14:06
Jei norite, kad jus nukirptu arba nudazytu GERAIS ilgai isliekanciais dazais eikite i LABELLA (2610240) priesais operos ir baleto teatra. Ten yra tokia kirpeja ASTA - ji labai miela ir labai kruopsciai dirba, yra laimejus begale visokiu konkursu - REVLON taure, "Gintarine Sruoga" ir t.t.

Nudaze tikrai labai graziai. Revlon dazai- be amoniako. Mano pacios plaukai yra ilgi ir tiesus. Norejau kazka pakeisit - galvojau apie sonu kirptus kirpcius . Bet tai neivyko... tik siek tiek prieky prakarpe - toks buvo jos patarimas.
Asta plauku neiskarpo , pataria kaip geriau, o tu jau spresk. Pasake, jog , jeigu nukirptu daug ir sonu, tai po to nesusitvarkyciau - toks mano jau plaukas. Atsizvelgia, jog ne tik plaukai gerai atrodytu isejus is salono, bet ir po to galetum juos sutvarkyt. Na, bent jau ji taip sake smile.gif Nors man vistiek kirba tuos kirpcius nusikirpt smile.gif ir ji mane ne visiskai itikino del ju, tiesiog kol kas ir pati vis dvejoju.
Dirba tikrai kruopsciai.
Su kirpimu ir dazymu visu ilgu plauku viena spalva sumokejau 160lt.
Tai tiek mirksiukas.gif
Dar pastebejimas: ten dirba vyriokas, tik vardo nepamenu, kazkuriam puslapy buvo mineta, jis kirpo mergina, nemaciau kaip ji atrode pries tai , kokie jos plaukai buvo, bet galutinis rezultatas buvo tikrai grazus. (buvo trumpu plauku kipimas)
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 03 20, 19:50)
Davines salono adresas Naugarduko 8, el.svetaine: www.davines.lt. Mano ilgu plauku kirpimas kainavo 70 Lt mirksiukas.gif



man ilgu plauku kirpimas + dazymas kainavo pas Toma 210 lt ax.gif nieko grandiozinio nepadare, kai daze, labai nieztejo galva ir matyt sualergizavo dazai, nes galvos oda bvo ruzavai - raudona doh.gif gerai, kad bent jau plaukai nepradejo slinkti ax.gif del kirpimo: pakirpo kirpcius, patrumpino galiukus, bet siaip susitvarkyti nebuvo sunku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliuks @ 2008 03 21, 23:20)
Sugrizau is Labellos : nudazyta,pakirpta  smile.gif . Cia tikra tiesa butent apie Asta :Ange2005 01 08, 14:06
Jei norite, kad jus nukirptu arba nudazytu GERAIS ilgai isliekanciais dazais eikite i LABELLA (2610240) priesais operos ir baleto teatra. Ten yra tokia kirpeja ASTA - ji labai miela ir labai kruopsciai dirba, yra laimejus begale visokiu konkursu - REVLON taure, "Gintarine Sruoga" ir t.t.

Nudaze tikrai labai graziai. Revlon dazai- be amoniako. Mano pacios plaukai yra ilgi ir tiesus. Norejau  kazka pakeisit - galvojau apie  sonu kirptus kirpcius . Bet tai neivyko... tik siek tiek prieky prakarpe - toks buvo jos patarimas.
Asta plauku neiskarpo , pataria kaip geriau, o tu jau spresk. Pasake, jog , jeigu nukirptu daug ir sonu, tai po to nesusitvarkyciau - toks mano jau plaukas. Atsizvelgia, jog ne tik plaukai gerai atrodytu isejus is salono, bet ir po to galetum juos sutvarkyt. Na, bent jau ji taip sake  smile.gif  Nors man vistiek kirba tuos kirpcius nusikirpt  smile.gif  ir ji mane ne visiskai itikino del ju, tiesiog kol kas ir pati vis dvejoju.
Dirba tikrai kruopsciai.
Su kirpimu ir dazymu visu ilgu plauku  viena spalva sumokejau 160lt.
Tai tiek  mirksiukas.gif
Dar pastebejimas: ten dirba vyriokas, tik vardo nepamenu, kazkuriam puslapy buvo mineta, jis kirpo mergina, nemaciau kaip ji atrode pries tai , kokie jos plaukai buvo, bet galutinis rezultatas buvo tikrai grazus. (buvo trumpu plauku kipimas)

smile.gif Kaip tik zadejau apie Asta rasyt, nes kazkas del Labellos klause. Ji - tikra kirpimo ir dazymo profe, tik gal labiau tiktu megstancioms naturaluma, turincioms ilgus plaukus ir nenorincioms radikaliu pasikeitimu. Astai svarbu ir pats efektas, ir plauko bukle. Nes dauguma kirpeju, noredami isgauti sodrias spalvas maiso dazus su labai stipria emulsija ir taip nustekena plauka,o Revlon dazai, kuriuos naudoja LaBella isvis yra geriausi prof. dazu rinkoje. Ten dirbancio vaikinuko vardas - Mindaugas.
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2008 03 22, 15:06)
smile.gif Kaip tik zadejau apie Asta rasyt, nes kazkas del Labellos klause. Ji - tikra kirpimo ir dazymo profe, tik gal labiau tiktu megstancioms naturaluma, turincioms ilgus plaukus ir nenorincioms radikaliu pasikeitimu. Astai svarbu ir pats efektas, ir plauko bukle. Nes dauguma kirpeju, noredami isgauti sodrias spalvas maiso dazus su labai stipria emulsija ir taip nustekena plauka,o Revlon dazai, kuriuos naudoja LaBella isvis yra geriausi prof. dazu rinkoje. Ten dirbancio vaikinuko vardas - Mindaugas.


Prasau pagriskite reigini rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 03 22, 11:01)
man ilgu plauku kirpimas + dazymas kainavo pas Toma 210 lt ax.gif nieko grandiozinio nepadare, kai daze, labai nieztejo galva ir matyt sualergizavo dazai, nes galvos oda bvo ruzavai - raudona doh.gif gerai, kad bent jau plaukai nepradejo slinkti ax.gif del kirpimo: pakirpo kirpcius, patrumpino galiukus, bet siaip susitvarkyti nebuvo sunku 4u.gif


o gal tu nieko ir neprasei kad padarytu, arba plaukai skirti tik klasikiniam kirpimui doh.gif tad as manau jis teisus kad nerizikavo, o tai paskui nesusitvarkytum gal schmoll.gif O del dazymo, viskas gali but nes jai tamsus naturalus plaukai tai reikia gerai pasviesint iki tamtikro lygio, Aj ka as cia aiskinu turbut pati neblogai zinai, kaip sitie dalykai daromi.
O del kirpimo, tu gal is tokiu kuriuos sako kirpiejui, Pakirpk man 1mm bet noriu pasikeist kordinalei lotuliukas.gif Tai ir gavai ta ka pati noriejai doh.gif

PEACE thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, mergytės, už atsakymą (apie Michailą) aciuks.gif Bet paskaičius, supratau, kad ne ką pigiau bus, nei pas Kęstą, o nežinia ar būsiu patenkinta rezultatu g.gif ax.gif Žodžiu, kaip sunku pakeisti kirpėją, tai siaubas kažkoks doh.gif hihihi.gif Gal į Labellą... o gal į Simoną.... Būti ar nebūti, štai kur klausimas hihihi.gif
Na gerai, o tai pas Astą Labelloje duoda iš paletės spalvą išsirinkti (to labiausiai negaliu pakęsti)? Ar vistik aptari ko norėtum ir tada sumakaluoja tuos dažus? g.gif
flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RUDOJI: 22 kovo 2008 - 18:04
QUOTE(angeliuks @ 2008 03 22, 01:20)
Sugrizau is Labellos : nudazyta,pakirpta  smile.gif . Cia tikra tiesa butent apie Asta :Ange2005 01 08, 14:06
Jei norite, kad jus nukirptu arba nudazytu GERAIS ilgai isliekanciais dazais eikite i LABELLA (2610240) priesais operos ir baleto teatra. Ten yra tokia kirpeja ASTA - ji labai miela ir labai kruopsciai dirba, yra laimejus begale visokiu konkursu - REVLON taure, "Gintarine Sruoga" ir t.t.

Nudaze tikrai labai graziai. Revlon dazai- be amoniako. Mano pacios plaukai yra ilgi ir tiesus. Norejau  kazka pakeisit - galvojau apie  sonu kirptus kirpcius . Bet tai neivyko... tik siek tiek prieky prakarpe - toks buvo jos patarimas.
Asta plauku neiskarpo , pataria kaip geriau, o tu jau spresk. Pasake, jog , jeigu nukirptu daug ir sonu, tai po to nesusitvarkyciau - toks mano jau plaukas. Atsizvelgia, jog ne tik plaukai gerai atrodytu isejus is salono, bet ir po to galetum juos sutvarkyt. Na, bent jau ji taip sake  smile.gif  Nors man vistiek kirba tuos kirpcius nusikirpt  smile.gif  ir ji mane ne visiskai itikino del ju, tiesiog kol kas ir pati vis dvejoju.
Dirba tikrai kruopsciai.
Su kirpimu ir dazymu visu ilgu plauku  viena spalva sumokejau 160lt.
Tai tiek  mirksiukas.gif
Dar pastebejimas: ten dirba vyriokas, tik vardo nepamenu, kazkuriam puslapy buvo mineta, jis kirpo mergina, nemaciau kaip ji atrode pries tai , kokie jos plaukai buvo, bet galutinis rezultatas buvo tikrai grazus. (buvo trumpu plauku kipimas)

kalbant apie pacius kirpcius nesutikciau, kad juos yra sunku priziureti, jai apie tuos kalba eina priekio kirpcius? turiu ilgus tiesius plaukus ir esu nukirpusi kirpcius ,nieko sudetingo nematau tame. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(trututu:) @ 2008 03 22, 17:52)
o gal tu nieko ir neprasei kad padarytu, arba plaukai skirti tik klasikiniam kirpimui doh.gif    tad as manau jis teisus kad nerizikavo, o tai paskui nesusitvarkytum gal schmoll.gif    O del dazymo, viskas gali but nes jai tamsus naturalus plaukai tai reikia gerai pasviesint iki tamtikro lygio, Aj ka as cia aiskinu turbut pati neblogai zinai, kaip sitie dalykai daromi.
  O del kirpimo, tu gal is tokiu kuriuos sako kirpiejui, Pakirpk man 1mm bet noriu pasikeist kordinalei lotuliukas.gif    Tai ir gavai ta ka pati noriejai doh.gif 

                        PEACE thumbup.gif



ne, kaip tik jam pasakiau: daryk ka nori, bet jau ne karta skaiciau, kad Tomas ne is tu, kurie koordinaliai keicia g.gif o del plauku dazymo, tai nesamone ir ne mano variantas, as pati sviesiaplauke, tai reikejo tik paryskinti spalva ax.gif taip kad... manau, kad tiesiog netiko is principo man tie dazai arba sureagavo su mano jau esamais dazais, nu viezoo, daugiau pas ji neisiu schmoll.gif nerizikuosiu, nes niekad taip man nebudavo, kad taip oda sureaguotu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2008 03 22, 18:53)
kalbant apie pacius kirpcius nesutikciau, kad juos yra sunku priziureti, jai apie tuos kalba eina priekio kirpcius? turiu ilgus tiesius plaukus ir esu nukirpusi kirpcius ,nieko sudetingo nematau tame. schmoll.gif


Niu tai plaukas plaukui nelygus mirksiukas.gif Man pvz po vieno kirpėjo labai paprasta susitvarkyti ir plaukai gražiai krenta, o po kito nesusitvarkau, nors atrodo beveik tą patį padarė. Bet vat, matyt, kažkaip kitaip iškarpė, pagal plauko struktūrą netiko ir negula gražiai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2008 03 22, 19:04)
Ačiū, mergytės, už atsakymą (apie Michailą) aciuks.gif Bet paskaičius, supratau, kad ne ką pigiau bus, nei pas Kęstą, o nežinia ar būsiu patenkinta rezultatu g.gif  ax.gif Žodžiu, kaip sunku pakeisti kirpėją, tai siaubas kažkoks doh.gif hihihi.gif Gal į Labellą... o gal į Simoną.... Būti ar nebūti, štai kur klausimas hihihi.gif
Na gerai, o tai pas Astą Labelloje duoda iš paletės spalvą išsirinkti (to labiausiai negaliu pakęsti)? Ar vistik aptari ko norėtum ir tada sumakaluoja tuos dažus? g.gif
flirt.gif



patenkinta manau liktum labai, tik pinigeliu reikia nemazai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2008 03 23, 01:43)
Niu tai plaukas plaukui nelygus mirksiukas.gif Man pvz po vieno kirpėjo labai paprasta susitvarkyti ir plaukai gražiai krenta, o po kito nesusitvarkau, nors atrodo beveik tą patį padarė. Bet vat, matyt, kažkaip kitaip iškarpė, pagal plauko struktūrą netiko ir negula gražiai cool.gif

Tai jai kirpcius priekije nukerpa lygiai, tai kaip gali nenukirpti gerai g.gif , arba nesuprantu kaip cia ir kokie tie kirpciai ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2008 03 23, 00:50)
Tai jai kirpcius priekije nukerpa lygiai, tai kaip gali nenukirpti gerai  g.gif , arba nesuprantu kaip cia ir kokie tie kirpciai  ax.gif  blush2.gif


gal ne apie tokius kirpčiukus kalba buvo mirksiukas.gif Man rodos ji apie šonu kirptus rašė mirksiukas.gif
Atsakyti