Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Angelita @ 2008 04 03, 17:47)
As jau ankscaiu rasiau bet dar karta galiu pakartoti.Si karta mobilu
Loretos tel+37061305888

o ji namuose dirba...ar yra konkretus adresas kirpyklos ax.gif
Atsakyti
Ji dirba kirpykloje kuri randasi daugiauksciame name Fabijoniskese.Kirpyklos telefonas 2702203.Adreso mintinia nezinau bet jei pasakmbinsi i kirpykla tai butinai tau paaiskins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angelita: 04 balandžio 2008 - 07:10
QUOTE(Angelita @ 2008 04 04, 08:07)
Ji dirba kirpykloje kuri randasi daugiauksciame name Fabijoniskese.Kirpyklos telefonas 2702203.Adreso mintinia nezinau bet jei pasakmbinsi i kirpykla tai butinai tau paaiskins.

o, kokios kainos pas ja?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2008 04 03, 14:45)
O kur ta Zoraza? kur Urbonaviciute?

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelita @ 2008 04 04, 08:07)
Ji dirba kirpykloje kuri randasi daugiauksciame name Fabijoniskese.Kirpyklos telefonas 2702203.Adreso mintinia nezinau bet jei pasakmbinsi i kirpykla tai butinai tau paaiskins.

aciu, 4u.gif cia turbut priesais iki parduotuve mirksiukas.gif
Atsakyti
Nagi mamos, kurios siandien kirpotes Labelloj, brukstelkit koki kirpima pasirinkot, kaip nukirpo , kiek sumokejot ir aplamai antra karta ten eitumet?
Atsakyti
gal kuri kirpotes pas sergeju mazojoj simonoj? g.gif
Atsakyti
[COLOR=red]Labukas RUDOJI!!! 4u.gif , nu lauksiu tavo pasakojimo kaip sekesi pas Asta, ar patenkinta likai rezultatu? vienu zodziu, labai lauskiu tavo atsiliepimu
Atsakyti
QUOTE(*Avril* @ 2008 04 04, 10:43)
aciu, 4u.gif cia turbut priesais iki parduotuve mirksiukas.gif

Ne visai i priesinga puse.Tai visai i prisinga puse.Kirpykal randasi Gedvydziu gatveje salia Maximos
Papildyta:
QUOTE(nez @ 2008 04 04, 09:08)
o, kokios kainos pas ja?

Dazymas sruogelemis paie 45 -60 litu.Cia ilgu plauku.
Atsakyti
einu siandien kirptis ir plauku dazyt pas Mariu is Simonos smile.gif pirma kart pas ji einu, tai siek tiek baisoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 04 04, 10:18)
Nagi mamos, kurios siandien kirpotes Labelloj, brukstelkit koki kirpima pasirinkot, kaip nukirpo , kiek sumokejot ir aplamai antra karta ten eitumet?



QUOTE(lienusia @ 2008 04 04, 12:36)
[COLOR=red]Labukas RUDOJI!!! 4u.gif , nu lauksiu tavo pasakojimo kaip sekesi pas Asta, ar patenkinta likai rezultatu? vienu zodziu, labai lauskiu tavo atsiliepimu


Laba, visoms mirksiukas.gif
Niu va, aš jau po apsilankymo pas Astą iš Labelos bigsmile.gif Žinokite, tikrai likau patenkinta thumbup.gif Asta labai paprasta 4u.gif Pirmiausiai aptarėm, ko aš norėčiau, ką ji siūlo. Tada paletėje pažiūrėjom, ką galėtumėm priderinti, tai sumakalavom dvi spalvikes ir, manau, kad labai pataikė bigsmile.gif Kirpime aš kažko keisti nesiruošiau, tad pakirpo galiukus ir truputį iškarpė priekyje, tuo taip pat patenkinta biggrin.gif Sumokėjau 150Lt. mano plaukai ilgi, kažkur iki pusės nugaros, na iki lifakoužsegimo beveik hihihi.gif Aišku, dar pamatysiu, kai išsiplausiu galvą, kaip seksis susitvarkyti, bet kažkodėl, manau, kad viskas bus gerai, nes išėjau labai laiminga thumbup.gif Palyginimui (čia jau mano asmeninė nuomonė), tikrai lenkia Rimdžių ir Visunitos vieną kirpėją, pas kurią aš eidavau tongue.gif O ir kaina priimtina cool.gif Tikrai eisiu ir kitą kartą pas Astą flirt.gif
Atsakyti
Nu jauciu ir man reikes pas Asta uzsirasyti. Bet va dabar klausimas, mano plaukai ilga laika buvo chna dazyti, tipo ryza buva. Gal 10 cm atauge. Ar eitu nudazyti visus plaukus vientisa spalva, noreciau naturalia paryskinti, mano pelenu, kaip visu lietuvaiciu biggrin.gif
Atsakyti