Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(edre @ 2008 05 31, 09:18)
o kai sakiau, akd noriu kažko griežtesnio, pvz bobo A formos, tai griežtai pasakė, kad manęs taip nekirps, nes nenori subjauroti  bigsmile.gif  sakė jei nori griežtai tai eik pas Jurijų, jis kaip pasakysi, taip nukirps  lotuliukas.gif  vat tokia malka i svetimą daržą  smile.gif 

cia nesutinku del Jurijaus, kiek jis kirpes mane, tai pasitariam abu ir jis pats daugiau nusprendzia kas tinka ir kerpa kaip jam atrodo.Man net nepanasu, kad jis megtu grieztesni kirpima, pas ji visada ale lengvai netvarkingai iseidavau.



tai cia turejo omeny ne tai, kad Jurijus megsta grieztus kirpimus, o tai, kad ko Jurijaus paprasysi, jis tai ir padarys, ta prasme nepriestaraus per daug klientei
Papildyta:
QUOTE(Švelni @ 2008 05 30, 19:51)
Tai va, mergaitės, grįžau ir aš iš Loretos  mirksiukas.gif
Įspūdžiai patys geriausi. Ir štai kodėl:
1. Kirpykla yra pre Maximos, tad nebuvo jokių problemų prisiparkuoti mašinos  rolleyes.gif
2. Atėjau šiek tiek anksčiau ir iš karto buvau pasodinta į kėdę, nereikėjo nei laukti eilėj, nei nervintis, nei tolesnių dienos planų keisti  thumbup.gif
3. Kirpėja kirpo labai atidžiai, neskubėdama, susikaupusi  smile.gif
4. Ypač patiko, kad Loreta nelindo į dūšią ir neužmezginėjo pokalbių apie bileką  blush2.gif
5. Už kirpimą sumokėjau tiek, kad vos neišvirtau iš koto - 25 Lt!!!  doh.gif  blink.gif
6. Ar esu patenkinta kirpimu, negaliu pasakyti, kol neišsiplausiu galvos. Pirmas įspūdis tai net labai liuks  wub.gif


o man tai kaip tik patinka kai kalbina, nes kažkaip slegia nemaloniai ta tokia tyla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maprigo @ 2008 05 31, 18:17)
tai cia turejo omeny ne tai, kad Jurijus megsta grieztus kirpimus, o tai, kad ko Jurijaus paprasysi, jis tai ir padarys, ta prasme nepriestaraus per daug klientei

Aš kaip tik, kiek pas jį nueinu, tiek su skirtinga šukuosena, nei prašiau ar įsivaizdavau, išeinu. Mane bent jau jis išklauso, bet padaro savaip...Nors neteko dar nusivilti.
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2008 06 01, 14:47)
Aš kaip tik, kiek pas jį nueinu, tiek su skirtinga šukuosena, nei prašiau ar įsivaizdavau, išeinu. Mane bent jau jis išklauso, bet padaro savaip...Nors neteko dar nusivilti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, patarkite gera kirpeja, kuri nenukirptu trumpai ilgu plauku doh.gif o graziai pakarpytu ar pan 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, man reikia tik pacius galiukus pakirpti. Gal zinot kur tai galima padaryti nebrangiai Vilniuje? Nesinori suploti 50 lt uz tai... rolleyes.gif
Atsakyti
Gali nueiti į grožio saloną tokį kuklų, kur ir aš neseniai vaikščiojau. Jis yra netoli Universalinės Konstitucijos pr., ten kur priešais CUPą yra toks korpusas didelis, tai jo gale ties kampu (arčiau Planetariumo) yra toks Rigės salonas. Jame dirba Lilė. Šauni, maloni kirpėja, paims kokį ~40 Lt, patars, kaip ką.
Atsakyti
maprigo, kiek mokėjai už kirpimą pas Marių? šiandien pas jį einu, darosi jau baisu, nes aš ir nežinau, ko aš noriu blush2.gif noriu, kad būčiau graži ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HelluvaGirl @ 2008 06 02, 09:36)
Gali nueiti į grožio saloną tokį kuklų, kur ir aš neseniai vaikščiojau. Jis yra netoli Universalinės Konstitucijos pr., ten kur priešais CUPą yra toks korpusas didelis, tai jo gale ties kampu (arčiau Planetariumo) yra toks Rigės salonas. Jame dirba Lilė. Šauni, maloni kirpėja, paims kokį ~40 Lt, patars, kaip ką.


Labai aciu, taip ir padarysiu. Nes birzelio 3-9d geriausias laikas plaukus kirpti ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

gal galit patart kur nusidazyti plaukus viena spalva Vilniuje. Geriausia butu fabijoniskese ar kur aplink. anksciau eidavau pas Rimdziu, bet nepatiko...
Atsakyti
grįžau iš Simonos, buvau pas Marių - super thumbup.gif labai fainas kirpėjas, kalbus toks, malonu pas tokį eiti smile.gif ir patarimų davė, ir apkirpo gerai 4u.gif
Atsakyti
priminkit, kas stilingai kerpa vyrus? (Tik, kad kainos nebutu beprotiskai uzkeltos). g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2008 06 03, 14:29)
priminkit, kas stilingai kerpa vyrus? (Tik, kad kainos nebutu beprotiskai uzkeltos). g.gif


Mano vyriskis kerpasi pas Olega is Bomond. Kirpimui be gali isrankus, bet pas ji patinka thumbup.gif Seniai besikirpo, kainos nepasakysiu. Olegas ir moteriskes gerai kerpa, bet as tame paciame salone pas Rasele lankaus, vis neiseina paciai isbandyti
Atsakyti