Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Dzimute @ 2008 06 03, 15:29)
priminkit, kas stilingai kerpa vyrus? (Tik, kad kainos nebutu beprotiskai uzkeltos). g.gif

mano suzadetinis kerpasi pas misha is tony&guy, labai gerai kerpa, kaina 80-100 lt.
Atsakyti
QUOTE(Liutuka @ 2008 06 02, 11:48)
Labai aciu, taip ir padarysiu. Nes birzelio 3-9d geriausias laikas plaukus kirpti  ax.gif



Įdomu koks procentas žmonių kerpasi būtent pagal geriausio laiko kalendorių???
Ar iš vis pagal jį kas kerpasi?
Atsakyti
QUOTE(NASA @ 2008 06 03, 19:03)
Įdomu koks procentas žmonių kerpasi būtent pagal geriausio laiko kalendorių???
Ar iš vis pagal jį kas kerpasi?

as va einu sestadieni kirptis biggrin.gif specialiai paziurejau kad butu jaunas menulis
Atsakyti
Gal galit kažką parekomenduoti fabijoniškėse? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NASA @ 2008 06 03, 19:03)
Įdomu koks procentas žmonių kerpasi būtent pagal geriausio laiko kalendorių???
Ar iš vis pagal jį kas kerpasi?


Kadangi per Jauna geriau auga plaukai - o as noriu atsiauginti juos - tai jau daugiau kaip pusmeti, stengiuosi kirptis per si menuli ax.gif Ir ka, plaukai greiciau auga thumbup.gif O gal tai tik sutapimas? Na, bet man svarbu rezultatas rolleyes.gif
Atsakyti
kerpantis per pilnati plaukai bus purus, tankus, sveiki, veslus ax.gif o per jaunati - greiciau auga smile.gif
kirptis per delcia negalima - plaukai "sirgs"

taip sako mano mama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjaf: 03 birželio 2008 - 22:02
QUOTE(NASA @ 2008 06 03, 19:03)
Įdomu koks procentas žmonių kerpasi būtent pagal geriausio laiko kalendorių???
Ar iš vis pagal jį kas kerpasi?

As kerpuosi biggrin.gif Na gerai, gal specialiai neziuriu, bet man kazkaip uztrigo, kai pries kelis metus viena kirpeja patare per jaunati kirpti, neva greiciau po to augs biggrin.gif Bet sita fakta as visada pamirstu, kai einu i kirpykla.
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2008 06 01, 13:47)
Aš kaip tik, kiek pas jį nueinu, tiek su skirtinga šukuosena, nei prašiau ar įsivaizdavau, išeinu. Mane bent jau jis išklauso, bet padaro savaip...Nors neteko dar nusivilti.


na, nežinau, nemuškit manęs, juk ne aš taip sakiau, o tik citavau Mariaus žodžius rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Kaila @ 2008 06 02, 17:11)
grįžau iš Simonos, buvau pas Marių - super thumbup.gif labai fainas kirpėjas, kalbus toks, malonu pas tokį eiti smile.gif ir patarimų davė, ir apkirpo gerai 4u.gif


na va, pavėlavau atrašyti blush2.gif tai dabar tavęs paklausiu: kiek už kirpimą mokėjai? nes aš už dažyma ir kirpimą sumokėjau 160, tai įdomu kiek vien kirpimas kainavo?
Atsakyti
Gal kas jau buvot pas Astą naujame salone? Įdomu, kaip kainos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiaurinee @ 2008 06 05, 14:43)
Gal kas jau buvot pas Astą naujame salone? Įdomu, kaip kainos  smile.gif




Aš pas ją eisiu į naują saloną poryt smile.gif tai po vizito pasidalinsiu ispudziais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fantagirou @ 2008 06 05, 11:57)
Aš pas ją eisiu į naują saloną poryt smile.gif tai po vizito pasidalinsiu ispudziais smile.gif


Mane irgi domina kiek pas Asta kainuoja kirpimas ir dazymas naujame salone. Fantagirou, kai apsilankysi, gal parasytum su kokios firmos priemonem ten dirba?
Atsakyti
Gal kas noretu asilankyti pas Rimdiu birzelio 7 diena.Nes as kadanti tikslai nezinojau kada atvaziuosiu i LIetuva tai buvau azsirasiusi pas ji 2 kartus.Jei kas noretu tai parasykite man i AZ. 4u.gif
Atsakyti