Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(Sviripilė @ 2008 06 20, 09:36)
Tas pats. anksčiau jis dirbo Simonoj, dabar Toni&guy.

o kaip gaila, jau buvau nusprendus pas ji eiti ir Simonos puslapy jis dar yra "idetas", bet turbut Toni&guy kainos zymiai didesnes nei Simonoj verysad.gif

Ka galit rekomenduoti is Simonos, kad gerai kirptu, patartu ir issiplovus galva paprasta susisukuoti butu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 06 20, 12:03)
o kaip gaila, jau buvau nusprendus pas ji eiti ir Simonos puslapy jis dar yra "idetas", bet turbut Toni&guy kainos zymiai didesnes nei Simonoj  verysad.gif

Ka galit rekomenduoti is Simonos, kad gerai kirptu, patartu ir issiplovus galva paprasta susisukuoti butu? mirksiukas.gif



Misha kovo mėn. lkainavo 120 Lt (čia kirpimas), Simonoj vaikštau pas Vytą (išėjo į Simoną Lux ir pakėlė kainas iki Mishos lygio biggrin.gif doh.gif rolleyes.gif ). O dėl Simonos vaikinų, tai čia skonio reikalas - vienoms vienas pats pačiausias, kitoms kitas, šiaip gal būtų geriausia pasiskambinti, pasiteirauti kas kiek kainuoja ir tada jau spręsti, klausti čia, arba tiesog mesti burtus pas ką eiti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2008 06 20, 13:30)
Misha kovo mėn. lkainavo 120 Lt (čia kirpimas), Simonoj vaikštau pas Vytą (išėjo į Simoną Lux ir pakėlė kainas iki Mishos lygio  biggrin.gif  doh.gif  rolleyes.gif ). O dėl Simonos vaikinų, tai čia skonio reikalas - vienoms vienas pats pačiausias, kitoms kitas, šiaip gal būtų geriausia pasiskambinti, pasiteirauti kas kiek kainuoja ir tada jau spręsti, klausti čia, arba tiesog mesti burtus pas ką eiti  lotuliukas.gif



Vytas perejo i Simona LUX????????????????
Tai kiek dabar pas ji kirpimas kainuoja????As kai sena kliente (jau turbut 10 metu greit biggrin.gif ) tai man kokia nuolaidzike proitaikydavo, bet jei kitoms senoms kelia, tai ir man kels... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(drrruta @ 2008 06 20, 13:55)
Vytas perejo i Simona LUX????????????????
Tai kiek dabar pas ji kirpimas kainuoja????As kai sena kliente (jau turbut 10 metu greit biggrin.gif ) tai man kokia nuolaidzike proitaikydavo, bet jei kitoms senoms kelia, tai ir man kels... verysad.gif



nu aš tikrai ne tokia sena klientė biggrin.gif kažkur gal bus apie 4,5 m. pas jį rolleyes.gif iš vyro vakar jis paėmė 80 Lt (anksčiau kainavo 60 ax.gif ), tai iš moterį nuo 100 Lt manau pakilo iki 120 Lt ax.gif
Atsakyti
sveikos, gal kerpates pas Mindauga (debeselis)? as kazkada seniai kirpausi ir noreciau vel pas ji apsilankyti smile.gif gal zinote, kiek dabar kainuoja kirpimas pas ji?dekoju smile.gif
Atsakyti
gal kas neseniai buvote pas Michaila is Toni&guy? Idomu ar dideles pas ji eiles ir kiek kainuoja kirpimas? bigsmile.gif
Atsakyti
ziuriu visos isejo atostogauti ir niekas nesikerpa biggrin.gif
o as uzsirasiau pas Misa ateinanciam treciadieniui, taigi eiles nedideles, kirpimo kaina 120lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintuliukas @ 2008 05 26, 15:56)
Atsinaujinima isivaizduoju plaukam suteikiant nauja forma, tai, kaip as suprantu, gali buti plauku pakarpymas is priekio ar dar kaip nors, bet ne visu plauku ilgio sitrumpinimas.Laaaabai nenoriu trumpu plauku schmoll.gif  Kad galiukus patrumpint reikia ir tai yra sveika as suprantu  smile.gif



jei dar aktualu, as savo ilgus plaukus kerpu pas Mariu is Sarmos style Vytenio g. Dbr tiesa, jau ne Sarma style vadinasi. Jis tikrai daug nekerpa, tik siek tiek pakarpo. kaina pries 3 men buvo 50 lt. ir po jo kirpimo gerai plaukai krenta, bent jau man. jei reik kontaktu, rasyk i AZ, neseku temos
Atsakyti
Parašykit Loretos kontaktus į až ar čia.Ir gal žinot kada ji atostogaus?Girdėjau,kad pigiai dažo plaukus,tai visai norėč rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Die sonne @ 2008 06 22, 14:13)
sveikos, gal kerpates pas Mindauga (debeselis)? as kazkada seniai kirpausi ir noreciau vel pas ji apsilankyti  smile.gif gal zinote, kiek dabar kainuoja kirpimas pas ji?dekoju smile.gif


Mano vyras ir sūnus pas jį kerpasi, vakar kaip tik buvom (sūnus kirposi), tai prieš mus Mindaugas dažė ir kirpo moterį (trumpų šviesių pelenų plaukų šukuosena), jinai sumokėjo 200 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 06 27, 19:11)
Mano vyras ir sūnus pas jį kerpasi, vakar kaip tik buvom (sūnus kirposi), tai prieš mus Mindaugas dažė ir kirpo moterį (trumpų šviesių pelenų plaukų šukuosena), jinai sumokėjo 200 Lt.

o kurioj vietoj jo salonas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 06 27, 19:30)
o kurioj vietoj jo salonas  rolleyes.gif



Na, einant dešine Rotušės aikštės puse (Didžioji gatvė) į viršų, praėjus buvusį Pieno barą, kokį tai banką ir MaxMara pardę yra bromas į kiemą - pačiam to kiemo gale salonas jo užticharintas. Bėda ta, kad reklamų gatvėj nėra - tiesiog eik į kiemą ir rasi biggrin.gif
Atsakyti