Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(fantagirou @ 2008 06 11, 09:32)
Sveikos smile.gif pas Astą sekėsi taip pat gerai, kaip ir pirmą kartą smile.gif kirpo ir sukavo dar atsakingiau nei anąsyk, o sumokėjau tiek pat, t.y. už kirpimą ir dažymą 150 lt. (mano plaukų ilgis iki liemenėles užsegimo) smile.gif ryt mano sesė pas ją eis pirmą kartą smile.gif



Gal butu galima kirpyklos pavadinima ir adresa? 4u.gif
Atsakyti
[quote=Redgrape,2008 06 11, 09:55]
Gal butu galima kirpyklos pavadinima ir adresa? 4u.gif
[/qu


Giuseppe Luppi, italų grožio salonas, A. Domaševičiaus g. 5A smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas nors lankėsi pas Zbignevą Koliatą? Ar gal kas girdėjote atsiliepimus? Jis kerpa dominikonų gtv, Vilniuje.. Nes kaip tik ruošiuosi eiti pas jį... g.gif
Atsakyti
QUOTE(agneisha @ 2008 06 11, 12:13)
Sveikos,

gal kas nors lankėsi pas Zbignevą Koliatą?  Ar gal kas girdėjote atsiliepimus?  Jis kerpa dominikonų gtv, Vilniuje.. Nes kaip tik ruošiuosi eiti pas jį... g.gif 



Aš irgi ruošiuosi eiti, girdėjau gerų atsiliepimų. Tik mane nustebino užsakymų sistema. Tuo laiku, kai aš galėjau, buvo likęs tik ekstra laikas. Net nenumaniau, kad ekstra reiškia 50% brangiau unsure.gif Registravausi prieš du mėnesius.

Būtinai papasakok, kaip sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=fantagirou,2008 06 11, 13:08]
[quote=Redgrape,2008 06 11, 09:55]
Gal butu galima kirpyklos pavadinima ir adresa? 4u.gif
[/qu
Giuseppe Luppi, italų grožio salonas, A. Domaševičiaus g. 5A smile.gif
[/quote]



Aciu bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=fantagirou,2008 06 11, 13:08]
[quote=Redgrape,2008 06 11, 09:55]
Gal butu galima kirpyklos pavadinima ir adresa? 4u.gif
[/qu
Giuseppe Luppi, italų grožio salonas, A. Domaševičiaus g. 5A smile.gif
[/quote]
Šitame salone tik 150 lt unsure.gif
Atsakyti
Užsirašiau pas Astą kitai savaitei. Kelios vietos likusios bebuvo, nuo kito savaitgalio ji, pasirodo, atostogų išeina smile.gif
Atsakyti
idomu, cia jau idomu, teskit. as ir be jusu zinau kas yra geriausias vilniaus kirpejas, bet smalsu kur visos lankosi ir ka apie meistrus sneka
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2008 06 13, 00:50)
idomu, cia jau idomu, teskit.  as ir be jusu zinau kas yra geriausias vilniaus kirpejas, bet smalsu kur visos lankosi ir ka apie meistrus sneka


ane?nu ir kas tas geriausias?tamstele gal?
Atsakyti
QUOTE(agneisha @ 2008 06 11, 13:13)
Sveikos,

gal kas nors lankėsi pas Zbignevą Koliatą?  Ar gal kas girdėjote atsiliepimus?  Jis kerpa dominikonų gtv, Vilniuje.. Nes kaip tik ruošiuosi eiti pas jį... g.gif 


As kazkada pas ji kirpdavausi kai jis dar dirbo Simonoje.Tai ka galiu pasakyti,kad man labai jis patiko kaip geras meistras ismanatis gerai savo darba.Visada man parinkdavo sukiuosena kuri labiausia tikdavo prie mano veido ir paaiskindavo kaip man paciai susitvarkyti plaukus.Is jo iseidavau visada labai savimi patenkinta ir susilaukdavau daug komplimentu del savo isvaizdos.
Tikrai sis zmogus, kirpejas is pasaukimo ir labaimylintis savo darba, ir gerbentis savo klienta,ne taip kaip gerbiams ponas Rimdzius.
Ir nors nesenia buvau pas Rimdziu ir del kirpimo tai neturiu jam jokiu ipatingu priekaisktu ,bet mane geriau apkirpdavo Zbignevas Koliata.Tai sekanti karta eisiu vel pas ji.
Atsakyti
QUOTE(HelluvaGirl @ 2008 06 02, 09:36)
Gali nueiti į grožio saloną tokį kuklų, kur ir aš neseniai vaikščiojau. Jis yra netoli Universalinės Konstitucijos pr., ten kur priešais CUPą yra toks korpusas didelis, tai jo gale ties kampu (arčiau Planetariumo) yra toks Rigės salonas. Jame dirba Lilė. Šauni, maloni kirpėja, paims kokį ~40 Lt, patars, kaip ką.

mano kirpėja thumbup.gif jau gal 7 metus pas ją kerpuosi thumbup.gif tik ankščiau ji kitur dirbo smile.gif kai mano garbanoti plaukai tai man juos pakarpo ,formą padaro smile.gif dabar neturiu tik kas plaukus dažytų unsure.gif nes mano plaukų dažytoja nebedirba jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelita @ 2008 06 13, 11:30)
As kazkada pas ji kirpdavausi kai jis dar dirbo Simonoje.
Tai sekanti karta eisiu vel pas ji.



o kokios kainos pas Zbigneva? kazkur panasiai kaip pas Rimdziu? g.gif domina dazymas ir ilgu plauku kirpimas bigsmile.gif
Atsakyti