Įkraunama...
Įkraunama...

Užspaustos kaklo kraujagyslės

As pradejau rytais blogai jaustis kai atsikeliu...
uzia ausyse, lengvai svaigsta galva, jauciuosi neissimiegojas.
Toks kaip po gero baliaus.
Niekada to nebudavo...o db paskutinini pusmeti tokia savijauta.
Atsakyti
Cia pamastymui visiems su musu simptomais.
http://chiarione.org/chiari.html
ypac pasiskaitykite SIMPTOMU skilti.

Pasakysiu tik, kad Lietuvoje i si susirgima mazai kas kreipia demesi suaugusiu tarpe, kazkaip visi linke tirti tik vaikus, o cia netgi rasoma, kad MRT priklausomai nuo galvos smegenu tyrimo metu daromu foto pjuviu ne visada gali tai rasti....o patologija jau yra...tai priklauso tik nuo gydytoju profesionalumo. As, pvz, analizavausi savo MRT namuose pagal cia pateiktus aprasymus ir zinau, kad eidama pas eilini neurologa jau tikrai turesiu ka dar detaliau pasiklausti....nes smegenu skyscio sunkus pratekejimas taip pat duoda visa simptomatika, kuria mes visi siame forume jauciame...o ypac tie, kurie dar ir ausyse girdi uzyma, cypima ir tirpsta veidai ar pan....
Tiesiog, cia dar vienas variantas pamastymui......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 26 sausio 2012 - 09:20
QUOTE(JOGA @ 2012 01 26, 10:16)
Cia pamastymui visiems su musu simptomais.
http://chiarione.org/chiari.html
ypac pasiskaitykite SIMPTOMU skilti.

Pasakysiu tik, kad Lietuvoje i si susirgima mazai kas kreipia demesi suaugusiu tarpe, kazkaip visi linke tirti tik vaikus, o cia netgi rasoma, kad MRT priklausomai nuo galvos smegenu tyrimo metu daromu foto pjuviu ne visada gali tai rasti....o patologija jau yra...tai priklauso tik nuo gydytoju profesionalumo. As, pvz, analizavausi savo MRT namuose pagal cia pateiktus aprasymus ir zinau, kad eidama pas eilini neurologa jau tikrai turesiu ka dar detaliau pasiklausti....nes smegenu skyscio sunkus pratekejimas taip pat duoda visa simptomatika, kuria mes visi siame forume jauciame...o ypac tie, kurie dar ir ausyse girdi uzyma, cypima  ir tirpsta veidai ar pan....
Tiesiog, cia dar vienas variantas pamastymui......


Geras variantas cia...pasiskaiciau simptomatika, tai viskas man atitinka. Turiu as MRT irgi namuose, bandysiu siusti jiems ten i JAV, maciau nurodyi adresai. Gal perziureja gales ka pasakyti:) nes lietuviai sake idelai mano smegenine.
Bandysiu paskambinti jiems ir pasikalbeti su jais.


Papildyta:
bet vienas mano pastebejimas JOGA.
Ten pasiskaites daugiau pastebejau kad sergant sia liga vienas pagrindiniu simptomu turi buti judejimo sutrikimas t.y. sunkiau vaikscioti ar judinti galunes.
Atsakyti
QUOTE(Tauranas @ 2012 01 26, 09:21)
Geras variantas cia...pasiskaiciau simptomatika, tai viskas man atitinka. Turiu as MRT irgi namuose, bandysiu siusti jiems ten i JAV, maciau nurodyi adresai. Gal perziureja gales ka pasakyti:) nes lietuviai sake idelai mano smegenine.
Bandysiu paskambinti jiems ir pasikalbeti su jais.
Papildyta:
bet vienas mano pastebejimas JOGA.
Ten pasiskaites daugiau pastebejau kad sergant sia liga vienas pagrindiniu simptomu turi buti judejimo sutrikimas t.y. sunkiau vaikscioti ar judinti galunes.

as manau, kad tas judejimo sutrikimas gali buti gal pvz., kai liga pazengusi gerokai...juk netgi rasoma, kad buna jog pas zmones ta malformacija yra, o zmones isvis nieko nejaucia....??? cia reikia specu konsultacijos....tuo labiau, kad judejimo sutrikimai labiausiai pasireiskia, jau esant tam stuburo spegenu pazeidimui, tarsi cistos atsiradimui apie kuri siame puslapyje irgi yra aprasyta.....
http://www.dizziness...lar/chiari.html

dar toki buvau radus...


http://www.medhelp.o...how/181?cid=196
Papildyta:
Tauranai, o idomumo delei pasiziurejus i savo MRT ar matai ta smegeneliu patysima i apacia ??? Pas mane pvz., to istysimo, kaip ir nera, na nebet vedant linija, kaip raso tame puslapyje, gal gal koki 1 mm butu jos islindusios. Bet as tiesiog pasianalizavau kitas vietas, pro kurias skystis turi lengvai teketi, tai pas mane ant tiek vsikas ten tampru, kad nei to skyscio matyti, nei jam kur prateketi nelabai matau, kad butu vietos.....
na bet ka as.....reikia specui rodyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 26 sausio 2012 - 10:38
QUOTE(JOGA @ 2012 01 26, 11:42)
as manau, kad tas judejimo sutrikimas gali buti gal pvz., kai liga pazengusi gerokai...juk netgi rasoma, kad buna jog pas zmones ta malformacija yra, o zmones isvis nieko nejaucia....??? cia reikia specu konsultacijos....tuo labiau, kad judejimo sutrikimai labiausiai pasireiskia, jau esant tam stuburo spegenu pazeidimui, tarsi cistos atsiradimui apie kuri siame puslapyje irgi yra aprasyta.....
http://www.dizziness...lar/chiari.html

dar toki buvau radus...
http://www.medhelp.o...how/181?cid=196
Papildyta:
Tauranai, o idomumo delei pasiziurejus i savo MRT ar matai ta smegeneliu patysima i apacia ??? Pas mane pvz., to istysimo, kaip ir nera, na nebet vedant linija, kaip raso tame puslapyje, gal gal koki 1 mm butu jos islindusios. Bet as tiesiog pasianalizavau kitas vietas, pro kurias skystis turi lengvai teketi, tai pas mane ant tiek vsikas ten tampru, kad nei to skyscio matyti, nei jam kur prateketi nelabai matau, kad butu vietos.....
na bet ka as.....reikia specui rodyti smile.gif



num po darbio grizes pazesiu savo MRT.

jei rasi speca cia LT i kuri kreiptis galima pranesk:)
Atsakyti
QUOTE(Tauranas @ 2012 01 26, 09:45)
num po darbio grizes pazesiu savo MRT.

jei rasi speca cia LT i kuri kreiptis galima pranesk:)

labai kietas specas galvu KMUK yra Antanas Vaitkus pas kuri jau buvau ir jis man parase AD - oscitalopramo, nuo kurio pirmas tris savaites vos neisprotejau...dabar geriu, salutiniai labai sumazejo, bet mano priepuoliai vsitik uzeina.......kita menesi eisiu pas ji......kai bandziau jam pasakyti telefonu, kad man AD netinka , tai jis pasiule psichiatro konsultacija..... o i mano MRT pirmo vizito metu tik uzmete aki ir sako, nu va, kaip gerai busite issityrus, apie save daugtaiu zinosite.....O jsi skaitomas vienu is kietesniu specu galvos neuro srityje....daug pliurpia ir pinigus megsta...bet nelabaui i ka daugiau KAuen gali kreiptis....tai kai kita siki pas ji eisiu paerzinsiu ji su ta Ciari malformacija...o jei nieko nepavyks, girdejau, kad Vilniuje yra kazkoks kietas neuro radiologas vardas berods Igoris, bandysiu tada gauti kontaktus.....
mano paskutinis priepuolis buvo sestadieni.sad.gif((( doh.gif net kuno temperatura pakyla iki 37,2.......o ka jau kalbeti apie drebulius ir t.t......karsti , ziovuli po visko.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 26 sausio 2012 - 10:57
QUOTE(JOGA @ 2012 01 26, 11:52)
labai kietas specas galvu KMUK yra Antanas Vaitkus pas kuri jau buvau ir jis man parase AD - oscitalopramo, nuo kurio pirmas tris savaites vos neisprotejau...dabar geriu, salutiniai labai sumazejo, bet mano priepuoliai vsitik uzeina.......kita menesi eisiu pas ji......kai bandziau jam pasakyti telefonu, kad man AD netinka , tai jis pasiule psichiatro konsultacija..... o i mano MRT pirmo vizito metu tik uzmete aki ir sako, nu va, kaip gerai busite issityrus, apie save daugtaiu zinosite.....O jsi  skaitomas vienu is kietesniu specu galvos neuro srityje....daug pliurpia ir pinigus megsta...bet nelabaui i ka daugiau KAuen gali kreiptis....tai kai kita siki pas ji eisiu paerzinsiu ji su ta Ciari malformacija...o jei nieko nepavyks, girdejau, kad Vilniuje yra kazkoks kietas neuro radiologas vardas berods Igoris, bandysiu tada gauti kontaktus.....
mano paskutinis priepuolis buvo sestadieni.sad.gif((( doh.gif net kuno temperatura pakyla iki 37,2.......o ka jau kalbeti apie drebulius ir t.t......karsti , ziovuli po visko.....


Man tai per priepoli drebulys buna..bet kas keisciausia kai parasei kad ziovauji prisiminiau kad ir man ziovulys yra po jo. Tik priedo man kraujospudis uzkyla.
Atsakyti
QUOTE(Tauranas @ 2012 01 26, 10:08)
Man tai per priepoli drebulys buna..bet kas keisciausia kai parasei kad ziovauji prisiminiau kad ir man ziovulys yra po jo. Tik priedo man kraujospudis uzkyla.

ir man kraujospudis uzkyla, paskui krenta ir tada drebu....o kai uzkyla buna karscio deginimo banga, skruostai parausta....zodziu sokineja spaudimas.....
dar su vienu mediku kalbejau , sako reikai atydziai dairytis galvoje zidinuku......
Atsakyti
labas vakaras, nu labai trumpai parasyiu jei kam bus idomu suzinoti daugiau info parasykit i AZ duosiu savo telefono numeri arba skype kad galetumet susiskambinti su manim.

nu ilgai svarsciau buvau apsilankes pas neviena angiochirurga bet vis del to pasirinkau operuotis pas kraujagyslių chirurga habilituota medicinos mokslų daktara, profesoriu Povila Pauliuka, ir tuo savo apsisprendimu esu labai patenkintas jis tikras profesionalas ir jei kas svarstot pas koki gydytoja apsilankyti konsultacijai ar operacijai tai galit pilnai skambinti man papasakosiu viska smulkiai patirties tikrai turiu nevieno gydytojo kabineto duris pravarstes. apie savo negalavimus (simtomus) jau buvau rases pries tai zinutese bet tada dar tik svarsciiau kaip geriau pasielkti o dabar jau po operacijos savaite sveikata kiekviena diena vis gereja tureju stipriai padidinta kraujo spaudima nuo vaikystes geriau vaistus kasdien apie 18 metu ir vistiek labai blogai jauciausi o dabar nebegeriu vaistu po operacijos ir daug geriau jauciuosi bigsmile.gif
ir dar noreciau padekoti kad zmones su kureis susirasinejau padejo apsispresti operuotis pas kraujagyslių chirurga habilituota medicinos mokslų daktara, profesoriu Povila Pauliuka labai jiems dekingas taip pat ir profesoriuj uz sekmingai atlikta operacija.
thumbup.gif o operaciju nebijokit geriau negu kaip man buvo vaistu tiek naudodavau kad net valgyt nebereikdavo sotus buvau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomtom149: 28 vasario 2012 - 01:14
laba diena.nesupykit,kad ilindau i jusu temuke,bet paskaicius jusu ligos simptomus,manau gali buti,kad jums kaklo slanksteliu isvarzos.liaudiskai tariant-nukrestas sprandas.nuo staigiu judesiu,kritimu ar netgi dideliu pergyvenimu slanksteliai gali issijudinti.kompiuteriniai tyrimai to neparodo.yra moteris,kuri tiksliau galetu tai paaiskinti,nes tuo uzsiima jau nemazai metu.be operaciju apsieinama.gal nerimtai atrodo,ka parasiau,bet yra realu.jei sudomins,rasykit i AZ
Atsakyti
laba diena as jau planuoju antros puses operacija balandzio 26 d pas profesoriu Povila Pauliuka nes pirma o peracija esu labai patenkintas thumbup.gif
Atsakyti
ir dar pamirsau prideti kad kalbejau su viena moteriske pagyvenuse kuri buvo net suparalizuota puse kuno nebevalde. pradejo kazkas trukineti ten jei lygtai minejo aniaurizma / ir ja jau buvo nurase tiek vilniaus tiek kauno gydytojai . bet jos giminaiciai rado profesriu Pauliuka ir jis taip viska jai suremontavo kad pats maciau ir kalbejau gyvai viska valde dingo visi suparalizavimai sake kaip Pauliukas pridejo savo rankas ir profesijonaluma pradejo jaustis kaip sesiolikine biggrin.gif
Atsakyti