Įkraunama...
Įkraunama...

Užspaustos kaklo kraujagyslės

QUOTE(Gorija @ 2012 05 17, 23:50)
Oj uzkrites vokas ojoj... O ta liga del kurios operavosi ydomu ar pagerejo jai?

nesenai daryta, bus tik dvi savaitės, nieko dar negali pasakyti, bet komplikacijos akivaizdžios, ir dar sakė kad galės eiti į darbą, biliotenio nereikia, 3 val. truko operacija, narkozė pilna, koki dar darbą gali doh.gif , vien po narkozės būna galvos svaigimai, kiekvienam skirtingai, aš nesakau kad jis visai blogas daktaras, bet čia kaip masinė gamyba, nes sakė labai daug darė tą dieną opercijų, tai kur begali būti kokybė doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 18 gegužės 2012 - 06:47
tomtom149 kiek jau operaciju padare?balandzio 4d.rasiai,kad ruoses antrai operacijai balandzio men.pabaigoj,nes pirma operacija esi patenkintas.dabar vel antra darysis?tai iseina jau trecia?ar as kazko nesuprantu blink.gif
Atsakyti
tomtom molodec!
Gal jau turi kokių linksmų vaizdelių? Norėčiau pažiūrėti.

Visi norėtų jaustis iškart po operacijos, lyg jos nė nebūtų buvę, bet taip nėra. Pirštą įsipjovus skauda porą dienų, o čia kakle vidinis pjūvis.
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2012 05 18, 08:52)
tomtom149 kiek jau operaciju padare?balandzio 4d.rasiai,kad ruoses antrai operacijai balandzio men.pabaigoj,nes pirma operacija esi patenkintas.dabar vel antra darysis?tai iseina jau trecia?ar as kazko nesuprantu blink.gif

biggrin.gif thumbup.gif isrisim tuoj viska.
Atsakyti
Ar irgi pas jį buvau, aišku viską tyrė, ir aišku, sakė reikia operuotis.....
tik va, po menesio visi tokie pat tyrimai KMUK parod, ak dviskas gerai toje vietoje....
Nieko asmeniško, bet po šio žmogau valdomu skalpeliu aš jau neberizikuočiau gultis...tiesiog, manau, ateina laikas, rašyti tik mokslinius traktatus, bet nebeoperuoti....gal todėl ir komplikacijų daugėja...
Bet čia tik mano nuomonė iš asmeninio susitikimo su juo:)
Atsakyti
Slankstelinės arterijos (a. vertebralis) yra dvi- kairė ir dešinė. Jos abi suteka į vieną arteriją (a. basilaris) ir kaip viena arterija įteka į smegenis. Kraujotakos kompensatorinės galimybės žmogaus organizme yra didžiulės. Vienos pusės normaliai veikiančios slankstelinės arterijos pilnai pakanka, kad kraujotaka šitame baseine būtų normali. Nuotrauka- shema prikabinta nuorodoje. Jei vieną pusę Jums jau sutvarkė, kas pasikeis po antros pusės operacijos???

http://de.wikipedia....a_basilaris.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rolandas_d: 18 gegužės 2012 - 14:37
QUOTE(JOGA @ 2012 05 18, 12:24)
Ar irgi pas jį buvau, aišku viską tyrė, ir aišku, sakė reikia operuotis.....
tik va, po menesio visi tokie pat tyrimai KMUK parod, ak dviskas gerai toje vietoje....
Nieko asmeniško, bet po šio žmogau valdomu skalpeliu aš jau neberizikuočiau gultis...tiesiog, manau, ateina laikas, rašyti tik mokslinius traktatus, bet nebeoperuoti....gal todėl ir komplikacijų daugėja...
Bet čia tik mano nuomonė iš asmeninio susitikimo su juo:)


Aš tikrai kol kas negaliu nei ginti nei peikti Pauliuko, bet... kiek žinau Kaune gero angiochirurgo nėra... dėja... (ir tai tų pačių angiochirurgų, dirbančių Kaune nuomonė).

Papildyta:
QUOTE(rolandas_d @ 2012 05 18, 15:35)
Slankstelinės arterijos (a. vertebralis) yra dvi- kairė ir dešinė. Jos abi suteka į vieną arteriją (a. basilaris) ir kaip viena arterija įteka į smegenis. Kraujotakos kompensatorinės galimybės žmogaus organizme yra didžiulės. Vienos pusės normaliai veikiančios slankstelinės arterijos pilnai pakanka, kad kraujotaka šitame baseine būtų normali.  Nuotrauka- shema prikabinta nuorodoje. Jei vieną pusę Jums jau sutvarkė, kas pasikeis po antros pusės operacijos??? 

http://de.wikipedia....a_basilaris.jpg


Visa tai tiesa, tik... žiūrint į tas problemas, kurias turiu aš, labai svarbu ir tai, kad į klausos organus nuo slankstelinių arterijų kraujagyslės atsišakoja anskčiau nei susijungia į vieną, todėl labai tikėtina, kad jei ta teorija, kurią iškėlė Pauliukas konsultuodamas mane yra tiesa, man taip pat prireiktų dviejų operacijų... smile.gif nors bendra savijauta tokiu atveju turėtų pagerėti jau po pirmos
Atsakyti
seip kur klauset kelinta operacija darausi tai antra ruosiausi daryti balandzio menesi tai man ja atidejo nes temperatura sukilus del laimo ligos kai susitvarkysiu tai ir ta antra pasidarysiu.
nu ir dar kalbejau su vienu gydytoju vilniuje sendien tai Pauliuka taip isgyre kad sake iki jo lygio dar daug kam pasimokyti. jis baige su raudonu diplomu tai nekiekvienas gydytojas baigia taip gerai
Atsakyti
Man irgi teko su Pauliuku susitikti, diagnoze- aisku jau ir taip zinot-operacija:)
Pabendravus su juo tai nzn, nepasirode man jis zmogus Dievas kuris viska gali....
bet ne man teist ji, tegul kalba jo darbai. Pats asmeniskai pas ji dar nesioperuosiu,
neitikino jis manes:) Siuo metu ieskau kur uzsieni butu galima pasitikrinti-pasikonsultuoti del situ kraujagysliu, tad jei kas nors ka nors zino ar turi kokios info buciau dekingas.

Atsakyti
Na dabar ir as ieskau gero angiochirurgo ir neurologo Vilniui. Turiu abiems siuntimus. Gal kas gera, buten i musu problema galinti isigilinti, gali parekomenduoti? g.gif
Atsakyti
Radmile, o kokią migreną tu turi ir kaip tu gydaisi?
Atsakyti
QUOTE(*Ievka* @ 2012 05 18, 15:01)
).

Papildyta:
Visa tai tiesa, tik... žiūrint į tas problemas, kurias turiu aš, labai svarbu ir tai, kad į klausos organus nuo slankstelinių arterijų kraujagyslės  atsišakoja anskčiau nei susijungia į vieną,


Ar tikrai atsišakoja anksčiau, nei susijungia į vieną? smile.gif smile.gif smile.gif
Kažkaip nei vienam atlase nerašo apie tai smile.gif Gal čia kažkokios naujos, niekam nežinomos šakos? biggrin.gif
Atsakyti