Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

Sveikos, kepiau cia ana diena kazkurios forumietes keksa, kur su 1 kiausiniu, tai viska dariau kaip parasyta, bet nei iskilo, susmeges toks, kietas, jokio purumo. Gal galit duoti koki recepta, kur butu nelabai daug kiausiniu, kad butu keksas purus, kaip parduotuvinis, nu nezinau, kodel man nesigauna doh.gif
Atsakyti
Pati keksus kažkaip mažai kepu, bet juos mėgstu, reiks pasitaisyt ax.gif Kepant keksus pagrindinė taisyklė NEPERMAIŠYTI TEŠLOS tik sumaišai, kad sausų miltų nesimatytų ir viskas. Dar esu pastebėjus receptuose, kad ruošiant tešlą dažniausiai atskirai sumaišomi sausieji produktai ir atskirai šlapieji, o po to jie sujungiami tik, kol susimaišo miltai. Duosiu tau krūvą tikrai gerų nuorodų, kur gali pasieškoti pačių įvairiausių ir tau tinkančių keksų (ir ne tik jų) receptų.

Sonatinos receptus pavartyk - pilna įvairiausių ir gerų keksų receptų. Glacee receptuose pasidairyk. Šitas keksas kažkur skaičiau labai išgirtas buvo. Tos pačios autorės keksai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif. Dar viena nuoroda į super gerus receptus (beje, autorė iš Lietuvos). Mišelės receptuose pasidairyk. O aš va šitą prieš kelias dienas nusižiūrėjau, tik doh.gif tirpios kavos po ranka neturėjau - tikrai jį kepsiu artimiausiu metu (čia mėgėjams su kava). Taip kad sėkmės renkantis, lauksim rezultatų
Atsakyti
Ech, mėgstu keksiukus wub.gif Iškilo kvailas klausimas... blush2.gif Jeigu kepčiau pagal didelio kekso receptą, tik mažose keksiukų formelėse, būtų gerai? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 10 07, 10:11)
Ech, mėgstu keksiukus  wub.gif  Iškilo kvailas klausimas...  blush2.gif  Jeigu kepčiau pagal didelio kekso receptą,  tik mažose keksiukų formelėse, būtų gerai? biggrin.gif  blush2.gif

Tai aišku,aš ir taip kepiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū labai už atsakymą, pradžiuginai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 10 06, 23:34)
Pati keksus kažkaip mažai kepu, bet juos mėgstu, reiks pasitaisyt ax.gif  Kepant keksus pagrindinė taisyklė NEPERMAIŠYTI TEŠLOS tik sumaišai, kad sausų miltų nesimatytų ir viskas. Dar esu pastebėjus receptuose, kad ruošiant tešlą dažniausiai atskirai sumaišomi sausieji produktai ir atskirai šlapieji, o po to jie sujungiami tik, kol susimaišo miltai.  Duosiu tau krūvą tikrai gerų nuorodų, kur gali pasieškoti pačių įvairiausių ir tau tinkančių keksų (ir ne tik jų) receptų.

Sonatinos receptus pavartyk - pilna įvairiausių ir gerų keksų receptų. Glacee receptuose pasidairyk. Šitas keksas kažkur skaičiau labai išgirtas buvo. Tos pačios autorės  keksai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif. Dar viena nuoroda į super gerus receptus (beje, autorė iš Lietuvos). Mišelės receptuose pasidairyk. O aš va šitą prieš kelias dienas nusižiūrėjau,  tik doh.gif tirpios kavos po ranka neturėjau - tikrai jį kepsiu artimiausiu metu (čia mėgėjams su kava). Taip kad sėkmės renkantis, lauksim rezultatų


laaaabai aciu uz tiek daug nuorodu, tikrai kazka isbandysiu ir duosiu ziniu ir vaizdu jei gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 10 07, 11:19)
laaaabai aciu uz tiek daug nuorodu, tikrai kazka isbandysiu ir duosiu ziniu ir vaizdu jei gausis biggrin.gif


Nėr už ką 4u.gif, kad tik pasisektų. Na tai ką, labai lauksiu vaizdų ir atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
O man laaaabai patiko Miseles receptai , pora jau stovi eileje tongue.gif , o vienas tortukas isvis super thumbup.gif , bet koks nesakysiu bebe.gif , kai padarysiu tada ir suzinosite mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 07, 13:37)
O  man laaaabai patiko Miseles receptai , pora jau stovi eileje tongue.gif  , o vienas tortukas isvis super  thumbup.gif , bet koks nesakysiu bebe.gif , kai padarysiu tada ir suzinosite mirksiukas.gif
user posted imageuser posted image

topsecret.gif topsecret.gif triniti.gif
Atsakyti
Nebijau as to tavo pistiko irnesakyk.gif , nesakysiu , rytoj bandysiu daryti , jei nepasikeis planai mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 07, 18:21)
Nebijau as to tavo pistiko irnesakyk.gif , nesakysiu , rytoj bandysiu daryti , jei nepasikeis planai mirksiukas.gif user posted image

Lauksim torto user posted image tada....
Atsakyti
sveikutes, kepiau si vakara ir as keksiukus su nutela pagal vienos mamytes receptuka, stai kas gavosi 4u.gif

user posted image
Atsakyti