Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

QUOTE(cipciukas @ 2008 10 31, 22:43)
VAUUUUUU .... koks slaputis bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif
Na keksas kepa ilgai , o iskyla kaip kada , jei nera idaro -kyla geriau , o va tik idek ka nors dregnesnio ( obuoliu , uogu .....) tai siaip sau schmoll.gif
I keksine pataria deti 2/3 keksines turio  , ir dar maziukai iskyla dvigubai doh.gif tiek kiek pridejai  ( pastoviai islipa is formeliu ),



Siandien jis geriau atrodo, nes atveso ir geriau pjaunasi smile.gif tai tada gerai pakilo jis man, na ziurint i tai kad detas idaras.Ir dejau galima sakyt 2/3 formos turio. Skanus atveses thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 01, 09:41)
Siandien jis geriau atrodo, nes atveso ir geriau pjaunasi smile.gif tai tada gerai pakilo jis man, na ziurint i tai kad detas idaras.Ir dejau galima sakyt 2/3 formos turio. Skanus atveses  thumbup.gif

Labai grazus ir i keksa visai nepanasus - toks slapias thumbup.gif
Atsakyti
Kepu dabar kaip tik kavos keksiukus ir iškilo klausimas, kada aplieti šokoladu (glazūra)? Kai tik ištrauki iš orkaitės ar tada kai jau atvėsta? g.gif smile.gif
Atsakyti
Kai atvesta , ant karstu nepilk , nes nubegs visas , nespes stingti
Papildyta:
Oj ... tu cia apie glazura .... tai tada nelabai zinau , nes as tik tikra sokolada pilu .
Atsakyti
Ant atvėsusių ir pyliau, gavosi labai skaniai. wub.gif Liejau šokoladą tirpintą su pienu.
Štai:
user posted image
Atsakyti
OI....... niam niam essen.gif essen.gif essen.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 29, 21:20)
Klausimas: tai kiek tos mazdaug teslos gaunasi...? turiu forma tokia paprasta su skyle 26 cm skersmens, ir dar viena mazesne, tokia kugio formos su skyle, bet aukstais krastais.. noriu apvalaus, bet gal teks kept staciakampej, tik ja reiks nusipirkt biggrin.gif tam apvaliam labai graziai idaras pasiskirstes...  wub.gif

Ir man kavos-kavos keksas neiskilo, bet tikrai labai labai skanus. Bandysiu dar karta tik desiu truputi maziau miltu ir darysiu is dvigubos normos, nes labai mazai teslos gaunasi, o mano keksine didoka.

Atsakyti
Šiandien vėl kepiau kavos-kavos keksą, tik jau visą didelį, nebe mažus keksiukus. Ir dariau ne su tikra kava, o su 3 in 1. Mažieji keksiukai buvo tikrai labai skanūs, o šitas tiesiog nuostabaus skonio wub.gif Tai vienas skaniausių mano ragautų keksų rolleyes.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Cia toks gaunasi is tos normos kur duota ?????
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 11 03, 22:23)
Šiandien vėl kepiau kavos-kavos keksą,


labai gundančiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Cipciuk, taip, toks. mirksiukas.gif
daivaP, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivaiva: 03 lapkričio 2008 - 22:33
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 11 03, 22:23)
Šiandien vėl kepiau kavos-kavos keksą, tik jau visą didelį, nebe mažus keksiukus. Ir dariau ne su tikra kava, o su 3 in 1. Mažieji keksiukai buvo tikrai labai skanūs, o šitas tiesiog nuostabaus skonio  wub.gif  Tai vienas skaniausių mano ragautų keksų  rolleyes.gif  4u.gif




Vau koks grazus thumbup.gif bet kaip gerai iskilo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 03 lapkričio 2008 - 22:48