Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 08, 17:44)
Keksas "NEGRIUKAS"



Sumaniau kepti kažką šokoladinio ir atsiminiau Negriuką šį, bet va suabejojau, ar tikrai nesigauna jis sausas? Baisu kad bus sprangus ir sausokas, nors iš foto nepanašu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivaiva: 15 lapkričio 2008 - 21:21
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 11 15, 21:21)
Sumaniau kepti kažką šokoladinio ir atsiminiau Negriuką šį, bet va suabejojau, ar tikrai nesigauna jis sausas? Baisu kad bus sprangus ir sausokas, nors iš foto nepanašu... ax.gif

Bent jau man iš foto atrodo,kad jis riebokas,ne sausas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 11 15, 21:21)
Sumaniau kepti kažką šokoladinio ir atsiminiau Negriuką šį, bet va suabejojau, ar tikrai nesigauna jis sausas? Baisu kad bus sprangus ir sausokas, nors iš foto nepanašu... ax.gif



Oij, jis tikrai nesausas, garantuoju 100 % ! As ji net kita diena be arbatos valgiau, net nesuzagsejau lotuliukas.gif na buna kai ka sprangaus valgau, tai zagset pradedu, o cia toks slapias vidus smile.gif
Atsakyti
Tai super tada thumbup.gif turiu du negriukiškus receptus nusižiūrėjusi, šitą ir dar vieną, tai dabar neapsisprendziu kurį kept hihihi.gif
Atsakyti
o man negras gavosi sausokas ax.gif vyras sakė, kad jei dar plaktos grietinėlės... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimfa* @ 2008 11 15, 23:30)
o man negras gavosi sausokas  ax.gif vyras sakė, kad jei dar plaktos grietinėlės...  rolleyes.gif


Na nezinau kodel sausokas... as ten primakalavau likerio, sokolado, gal pirmas toks gavosi slapias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 16, 10:31)
Na nezinau kodel sausokas... as ten primakalavau likerio, sokolado, gal pirmas toks gavosi slapias  lotuliukas.gif

alkocholio nepiliau doh.gif nežinojau nei kiek nei ką jis daro unsure.gif nu ir dar vaikai jį valgė, tai gerai kad nepyliau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimfa* @ 2008 11 16, 12:00)
alkocholio nepiliau  doh.gif nežinojau nei kiek nei ką jis daro  unsure.gif nu ir dar vaikai jį valgė, tai gerai kad nepyliau  bigsmile.gif


Kas kad vaikai valge, juk kepant karstyje to alkoholio nei laso nelieka smile.gif o juk ir pilasi i tesla ne tiek jau ir daug, kai po visa keksa pasiskirsto, tai tik aromatas belieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 15, 21:37)
Oij, jis tikrai nesausas, garantuoju 100 % ! As ji net kita diena be arbatos valgiau, net nesuzagsejau  lotuliukas.gif na buna kai ka sprangaus valgau, tai zagset pradedu, o cia toks slapias vidus  smile.gif

Rugegele23 aciuks.gif pagal tavo receptuką anūkams iškepiau keksą, tik vietoj margarino dėjau sviesto (neturėjau margarino) 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 11 16, 15:05)
Rugegele23 aciuks.gif  pagal tavo receptuką anūkams iškepiau keksą, tik vietoj margarino dėjau sviesto (neturėjau margarino)  4u.gif
user posted image



Labai grazus keksas thumbup.gif , tikiuosi, kad ir skonis patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 16, 15:19)
Labai grazus keksas  thumbup.gif , tikiuosi, kad ir skonis patiko  4u.gif

skonis wub.gif , anūkai nutarė, kad ir torto nebereikia biggrin.gif .
O man patiko, kad ne sausas. Labai vykusi receptūra, manau, kad ateityje dažnai ja pasinaudosiu thumbup.gif
Siunčiam tau daug daug balionėlių 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 11 16, 16:53)
skonis  wub.gif , anūkai nutarė, kad ir torto nebereikia  biggrin.gif .
O man patiko, kad ne sausas. Labai vykusi receptūra, manau, kad ateityje dažnai ja pasinaudosiu  thumbup.gif
Siunčiam tau daug daug balionėlių  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Aciu blush2.gif
Atsakyti