Įkraunama...
Įkraunama...

vegetacine distonija -antra dalis

na ka vegetodistonikes renkames cia.... thumbup.gif
Papildyta:
aisku kad gali buti osteochondroze...man ji irgi yra..
Papildyta:
man irgi tirpdavo rankos ir kojos.ir dabar kojas jauciu kaip per vata..nutirpdavo galva-o tada jau ir rankos ir kojos.sprande viskas uzspausta.ir dabar va net veidas aptirpes,aplink lupas.bet as jau apsipratau su tokia busena.cia vegetodistonijos dalykeliai.ir jau pati isitikinau-tik truputi pradedi galvoti apie kokia nors liga-viskas,is karto ja ir ''susergi''.
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2008 02 28, 16:04)
na ka vegetodistonikes renkames cia.... thumbup.gif
Papildyta:
aisku kad gali buti osteochondroze...man ji irgi yra..
Papildyta:
man irgi tirpdavo rankos ir kojos.ir dabar kojas jauciu kaip per vata..nutirpdavo galva-o tada jau ir rankos ir kojos.sprande viskas uzspausta.ir dabar va net veidas aptirpes,aplink lupas.bet as jau apsipratau su tokia busena.cia vegetodistonijos dalykeliai.ir jau pati isitikinau-tik truputi pradedi galvoti apie kokia nors liga-viskas,is karto ja ir ''susergi''.


Duok Dieve man osteochondroze.. Tik kad man plastaka ir peda tirpsta, visa kita ok, ir skausmai pakenciami, nera stiprus. Su stuburo problemomis manau skausmai tokio nervinio pobudzio ir stiprus. Nugaroj juosmens srity kaip koks kuolas butu, neskauda, bet spaudimas toks. Ir visi skausmai nepriklauso nuo judejimo, patys sau... Ir silpnumas nerealus...
P.S. Gerai, kad glaima antra tokia pat tema sukurt lotuliukas.gif
Atsakyti
reikia kazkaip maziau nervuotis...uzdarom nervus i konservus... biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi yra osteocg,tai as nusipirkau homeopatiniu vaistu,kaklinei dalei-vadinasi jie HOMICIFUGA HOMACORD ,jei teisingai parasiau smile.gif tai man pirma diena labai skaudejo visus kaulus, o po to palengvejo...ir tas kuolas is sprando dingo.
Atsakyti
kiek laiko tu juos geri husmor?
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 02 28, 20:10)
Man irgi yra osteocg,tai as  nusipirkau homeopatiniu vaistu,kaklinei dalei-vadinasi jie  HOMICIFUGA HOMACORD ,jei teisingai parasiau smile.gif tai man pirma diena labai skaudejo visus kaulus, o po to palengvejo...ir tas kuolas is sprando dingo.


O kas cia per vaistas? Kokia jo paskirtis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirmelius @ 2008 02 28, 19:11)
skausmai tokio nervinio pobudzio ir stiprus. Nugaroj juosmens srity kaip koks kuolas butu, neskauda, bet spaudimas toks. Ir visi skausmai nepriklauso nuo judejimo, patys sau... Ir silpnumas nerealus...
P.S. Gerai, kad glaima antra tokia pat tema sukurt  lotuliukas.gif


Nebutinai stiprus. Kai man isvarza atsirado, nebuvo labai stiprus skausmai. Pagulde i ligonine tyrimui tomografu. Nors gydytojas perspejo, kad, jei esant reikalui negalvoju operuotis, geriau ir to tyrimo nesidaryti. Dariausi tyrima, nes norejau zinoti, kas man yra. Bet, kai suzinojau, kad reikes operuotis, atsisakiau, nes tuo metu neskaudejo. Ir taip neskaudejo 8 menesius. Tik nugara tokia sukaustyta buvo, nejudri, greit pavarkstanti. Ir viena diena labai smarkiai susinervinau. O tada jau, atleisk ir apsviesk, koks skausmelis buvo ir koja nusilpo, nebepaejau - teko prasytis operacijai. Ir tas skausmas nelabai jis ir priklauso nuo judejimo, skaudedavo ir ramybes busenoje, nerasdavau padeties, kaip atsigulti.
Gal ir tau kazkas tokio. Blogai tik, kad ilgai reikia laukti. Ta nezinia is proto varo. Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mind @ 2008 02 28, 18:36)
Nebutinai stiprus. Kai man isvarza atsirado, nebuvo labai stiprus skausmai. Pagulde i ligonine tyrimui tomografu. Nors gydytojas perspejo, kad, jei esant reikalui negalvoju operuotis, geriau ir to tyrimo nesidaryti. Dariausi tyrima, nes norejau zinoti, kas man yra. Bet, kai suzinojau, kad reikes operuotis, atsisakiau, nes tuo metu neskaudejo. Ir taip neskaudejo 8 menesius. Tik nugara tokia sukaustyta buvo, nejudri, greit pavarkstanti. Ir viena diena labai smarkiai susinervinau. O tada jau, atleisk ir apsviesk, koks skausmelis buvo ir koja nusilpo, nebepaejau - teko prasytis operacijai. Ir tas skausmas nelabai jis ir priklauso nuo judejimo, skaudedavo ir ramybes busenoje, nerasdavau padeties, kaip atsigulti.
Gal ir tau kazkas tokio. Blogai tik, kad ilgai reikia laukti. Ta nezinia is proto varo. Sekmes tau 4u.gif


Va va..Butent. Gal jei zinociau, kas man dvigubai geriau ir fizishkai jausciaus. O kaip po operacijos? Viskas gerai dabar? Ar vis skauda?
Atsakyti
QUOTE(Mind @ 2008 02 28, 21:16)
O kas cia per vaistas? Kokia jo paskirtis? smile.gif


Kai as skaiciau apie homeopatinius vaistus,uzkliuvo akis uz ju..nes buvo parasyta ,kad tinka prie kaklines dalies osteochondrozes, yra panasaus pavadinimo-bet skirtu juosmeninei daliai. Ka as zinau,..bet man tai tikrai lengviau kaklui..zinot,kaip i su ta homeopatija smile.gif sako,metu negalima vartoto,nes neutralizuoja visus homeopatinius vaistus,pvz pastos,gumos su meta...
Papildyta:
QUOTE(rjolancikas @ 2008 02 28, 21:04)
kiek laiko tu juos geri husmor?


neilgai geriu..gal kokias 3 savaites..kartai pamirstu smile.gif bet sakau,pirma diena,kai isgeriau-kazkokios " lomkes" buvo,..kita dien prejo smile.gif
dar J.Balvociutes arbatos nuo osteoch. turiu nusipirkusi..man patinka jos arbatytes,toks tikros pievos kvapas ...
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 02 28, 22:09)
tinka prie kaklines dalies osteochondrozes, yra panasaus pavadinimo-bet skirtu juosmeninei daliai.


O kaip tas vaistas zino, kur yra kakline dalis? blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirmelius @ 2008 02 28, 21:48)
O kaip po operacijos? Viskas gerai dabar? Ar vis skauda?


Ne neskauda. Sulig operacija ir skausmai baiges. Bet saugausi, visada zinau, kad stuburas operuotas. Be to ta osteochondroze laikui begant irgi nestovi vietoje, pablogejimu yra, bet visame kune tai jauciu, ant visu sanariu,nes jau 10 metu praejo nuo operacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mind: 28 vasario 2008 - 21:29

Ne neskauda. Sulig operacija ir skausmai baiges. Bet saugausi, visada zinau, kad stuburas operuotas. Be to ta osteochondroze laikui begant irgi nestovi vietoje, pablogejimu yra, bet visame kune tai jauciu, ant visu sanariu,nes jau 10 metu praejo nuo operacijos.
[/quote]

O sanariai pasizeidzia ar tik shiaip skauda? Man skauda sanarius kairej pusej..Bet kai paskaiciau apie osteoch. man lyg netinka...Na nzn.. Keista,kad man magnetinis rezonansas buvo geras, turejo parodyti smegenu sutirkima koki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirmelius @ 2008 02 28, 22:38)
O sanariai pasizeidzia ar tik shiaip skauda? Man skauda sanarius kairej pusej..Bet kai paskaiciau apie osteoch. man lyg netinka...Na nzn.. Keista,kad man magnetinis rezonansas buvo geras, turejo parodyti smegenu sutirkima koki  doh.gif


Is tikruju tai as nezinau kaip parasyti, nes paties sanario uzdegiminio skausmo, kaipo tokio, nera, bet yra sustingimas, traskejimas. Atsikelus ryte kojos per ciurna, kaip medines, nelankscios, skauda. Siek tiek pavaiksciojus, prasivaiksto, bet einant didesni atstuma, jos pradeda kitaip skaudeti ( jau nebe sanarius) ir pradeda nebesivaldyti normaliai (del to as vakar ir pagalvojau, kad man gali buti TA liga).
Kad stubure yra osteochondroze, as zinojau jau, bet del ko visur kitur, nezinau, nes nesityriau. Dar peciu srityje jauciu ta pati.
Bet tai jei magnetinis rezonansas smegenu sutrikimo neparode, tai jo ir nera gal.
Tiesa, tau galva tik sviete, o tu nerimauji del nugaros? Tai reikia, kad istirtu ir nugara. Tada gal siek tiek palengvetu, jei nerastu tos IS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mind: 28 vasario 2008 - 22:02