Įkraunama...
Įkraunama...

Ribomunyl 3

QUOTE(žydrynė @ 2010 12 11, 21:09)
tikrai tikrai vakcina smile.gif

ar ji tiek pat kenksminga kaip ir leidziamos? nezinau jau ka daryt, niekada nesirges vaikas pradejes eiti i darzeli jau serga trecia karta per menesi. doh.gif Gal paskiepyti sita
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 12 11, 21:18)
ar ji tiek pat kenksminga kaip ir leidziamos? nezinau jau ka daryt, niekada nesirges vaikas pradejes eiti i darzeli jau serga trecia karta per menesi.  doh.gif Gal paskiepyti sita


paieškokit ir pasiskaitykit,čia yra temos su mamyčių atsiliepimais apie geriamas vakcinas,šalutinius poveikius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Betty @ 2010 12 11, 18:15)
logiskai mastant tai tabletes tikrai negali buti vakcina doh.gif
Vakcina mano nuomone yra leidziama smile.gif
Pradeti galite bet kada,tik naudoti ji reikia saziningai ir ne viena kursa,kad jaustumet efekta smile.gif

Logiškai mastant, vakcina gali būti ir geriama, ir įkvepiama, ir injekcinė(leidžiama). Prieš nusprendžiant, skiepyti ar ne, vertėtų pagalvoti, kiek logiški yra lūkesčiai dėl vakcinos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedred @ 2010 11 26, 11:52)
sveikos mamytes,

sakykit mamytes, ar visos jus maitinote pacios vaikucius?
nes mano gydytoja vakar man issireiske, kad tik du menesius maitinau ir taip pasake , kad as ir kalta , kad mano mergyte taip serga .Dabar jai du su puse metuku iki dvieju metuku ir triju menesiu visai nesirgo, o dabar nuo rugsejo tris kartus jau gere antibijotikus.



Na, nereikia savęs kaltinti.. ir gydytoja neetiškai elgiasi - ne kiekvienai skirta ilgai maitinti. Aš saviškį maitinau 9mėn, bet einant antriems metams sėkmingai sirgdavom 2k./mėn.
Šiemet sugėrėme Ribomunyl (ir dabar kas mėn. sugeriame po dėžutę, t.y 4 maišiukus), ir sirgome tik kartą ir tai nepalyginamai lengviau. Anksčiau sirgimas užtrukdavo 2 sav, o dabar - 2 dienos slogos bėgimo, bet be aukštos temperatūros. Kiek pakosėjo, bet iš karto pradėjo gražiai drėgnai atsikosėti ir pasveikome be antibiotikų. Manau, kad jei ne Ribomunyl, be antibiotikų nebūtumėm apsiėję. Taip atrodo, kad Ribomunyl iš tikrųjų sustiprina organizmo imunitetą pačiam kovoti su virusais ir bakterijomis (gydytoja sakė, kad Ribomunyl stiprina ir taip vadinamą nespecifinį imunitetą - tą, kuris kovoja su virusais; ir specifinį - kuris kovoja su bakterijomis). Manau, kad 100lt, i6leist7 Ribomunyliui, tikrai atsiperka - jei nors vienu kartu mžiau antibiotikų reikia, jau yra geras pasiekimas.
Papildyta:
QUOTE(me2tis @ 2010 10 14, 15:23)
ta prasme- geriate ir Jūs, ne tik vaikai?



Oj, me2tis, tik dabar pamačiau žinutę - taip, ir mes, tėveliai, sugėrėme Ribomunyl, nes sirgti labai nemėgstam tongue.gif Aš vis nuo mazgio užsikrėsdavau ir daug dažniau sirgau, nei iki vaikučio. O vyras labai sirgti negali, taigi, visi sugėrėme Ribomunyl ir šiemet vyras visai nesirgo, o aš vieną kartą su mazgiu sloga persirgau ir tiek. thumbup.gif
Atsakyti
Mes vartojom Ribumonyl kazkur 10 mėn. amžiaus, rekomendavo gydytoja ligoninėje po plaučių uždegimo, tačiau rezultatas nulinis tongue.gif tiksliau ne nulinis o sergam pastoviai dabar obstrukciniais bronhitais doh.gif
be to, pediatrė, pas kurią lankėmės vėliau, patarė nenaudot tokių ar panašių vaistų, nes pas vaikutį jo paties imunitetas formuojasi iki 5 metų ir neaišku pasak jos kokios pasekmės gali būti po šių vaistų naudojimo blink.gif , o tai kad vaikutis pradeda sirgti nuo 6 mėn. amžiaus yra normalu, nes tuo metu kaip tik praranda imunitetą kurį gauna iš mamos unsure.gif
Atsakyti
Kazin po kurio laiko galima vel kartoti geriamus skiepus? Gere mazdaug pries 3 metus. Dabar jau vel ligasius doh.gif
Atsakyti
Gal kas turit ziniu apie Ribomunilio maxi pakuote???
Atsakyti
gere ir mano mergina visa kursa,bet siai dienai esu labai patenkinta,kol kas thumbup.gif
Atsakyti
Mes taip pat jau antra sezona geriam ribumonyl, kad nesirgtume, tai taip nera, bet apseinam be visokiu bronchitu ir pan....netgi temperaturos paprastai nebuna. Paprastai musu liga buna tokia - slogyte ir gerklyte paraudusi... Kadangi mergina jau nemaza, tai kitamet tikrai negersim, ziuresim kas bus be jo
Atsakyti
o as kai domejausi, man aiskino, kad isimtas is prekybos... g.gif tad pasirinkom pneumo 23 skiepa, poveikis darosi pastebimas
Atsakyti
QUOTE(cat @ 2010 12 07, 18:31)
Šiandien man esant kabinete su vaiku, gydytojai paskambino "kažkas". Gydytoja kalbėjo apie ribomunilą: "gerai, padarysim, kiek reikės", "žinau, kam siūlyt", "pakalbinsiu ir kolegas", "būtinai", "mes juk viską suprantam"... Po skambučio paprašė sesutės priminti, kam "reikėtų siūlyti" ribomunilą... Tai va šitaip vaistelis paplatinamas...

kaip ir visus kitus smile.gif

QUOTE(MEET @ 2011 02 07, 14:14)
o as kai domejausi, man aiskino, kad isimtas is prekybos... g.gif tad pasirinkom pneumo 23 skiepa, poveikis darosi pastebimas

kaži jau kada jį išėmė
Atsakyti
Sveikutes, jeigu kam nors reikia, galeciau pigiau parduoti 3 tas mazasias dezutes Ribomunilio. Mums liko nepanaudotos.
Atsakyti