Įkraunama...
Įkraunama...

Mano augintinis

Aš balsuosiu už originalumą tiek pačios nuotraukos, tiek pavadinimo smile.gif
Atsakyti
va labai graži foto
http://www.supermama...p...&phid=14415
Atsakyti
OI kaip faina, PAGALIAU konkursas atsirado clap.gif . Kaip ir norejau kad su gyvunais butu! O tai kaip supratau tik naminiai gali buti, o jei as koki nors gera kadra turiu su laukiniais, pvz. vovere ant galvos uzzsoko, arba sernas uzpakali nori pradurti mastau.gif

Na su naminiais bent 3 turiu irgi, reiks dabar namie konkursa vietini padaryti, kuria siusim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2008 02 29, 11:34)
OI kaip faina, PAGALIAU konkursas atsirado clap.gif . Kaip ir norejau kad su gyvunais butu! O tai kaip supratau tik naminiai gali buti, o jei as koki nors gera kadra turiu su laukiniais, pvz. vovere ant galvos uzzsoko, arba sernas uzpakali nori pradurti mastau.gif

Na su naminiais bent 3 turiu irgi, reiks dabar namie konkursa vietini padaryti, kuria siusim  ax.gif

gyvūnai visokie, kad tik būtų aiškiai matomi, kad nebūtų ten kokia musė vos įžiūrima ant lapo šalia vaiko. nebent labai stambiu planu smile.gif

siūskit, žiūrėsim, tvirtinsim smile.gif
Atsakyti
sita labai faina, o pavadinimas is vis superinis!
user posted image
Atsakyti
[attachmentid=132927]

Nesuprantu kodėl nespalvotą padarė g.gif dabar man tokia bedvasė nuotrauka likusi verysad.gif taip norisi tą rožinį snukutį matyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Temėja @ 2008 02 29, 11:33)

nuotrauka labai graži, bet mano nuomone, nelabai atitinka temos - ką veikia jūsų gyvūnai... čia labiau akcentas į mielą piemenėlį wub.gif

QUOTE(Rhealife @ 2008 02 29, 11:42)
sita labai faina, o pavadinimas is vis superinis!
user posted image

pavadinimas tikrai suteikia šarmo drinks_cheers.gif

QUOTE(Valerija @ 2008 02 29, 11:44)
[attachmentid=132927]

Nesuprantu kodėl nespalvotą padarė  g.gif  dabar man tokia bedvasė nuotrauka likusi verysad.gif taip norisi tą rožinį snukutį matyti ax.gif

Primena siaubo filmą biggrin.gif. Bleiro raganas biggrin.gif
Atsakyti
http://www.supermama...p...&phid=14419

man sita labai faina thumbup.gif
kazkodel atrodo, kad to suniuko vardas Brisius biggrin.gif

Gaila pati neturiu jokiu gyvuneliu sad.gif
Atsakyti
Liuxs sokiai.gif Galėsim ir mes sudalyvauti bigsmile.gif liezuvis.gif
Atsakyti
šitos akys griebia už širdies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaida Bala @ 2008 02 29, 12:06)

agentas iš "Vyrai juodais drabužiais"....tai vą ką veikia laisvalaikiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 02 29, 12:08)
agentas iš "Vyrai juodais drabužiais"....tai vą ką veikia laisvalaikiu  thumbup.gif

to agento akys naglesnės biggrin.gif. čia, matyt, tolimas giminaitis biggrin.gif
Atsakyti