Įkraunama...
Įkraunama...

Mano augintinis

gal ir keistai nuskambes, bet as nematau jokiu nuotrauku, kur jos, kur galim balsuoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gedra1978 @ 2008 03 12, 18:04)
gal ir keistai nuskambes, bet as nematau jokiu nuotrauku, kur jos, kur galim balsuoti? blush2.gif


ČIA

O šiaip ieškok šito puslapio viršuj dešinėj "Fotokonkursai"
Atsakyti
prabalsavau smile.gif ...visos nuotraukytes laaaaabai grazios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 12 kovo 2008 - 17:42
ax.gif
jeigu dar kalbėt apie balsavimus ax.gif aš tai net neabejojau, kad dauguma balsų bus atiduoti už katinus ir šunis, nes tai labiausiai priimtini žmogui gyvūnai, taip sakant gražiausia akiai pažiūrėti.... aš auginu tokį graužiką ir net negalvojau jo foto čia dėti, nors turim labai gražių, nes beveik esu įsitikinusi, kad nebūtų patikę, nes paskui prasideda- oj žiurkių nemėgstu, man jos šlykščios, fu....nesąmonė, fu jos ligas nešioja ir pan doh.gif kaip ir čia kažkas pradėjo- oj vorai- jų bijau, jie baisūs ir pan blush2.gif o nuotraukytė su voru labai faina thumbup.gif

o mano pusseserė įdėjo savo gyvūnėlio foto, tai pažiūrėsim, ar bus kam jis patikęs....bet šiaip sakau- kartais tiesiog liūdna, kad balsuojama už kates, nes jos labiausiai patinka, balsuoju už tą veislę, nes ji man labiausiai patinka...bet juk balsuojame už pačią gražiausią foto, koks gyvūnelis ten bebūtų blush2.gif bet visi esame laisvi pasirinkti....

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 03 12, 18:30)

jeigu dar kalbėt apie balsavimus ax.gif aš tai net neabejojau, kad dauguma balsų bus atiduoti už katinus ir šunis, nes tai labiausiai priimtini žmogui gyvūnai, taip sakant gražiausia akiai pažiūrėti.... aš auginu tokį graužiką ir net negalvojau jo foto čia dėti, nors turim labai gražių, nes beveik esu įsitikinusi, kad nebūtų patikę, nes paskui prasideda- oj žiurkių nemėgstu, man jos šlykščios, fu....nesąmonė, fu jos ligas nešioja ir pan doh.gif kaip ir čia kažkas pradėjo- oj vorai- jų bijau, jie baisūs ir pan blush2.gif o nuotraukytė su voru labai faina thumbup.gif

va ir gaila, kad neišdrįsote dalyvauti su savo augintiniu. O gal ir būtų tikrai sėkmingas bandymas? Nors, jeigu kažkam ir nepatiktų, argi verta graužtis - juk kiekvienas turime savo nuomonę. Jeigu pradėsime dėl kitokios nuomonės pykti ir jaudintis, tiesiog greitai išeikvosime savo sveikatą (čia aš kalbu apie tuos atvejus, kai yra tiesiog išreiškiama nuomonė, meilė ar nemeilė, pvz. "man nepatinka žiurkės" kaip jūs paminėjote, bet ne apie įžeidimus). Na ir kas, kad bijau vorų? Aš jų išties bijau! Tačiau, nuotrauka graži, pats augintinis žavus pažiūrėti. Tiesa, už ją nebalsavau. Bet ne dėl to, kad bijau (ko, nuotraukos? hihihi.gif). Buvo man labiau patikusių nuotraukų. Bet kas gi čia blogo, jeigu parašyčiau, kad bijau vorų g.gif
O kas link to, jog dauguma balsuos už katinus/šunis. Tai natūralu, juk ir nuotraukų su jais yra daugiausia mirksiukas.gif Retas augina graužiką, laiko akvariumą ar kokią karvutę. O štai šunų/katinų mylėtojų kur kas daugiau smile.gif
Atsakyti
pritrūko man 3 balsų (aišku ir daugiau, bet dar n orėjau skirti šioms.... )

user posted image
wub.gif wub.gif po konkurso pasakysiu autorei kodėl.....

user posted image

user posted image
Papildyta:
o penketukas mano va..
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 03 12, 17:30)
kartais tiesiog liūdna, kad balsuojama už kates, nes jos labiausiai patinka, balsuoju už tą veislę, nes ji man labiausiai patinka...bet juk balsuojame už pačią gražiausią foto, koks gyvūnelis ten bebūtų blush2.gif bet visi esame laisvi pasirinkti....

Nepyk, bet kai gyvūnėlis negražus kaip už jį balsuoti? schmoll.gif Juk nuotrauką ir sudaro tai ką joje matai ax.gif tu pati mėgsti voriukus (aš jiems nei simpatijos nei antipatijos nejaučiu) ir balsuotum, man asmeniškai labiausiai patinka šuniukai, bet balsavau ir už katytę, nes tiesiog buvo miela ir gražiai atrodė, jei voriukas atrodytų mielas, už jį taip pat prabalsuočiau, tačiau... Juk ir renkam gražiausią nuotrauką, balsuojam už tai, kas labiausiai patiko iš matytų nuotraukyčių mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Jau už visas penkias prabalsavau thumbup.gif cool.gif
Dabar rami dūšia angel.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 12 kovo 2008 - 21:51
oho bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
kiek daug nuotraukų nerealių doh.gif bigsmile.gif
neįsivaizduoju kaip išrinkti gražiausias 5 biggrin.gif (nors tiek gerai, kad ne 3).
Atsakyti
QUOTE(Sausainis @ 2008 03 12, 22:47)
oho  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
kiek daug nuotraukų nerealių  doh.gif  bigsmile.gif
neįsivaizduoju kaip išrinkti gražiausias 5  biggrin.gif  (nors tiek gerai, kad ne 3).

Kažkaip aš užbalsavau gan greit,net pati stebiuos kaip kitos čia vargsta,nes trūksta balsų tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti