Įkraunama...
Įkraunama...

Mano augintinis

Na na, merginos, nepradėkim diskusijos nono.gif:

pažiūrėkit senesnes temas apie fotokonkursus, metų senumo ir kitas.
niekas nerašydavo kas už ką balsavo, išvis temos iki 30 lapų būdavo, o dabar dvi pirkalbam ir tai atrodo norma thumbup.gif nuotraukas pasirodo už ką balsavo irigi norma smile.gif
viskas keičiasi, na ir gerai smile.gif
smagu, kad konkurse tiek daug nuotraukų, na ir kas, kad kaikurios negaus balsų, kai kuriem esmė yra ne laimėti, o dalyvauti, o kitos net nededa nuotraukos, jei nesitiki, kad laimės smile.gif

dar savitė ir sužinosim,kuris gyvūnas yra visokeriopia -iausiais thumbup.gif
Atsakyti
Na kodėl tik įeik į kokį augintinių skyrelį,o ten ginčai doh.gif
Prabalsuosiu už man įspūdingiausias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2008 03 12, 10:44)
Na kodėl tik įeik į kokį augintinių skyrelį,o ten ginčai doh.gif
Prabalsuosiu už man įspūdingiausias ax.gif

čia ne dėl augintinių, čia apskritai foto konkursų jau tokia mada, kad skiriasi nuomonės ir dėl to labai aršiai kovojama smile.gif

o aš įdėsiu man gražias, bet kuriom pritrūkau balsų smile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2008 03 12, 11:34)


Va, kaip graziai ir aiskiai jus isdestete savo prioritetus.Niekam nei i galva neateitu manau jus apkaltinti neobjektyvumu.Taciau isiskaitykite i kai kuriuos postus.Man jie nuskambejo tiesiog keistai:va balsavau todel, kad nebuvo isgirtos.
Teisybe pasakius is tu isgirtu man gal ir viena kita padare ispudi, o siaip jei rinkciausi, tikrai nesusimastyciau, ar ji buvo girta, ar peikta.Man grazu, tai ir renkuosi, net mintis galvon nesautu paieskoti, ar apie ta, ar ana foto buvo kalbeta 4u.gif
Atsakyti
Na va prabalsavau,irgi pritrūkau balsų unsure.gif
Va šita dar man patikouser posted image
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 03 12, 10:43)

smagu, kad konkurse tiek daug nuotraukų, na ir kas, kad kaikurios negaus balsų, kai kuriem esmė yra ne laimėti, o dalyvauti, o kitos net nededa nuotraukos, jei nesitiki, kad laimės smile.gif

dar savitė ir sužinosim,kuris gyvūnas yra visokeriopia -iausiais  thumbup.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

bet sutikit, kad kai tokia gausybe foto, i kai kurias demesi atkreipi butent cia - ir arba ji tau prilimpa, arba nea wink.gif
man paciai taip buvo, nes ne visas foto pasididinus buvau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2008 03 12, 11:44)
Na kodėl tik įeik į kokį augintinių skyrelį,o ten ginčai doh.gif

tai kad nėra tų ginčų g.gif
Atsakyti
Visi tik apie ciuciukus, kaciukus rolleyes.gif , o man šita nuotraukytė tokia čiotka hihihi.gif good.gif

smile.gifsmile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 12 kovo 2008 - 11:05
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 03 12, 11:02)
Visi tik apie ciuciukus, kaciukus rolleyes.gif , o man šita nuotraukytė tokia čiotka hihihi.gif  good.gif

smile.gifsmile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

kokia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2008 03 12, 13:06)



Na ant tų penkių veidukų paspausk - pamatysi tongue.gif Aha, kažkaip nuoroda keistai užvadinau, tai nelabai ir matosi blush2.gif
Atsakyti
o kur galima pamatyti rezultatus? bigsmile.gif ar tas tik po savaites g.gif gaila kad tik uz penkias galima balsuot- viena uz kita grazesnes foto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga83 @ 2008 03 12, 11:25)
o kur galima pamatyti rezultatus? bigsmile.gif ar tas tik po savaites g.gif gaila kad tik uz penkias galima balsuot- viena uz kita grazesnes foto wub.gif

rezultatus pamatysite ten pat kur nuotraukos.
pažiūrėkite buvusius konkursus ir pamatysite kaip tai atrodo smile.gif
Atsakyti