Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklui,kuris bus...

Labai nuosirdziai visoms dekoju uz grazius palinkejimus wub.gif 4u.gif
Atsakyti
La, meilas laiskutis,viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
Miela wub.gif
Atsakyti
Ir man taip buvo. Ir aš labai svajojau ir laukiau stebuklo, kuris būtinai bus. Tik ne tada, sakiau, kad reikia palaukti dar poros metelių, kol pabaigsiu mokslus ir galėsiu visą dėmesį skirti mažiukui. Nors su vyru jau buvome susituokę, bet dar laukėme. Laukėme, kol gydytoja nepasakė dabar arba ... Taigi apsisprendėme iškart. Nors ką tik sakėme, kad dar anksti, kad dar reikia palaukti, nors noro buvo tikrai daug ... Pagaliau mums pavyko. Laukiamės savo stebuklo, bet ne taip viskas buvo paprasta. Kai dabar atsimenu, tai tikriausiai buvo stipri nuojauta, kad jau laikas, bet sakiau ne ...
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Faina wub.gif
Atsakyti
Na mano situacija panasi..As studijavau,gyventi neturejome kur..bet maziukas norejo pas mus smile.gif Pastojau netiketai ir nelabai planuotai..Dabar esu pati laimingiausia mamyte, nes turiu savo stebukleli salia.
Pasiemiau akademines, i mokslus grisiu po metu...Gal ir negaliu maziuliui nupirkti graziausiu dalyku..bet galime abu su teveliu duoti jam meile..begaline meile..
Linkiu ir jums sulaukti savo stebuklelio 4u.gif
Atsakyti
nepaprastai sujaudino Tavo laiškas dar negimusiam mažyliui wub.gif tikrai jis bus labai laimingas turėdamas tokius jau dabar jį mylinčius tėvus...
sėkmės ir lengvo pastojimo...kai tik tam ateis laikas 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Dieviskai grazus laiskutis busimam mazyliui wub.gif wub.gif wub.gif Linkiu,kad greitai nutuptu nuo to mazo debeselio,tiesiai pas jus 4u.gif
Atsakyti
gražu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Parasei butent tai ka dabar jauciu as...
Atsakyti
labai bgrazu,tikrai ateis laikas ir busit be galo laimingi sulauke savo spindulelio 4u.gif
Atsakyti