Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl palikot antrą pusę?

As nesitikejau, kad sugrys ir tiesa psakius nors buvo skaudu, bet tuo paciu dziaugiausi, nes zinojau kad tai man i nauda ir be jo as daugiau pasieksiu. Ir dabar po 7.5 metu galiu drasiai pasakyti, kad jis man padare paslauga, nes as bigiau mokslus dirbu ir esu laiminga su savo vaiku.
Istikruju kai paliko atrode, kad pasaulis sugriuvo, nebuvau nei 12 klasiu 18 metu, nedirbus ( del dekreto ), o paliko nes surado savo gyvenimo meile kuri taip pat man nespejus pagimdyti pastojo ir jie apsizenijo, dabar turi du vaikus be mano ir jo zmona sedi namie laukia jo kada sugalvos parsibastyti, dirba nedirba is mamos maisto ima ir t.t.
O as baigiau vidurine igijau prfesija,veliau pabaigiau aukstaji sekmingai studijuodama dieniniam ( nes nemokama) dirbau ir vaika uzsiauginau. abar turiu drauga, keliauju po pasauli, dirbu ir gyvenimu dziaugiuos matydama ji visoms spalvoms thumbup.gif
Nera to blogo kas neiseitu i gera bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2008 03 04, 18:24)
Na pas mane dabar tokia situacija kaip tik... Pradzioj pasakas seke kaip nori vaiku, o kai pastojau prasidejo...tai jam vaikas trukdys tai dar kas.Parsitempe drauga, kuriam jis nieko negaili, nei alaus, nei drabuziu (jis kol kas nedirba), o vaikui net seilinuko negali nupirkt.tipo dar yra daug laiko...Galiausiai gryzes po atostogu pareiske, kad sutiko savo gyvenimo meile, savo antra pusele ir t.t.sake, kad manes nepaliks, nes as jam daug kuom padejau kai buvo sunku, bet ir toliau bendraus su savo nauja meile. Raudojau kaip isprotejus turbut pora dienu.viskas sugriuvo per viena diena.supratau, kad jau kartu nebusim.po kiek laiko pavyko sielvarta nustumt i sali, nes vis tik vaikiukas svarbiau.Tada pradejau sukt galva del to kaip toliau gyvensiu.esu uzsieny,tevai toli, draugu irgi neypatingai daug.isejus i dekreta net uz buta neiseitu susimoket...vienu zodziu stogas vaziavo nerealiai...
Po kiek laiko dangus pragiedrejo.atsirado nemazai geru zmoniu, kurie padeda kuom gali.sesuo pas vietini teisininka pririnko man visokios info kaip ir ka tvarkyt...vienu zodziu po truputuka tvarkausi gyvenim.Tik va, dar menesi turiu gyvent vienam bute su JUO, bet kaip nors pakentesiu.



manau siaubingi suzinoti, kai tave atstumia o dar nestuke.gif tai kam reikejo pasakas sekt??? as toki teva isvis atstumciau ir net nepasakyciau kada gimtu vaikas, jai jam meile su kazkokia swetima nauja pazistama svarbesne uz busima vaika, tai deja, yra gi tokiu vyru kiauliu, o tu tikrai saunuole, ne paluzai, ir asdrisai gimdyt, ne kiekwien taip galetu, stiprybes tau ir daug laimes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nirvana @ 2008 03 05, 13:06)
aš savo ex visada ruošiausi palikt, nuo pat nėštumo pradžios. Nes jis gerdavo. Būdavo, gauna algą ir visą ją prageria. Tada visą savaitę, kai jau likdavo be pinigų būdavo geras geras, tai aš ir atsileisdavau, sumokėdavau už buto nuomą, pirkdavau maistą.. viską už savo pinigus. Net drabužius jam nupirkdavau ir kt. reikalingus daiktus. O jis vėl gaudavo algą, ir vėl pragerdavo.. Žodžiu, užburtas ratas. Išmesti jį iš namų neturėjau nei fizinės jėgos, nei emocinės, nes vis dėl to mylėjau tą žmogų. nors ir jaučiau, kad nieko gero iš jo nebus.. Taip praverkdama pusę savo nėštumo, pagimdžiau. KAi mažytė buvo dar leliukas, grįžom visi į Lietuvą, taip išėjo, kad kurį laiką turėjom pagyventi atskirai. TAda buvo pati tinkamaiausia proga bėgti nuo jo (susituokę ir nebuvom).. O dabar esu labai laiminga, kad šalia manęs nėra jo. Kiek nervų ir pinigų sutaupau!  rolleyes.gif Tik įsimylėti jau nebesugebu nieko, labai greit pamatau kokio kito vyro ydas ir mane iškart atbaido. Anksčiau taip nebūdavo  g.gif bet ir didelio poreikio nejaučiu turėti šalia savęs vyrą  biggrin.gif



na tikrai saunu kad palikai, kad myledama zmogusupratai kad su juo negyvnimas, manau vyras turetu islaikyti seima, ir vaiak, as irgi daug ka savajam atleidziu, kai buwom ka tik susituoke bet dar neturejom vaiko, buvo kad ir jis puse pragerdavo su draugeliais, bet kai gime vaikas, daugiau taip nedare, nes viena karta pamate ka reiskia kai vaikas nori va;lgyti, o nera pinigu del jo kaltes, jam buvo gera pamoka, dabar niekad neprageria blush2.gif linkiu tau surast nauja gyvenimo meile tau ir teveli vaikeliui
Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2008 03 05, 21:48)
As nesitikejau, kad sugrys ir tiesa psakius nors buvo skaudu, bet tuo paciu dziaugiausi, nes zinojau kad tai man i nauda ir be jo as daugiau pasieksiu. Ir dabar po 7.5 metu galiu drasiai pasakyti, kad jis man padare paslauga, nes as bigiau mokslus dirbu ir esu laiminga su savo vaiku.
  Istikruju kai paliko atrode, kad pasaulis sugriuvo, nebuvau nei 12 klasiu 18 metu, nedirbus ( del dekreto ), o paliko nes surado savo gyvenimo meile kuri taip pat man nespejus pagimdyti pastojo ir jie apsizenijo, dabar turi du vaikus be mano ir jo zmona sedi namie laukia jo kada sugalvos parsibastyti, dirba nedirba is mamos maisto ima ir t.t.
  O as baigiau vidurine igijau prfesija,veliau pabaigiau aukstaji sekmingai studijuodama dieniniam ( nes nemokama) dirbau ir vaika uzsiauginau. abar turiu drauga, keliauju po pasauli, dirbu ir gyvenimu dziaugiuos matydama ji visoms spalvoms  thumbup.gif
  Nera to blogo kas neiseitu i gera  bigsmile.gif



zinai ir gerai gal kad paliko, nors turejai del ko stengtis, kad gailetusi, kad tokia moteri prararo, ir tai labai padeda ko nors pasiekti,tegu dabar kankinasi zmona(nors jos irgi gaila), tave gal ir apsaugojo dievukas nuo tokio, nes mate ko uis tikruju esi verta, didele saunuole, pavydetina net, surast tiek viskam kantrybes ir padaryti svo gyvenima tokiu spalvingu, sekmes tau, dziaugis gyvenimu toliau
Atsakyti
QUOTE(gerlin @ 2008 03 01, 16:16)
Draugai ir mergos buvo svarbiau uz mane su pilvuku  nestuke.gif

kokia pazistama situacija 4u.gif
Atsakyti
Supratau, kad tas žmogus nebus nei geras tėvas, nei geras vyras. Mane nuo jo atbaidė alkoholio pomėgis, nesubrendimas, atsakomybės nebuvimas, vienu žodžiu jis buvo didelis vaikas. Iš jo pusės buvo daug pažadų pasikeisti, bet... Džiaugiuosi, kad nebuvau jo įsimylėjusi. Kartais gailiuosi, kad mano vaikiukas atsirado būtent tokiom aplinkybėm, bet niekada nesigailėjau ir nesigailėsiu, kad turiu savo mylimiausią turtą. wub.gif
Atsakyti
manau oas daugelis labai panasi situacija, bet pavydziu jtokiom smoterims kaip jus, turit tiek valios iseit ir wiska pradet is naujo, mano vyras daugeli karto mane besindavo irgi del savo nesubrendimo, kartais as jo nekenciu, bet ne wisada buna blogai tik tada kai jis isgeria, ir tada draugai jam svarbiau uz mane su vaiku, nors prasyk, maldaug, verk, pjaustykis kad neiseitu wis tiek eis, ir net nepaskambins, o po dvieju dienu gris namo kaip nieko nbuve, ir as dar ji turiu myleti,,, buna taip nedazni karta i menesi, bet kaip man kentet, tas dvi dienas?
Atsakyti
Palikau savo ex nes supratau kad kuo toliau tuo musu santykiai labiau nepataisomi. jis mate tik draugus ir kavines, o kai siulydavau eit kartu sakydavo kad tam nera pinigu...Gyvenom del vaiku nors abu manem kad tai meile bet juk meile jungia o ne tolina.Niekada negaledavom rast bendru kompromisu,pastovus priekaistai kad as niekam tikusi,nesugebesiu nei vairuot nei dirbt koki darba.Labiausiai ji8s norejo laikyti mane narvelyje biggrin.gif DEJA biggrin.gif JIs liko ant ledo
Atsakyti
QUOTE(renacike @ 2008 03 11, 17:55)
Palikau savo ex nes supratau kad kuo toliau tuo musu santykiai labiau nepataisomi. jis mate tik draugus ir kavines, o kai siulydavau eit kartu sakydavo kad tam nera pinigu...Gyvenom del vaiku nors abu manem kad tai meile bet juk meile jungia o ne tolina.Niekada negaledavom rast bendru kompromisu,pastovus priekaistai kad as niekam tikusi,nesugebesiu nei vairuot nei dirbt koki darba.Labiausiai ji8s norejo laikyti mane narvelyje    biggrin.gif DEJA biggrin.gif JIs liko ant ledo



jo.. vat tas narvelis g.gif mano ir taip nori, kad buciau namie, su vaiku niekur neeiciau o =tik vaika ziureciau ir gaminciau valgyt!!! verysad.gif bet as gi ir zmogus, kas cia per nesamone draugai??? su draugais ant pasaulio krasto? o iseit kartu jau ka negalima, ai gi tiesa mes prisivaikscojom iki tol kol nepasakiau kad laukiuosi,,, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vienišoji @ 2008 03 09, 17:11)
Supratau, kad tas žmogus nebus nei geras tėvas, nei geras vyras. Mane nuo jo atbaidė alkoholio pomėgis, nesubrendimas, atsakomybės nebuvimas, vienu žodžiu jis buvo didelis vaikas. Iš jo pusės buvo daug pažadų pasikeisti, bet... Džiaugiuosi, kad nebuvau jo įsimylėjusi. Kartais gailiuosi, kad mano vaikiukas atsirado būtent tokiom aplinkybėm, bet niekada nesigailėjau ir nesigailėsiu, kad turiu savo mylimiausią turtą. wub.gif

pas mane lygiai tokia pat situacija. ir nuo siandien as jau viena. jis isejo, net neatsisveikines us suneliu verysad.gif o rytoj sunelio gimtadienis
Papildyta:
iki siol maniau, kad tik man kliuvo toks vyras, o pasirodo ne
Atsakyti
As istekejus beveik 3 metus, tekejau del nestumo, budama 17kos. Tiek visko buvo, kad nuo vestuviu pradzios galvojau ir vis galvoju apie skyrybas, taciau stabdo vaikas. Ypac dabar, kai jam jau 2 metukai, ir vis kalba "teti, teti...". Pastojau..pati kalta- jauna, durna. Tekejau, su mintim, kad noriu suteikt vaikui galimybe turet teva, o tevui matyt kaip auga jo vaikas. Meiles turbut ir nebuvo. Pries vestuves del jo kaltes gulejau del gresiancio. Budama nescia po vestuviu, tiek pykdavomes, kad sienos drebedavo, as ejau is proto, mano tevai taip pat (pas juos gyvenam), pagimdziau 2 sav anksciau termino, nes eilini karta su juo susipykom, jis spjoves isvaziavo, o man prasidejo saremiai. Pinigu visada turejom nedaug, bet negaliu sakyt, jis dirbdavo ir dirba daug, kad ju butu. Taciau vel tas islaidumas... Tempiasi mane su draugais i pirtis, kur maziausiai 200 lt per viena vakara istirpsta. Sau drabuziu neperka, neisgerineja, su draugais nebaliavoja ir nevaiksto i barus, bet tu pinigu vis nera. Vaika augint padeda mazai. vis pavarges, o apie mane isivaizduoja, kad as nieko neveikiu ir man lengva tai daryt. Tvarkyt namus, gamint, vaika augint, ir dar jam paduot kaip mazam vaikui maista, drabuzius isrinkt, pasakyt kur jo daiktai.. Vis priekaistai, kad viska darau blogai, kad "jam visi sako... o jis neklauso ir vistiek buna su manim...", kad as nedekinga, kad jis aukojasi, dirba, o as neatsidekoju jam. Juk net sekso tarp musu beveik nera. Nera potraukio is mano puses.
Pradejau dirbt, vaika leidziu i darzeli, bet prasidejo nesibaigiancios ligos, as vis ant biliotenio, nervai del vaiko, nervai kad jau girdziu uzuominas apie kita darbuotoja i mano vieta.. o is vyro tik zodziai "tylek, nes as tave islaikau. KIEK TU UZDIRBI? juokas! turi but dekinga tam ir anam, man, nes tiek ariu kad tave aprengciau ir pamaitinciau.."
Visko tiek daug, bet vis laiko vaikas. Kartais vyro taip nekenciu, o kartais galvoju, kad jis is tikro stengiasi, dirba, kad butu gerai. Tik kad nelaikytu to kaip kokio zygdarbio. Juk kiekvienas normalus vyras didziuotusi islaikydamas zmona ir vaika. Ir dar... tas narvelis... visaip bandau is jo istrukt, priesinuosi, nesileidziu uzdaroma, bet zinoma ne visada pavyksta. Per ji beveik neturiu draugu. Jauciuosi vienisa, nelaiminga. Noriu tiek pasiekt.. bet zinau, kad jis mane stabdo. Turiu toookiu svajoniu ir tikslu, bet jis mane stabdo. Esu pasimetus, niekaip negaliu padaryt sprendimo. Visgi yra prisirisimas prie zmogaus. Kaip galima sjaut i tiek laiko... Aisku as cia vardinau tai, kad buvo negera.. Buvo ir geru akimirku, bet pagalvojus, kad pykstames dazniau, nei buna taika, pasidaro apmaudu.
Dabar jis planuoja isvaziuot i uzsieni. Laukiu, nes tikiuosi, kad gal bus lengviau.. atitolsim.. nezinau.
Atsakyti
QUOTE(pušelė @ 2008 03 16, 15:49)
As istekejus beveik 3 metus, tekejau del nestumo, budama 17kos. Tiek visko buvo, kad nuo vestuviu pradzios galvojau ir vis galvoju apie skyrybas, taciau stabdo vaikas. Ypac dabar, kai jam jau 2 metukai, ir vis kalba "teti, teti...". Pastojau..pati kalta- jauna, durna. Tekejau, su mintim, kad noriu suteikt vaikui galimybe turet teva, o tevui matyt kaip auga jo vaikas. Meiles turbut ir nebuvo. Pries vestuves del jo kaltes gulejau del gresiancio. Budama nescia po vestuviu, tiek pykdavomes, kad sienos drebedavo, as ejau is proto, mano tevai taip pat (pas juos gyvenam), pagimdziau 2 sav anksciau termino, nes eilini karta su juo susipykom, jis spjoves isvaziavo, o man prasidejo saremiai. Pinigu visada turejom nedaug, bet negaliu sakyt, jis dirbdavo ir dirba daug, kad ju butu. Taciau vel tas islaidumas... Tempiasi mane su draugais i pirtis, kur maziausiai 200 lt per viena vakara istirpsta. Sau drabuziu neperka, neisgerineja, su draugais nebaliavoja ir nevaiksto i barus, bet tu pinigu vis nera. Vaika augint padeda mazai. vis pavarges, o apie mane isivaizduoja, kad as nieko neveikiu ir man lengva tai daryt. Tvarkyt namus, gamint, vaika augint, ir dar jam paduot kaip mazam vaikui maista, drabuzius isrinkt, pasakyt kur jo daiktai.. Vis priekaistai, kad viska darau blogai, kad "jam visi sako... o jis neklauso ir vistiek buna su manim...", kad as nedekinga, kad jis aukojasi, dirba, o as neatsidekoju jam. Juk net sekso tarp musu beveik nera. Nera potraukio is mano puses.
Pradejau dirbt, vaika leidziu i darzeli, bet prasidejo nesibaigiancios ligos, as vis ant biliotenio, nervai del vaiko, nervai kad jau girdziu uzuominas apie kita darbuotoja i mano vieta.. o is vyro tik zodziai "tylek, nes as tave islaikau. KIEK TU UZDIRBI? juokas! turi but dekinga tam ir anam, man, nes tiek ariu kad tave aprengciau ir pamaitinciau.."
Visko tiek daug, bet vis laiko vaikas. Kartais vyro taip nekenciu, o kartais galvoju, kad jis is tikro stengiasi, dirba, kad butu gerai. Tik kad nelaikytu to kaip kokio zygdarbio. Juk kiekvienas normalus vyras didziuotusi islaikydamas zmona ir vaika. Ir dar... tas narvelis... visaip bandau is jo istrukt, priesinuosi, nesileidziu uzdaroma, bet zinoma ne visada pavyksta. Per ji beveik neturiu draugu. Jauciuosi vienisa, nelaiminga. Noriu tiek pasiekt.. bet zinau, kad jis mane stabdo. Turiu toookiu svajoniu ir tikslu, bet jis mane stabdo. Esu pasimetus, niekaip negaliu padaryt sprendimo. Visgi yra prisirisimas prie zmogaus. Kaip galima sjaut i tiek laiko... Aisku as cia vardinau tai, kad buvo negera.. Buvo ir geru akimirku, bet pagalvojus, kad pykstames dazniau, nei buna taika, pasidaro apmaudu.
Dabar jis planuoja isvaziuot i uzsieni. Laukiu, nes tikiuosi, kad gal bus lengviau.. atitolsim.. nezinau.


dieve, beveik mano situacija aprasei... taip panasu verysad.gif as ir nezinau ka daryt. tik kad as nedirbu o mokausi univere 1 kurse.. su vaiku tas pats, darzelis, ligos.. tevai labai padeda, kitaip nezinau kaip gyvenciau.. parasyk jeigu ka asmenine zinute, gal susirasysim, nes tikrai Laaabai panasios situacijos pas mus.. sad.gif bet skirtis nenoriu, nors jau kaip ir netikiu kad dkas nors gali pasikeisti..

Atsakyti
QUOTE(taly @ 2008 03 17, 15:06)
dieve, beveik mano situacija aprasei... taip panasu  verysad.gif as ir nezinau ka daryt. tik kad as nedirbu o mokausi univere 1 kurse.. su vaiku tas pats, darzelis, ligos.. tevai labai padeda, kitaip nezinau kaip gyvenciau.. parasyk jeigu ka asmenine zinute, gal susirasysim, nes tikrai Laaabai panasios situacijos pas mus.. sad.gif bet skirtis nenoriu, nors jau kaip ir netikiu kad dkas nors gali pasikeisti..


Sveika, zinai, bandziau tau rasyt az, bet neleidzia issiust kazko (klaida, arba uzpildytas tavo az...)
Atsakyti
QUOTE(pušelė @ 2008 03 16, 14:49)
As istekejus beveik 3 metus, tekejau del nestumo, budama 17kos. Tiek visko buvo, kad nuo vestuviu pradzios galvojau ir vis galvoju apie skyrybas, taciau stabdo vaikas. Ypac dabar, kai jam jau 2 metukai, ir vis kalba "teti, teti...". Pastojau..pati kalta- jauna, durna. Tekejau, su mintim, kad noriu suteikt vaikui galimybe turet teva, o tevui matyt kaip auga jo vaikas. Meiles turbut ir nebuvo. Pries vestuves del jo kaltes gulejau del gresiancio. Budama nescia po vestuviu, tiek pykdavomes, kad sienos drebedavo, as ejau is proto, mano tevai taip pat (pas juos gyvenam), pagimdziau 2 sav anksciau termino, nes eilini karta su juo susipykom, jis spjoves isvaziavo, o man prasidejo saremiai. Pinigu visada turejom nedaug, bet negaliu sakyt, jis dirbdavo ir dirba daug, kad ju butu. Taciau vel tas islaidumas... Tempiasi mane su draugais i pirtis, kur maziausiai 200 lt per viena vakara istirpsta. Sau drabuziu neperka, neisgerineja, su draugais nebaliavoja ir nevaiksto i barus, bet tu pinigu vis nera. Vaika augint padeda mazai. vis pavarges, o apie mane isivaizduoja, kad as nieko neveikiu ir man lengva tai daryt. Tvarkyt namus, gamint, vaika augint, ir dar jam paduot kaip mazam vaikui maista, drabuzius isrinkt, pasakyt kur jo daiktai.. Vis priekaistai, kad viska darau blogai, kad "jam visi sako... o jis neklauso ir vistiek buna su manim...", kad as nedekinga, kad jis aukojasi, dirba, o as neatsidekoju jam. Juk net sekso tarp musu beveik nera. Nera potraukio is mano puses.
Pradejau dirbt, vaika leidziu i darzeli, bet prasidejo nesibaigiancios ligos, as vis ant biliotenio, nervai del vaiko, nervai kad jau girdziu uzuominas apie kita darbuotoja i mano vieta.. o is vyro tik zodziai "tylek, nes as tave islaikau. KIEK TU UZDIRBI? juokas! turi but dekinga tam ir anam, man, nes tiek ariu kad tave aprengciau ir pamaitinciau.."
Visko tiek daug, bet vis laiko vaikas. Kartais vyro taip nekenciu, o kartais galvoju, kad jis is tikro stengiasi, dirba, kad butu gerai. Tik kad nelaikytu to kaip kokio zygdarbio. Juk kiekvienas normalus vyras didziuotusi islaikydamas zmona ir vaika. Ir dar... tas narvelis... visaip bandau is jo istrukt, priesinuosi, nesileidziu uzdaroma, bet zinoma ne visada pavyksta. Per ji beveik neturiu draugu. Jauciuosi vienisa, nelaiminga. Noriu tiek pasiekt.. bet zinau, kad jis mane stabdo. Turiu toookiu svajoniu ir tikslu, bet jis mane stabdo. Esu pasimetus, niekaip negaliu padaryt sprendimo. Visgi yra prisirisimas prie zmogaus. Kaip galima sjaut i tiek laiko... Aisku as cia vardinau tai, kad buvo negera.. Buvo ir geru akimirku, bet pagalvojus, kad pykstames dazniau, nei buna taika, pasidaro apmaudu.
Dabar jis planuoja isvaziuot i uzsieni. Laukiu, nes tikiuosi, kad gal bus lengviau.. atitolsim.. nezinau.



mano situacija irgi labai panasi,,, tik istekejusi esu beveik 2metus ir tekejau del nestumo, bet ir del meiles, nes is tikruju ji mylejau, mylejo ir jis... vienintele kliutis man buvo jo nesubrendimas mat man buvo beveik 19 jam beveik 21! jauni, neissilaste, as niekad nebuvau juoda pelyte, ir beveik niekad jo neklausiau, neklausau ir dabar, Iseinu su draugem i diskonus, i vakarelius, jis zino, vaiksto ir jis su savo draugais, yra susitarymas jokiu mergu ir jokiu baxuru, kartu iseinam retai pasitusint, nebent i pardas, kavines dviese ar i koki turgu, maxima, bet man to amzai, mane besina tai kad nesitusinam kartu, mazas vaikas jo yra!!! gyvenam su mano tevais ir seneliais, taigi tikrai yra kam ji priziuret!!! galim daznai iseit bet jis nenori su mani, tarsi sako ten vyriska kompanija ka tu ten darysi, jo draugao beveik niekas nevedes!!!tai va tokia situacija tik jis kartais geria, ir tada jam wiskas dzin, vaikas as, nereikia nieko daryt tik gert!!! mane besina tas alkoholkizmas jo!!
Atsakyti