Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada tupdote ant puoduko?

Aš tai tupdau nuo 6 mėn tik vieną kart per dieną, nes tingiu ją laikyt, be to laiko nėr ax.gif bet džiaugiuos, nes beveik vissalaik padaro biggrin.gif , mano sesuo tai toki mažiuką, net naktį budino ir tupdė ant puodo, užtat vienų metų jau jokių sauskelnių nereikėjo, bet aš tai jaučiu taip greit nepripratinsiu, o pas jūs kaip reikaliukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 04 11, 22:00)
o pas jūs kaip reikaliukai? g.gif


Viena iš dovanų pirmojo gimtadienio proga - naktipuodis, nemanau, kad labai vėluojam, nes dabar jau bus galima pasikalbėti, kad reikia "pasėdėti" smile.gif
Atsakyti
kiek bandau sodinti, kazkur nuo 7 men,ne kiekviena diena blush2.gif , bet tik kelia subinioka ir viskas, dabar jau 8,5 tai pats atsitoja ir uzdaro sikpuodzio dangti nieko nepridares doh.gif nezinau kaip cia mums pavyks... ax.gif vasara arteja tai su nuogu uzpakaliu paleisiu i lauka, bus lengviau ir dazniau pasodint tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
turim puodą, bet kada įsigyjau nepmenu. nu vienžo, jau gal 2 mėnesiai, kaip pandau sodinti. su rūbais kai pasodinu, tai sėdi ir dar perpuodo šonus patapšnoja. o kai bandau sodinti pliku užupakaliu, tai įsitempia kaip styga ir negaliu sulnkti atsisėdimui blink.gif
kol rengiu vaiką, tai pati atsisėdu ant puodo - mol šildau. kartais po karštu vandeniu pakišu kad nebūtų šaltas. bet nesėdi sad.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Aš savo didžkį sodinau nuo 6mėn.Metukų laiko ,jis jau pats prašydavo thumbup.gif ,ir pamperso mums nereikėjo schmoll.gif Pradėjau sodinti,nes pastebėjau,kad iš po nakties pribusdavo sausu pampersu.Taip kiekvieną rytą ir darydavome ant puoduko,o pamažu ir pradėjome dienomis.
O mažiuko dar nesodinu.Truputį palauksime,nes dar neturime puodelio blush2.gif
Atsakyti
Mums buvo 4,5 mėn. Lankemės pas masažistę, kuri pasiūlė dukrytę prieš masažą "pasysinti" smile.gif . Tai aš ją nusinešdavau į vokią ar tualetą ir laukdavau kol atliks reikalus. Ji po kurio karto pradėjo tokioj pozoj atlikinėti didelius reikalus. Ir merginai turbūt visai patiko, nes kakučio į pampersus daryti nebepanoro biggrin.gif . Tai kai tik rasdavau ją sausą, visada nešdavau atlikti reikalų. Kai išmokom sėdėti, persikėlėm ant puodo. Nuo 9 mėn. dukra atsisakė pamperso dienos metu, o nuo 1,3 kategoriškai nesutiko jo dėvėti ir naktį thumbup.gif
Dabar bandau tą patį daryti ir su mažuoju, žiūrėsim kas iš viso to išeis g.gif
Atsakyti
Na manoji tai nemėgsta dėtis sauskelnių, tad kartais padupdau, vien kad prasivedintu
Atsakyti
Na manoji tai nemėgsta dėtis sauskelnių, tad kartais padupdau, vien kad prasivedintu
Atsakyti
nuo vakar manoji pradėjo sedėti ant puoduko thumbup.gif bet tik sedėti, nieko kol kas nepadaro. va ir dabar praėjo gal pusvalandukas nuo pasisedėjimo, o ji drąsiai kaku į pamperį pridarė g.gif
Atsakyti
mes pradėjom sėstis ant puoduko nuo 7 mėn., pratinau po valiai o galiausiai mums nuo 1.5 metų jau nebereikėjo pampersų. Reikia tik kantrybės ...
Atsakyti
labas rytas, mes irgi kažkur nuo7 men jau sedim ant puoduku, buna padaro buna ne blush2.gif bet labai mėgsta su juo žaisti ir manau kad supratimas yra ką ten reikia daryti rolleyes.gif nes jei nenori tai nesedi o kaip nori seda ir gražiai viska paDARO thumbup.gif
Atsakyti
As lygiai nuo 7 men saziningai is paco ryto sodinu ant puodo, nes rytais jis visdada buvo prates kakoti. Bet sia savaite kazko pasikeite jo sikimo ritmas, tai is pradziu tik pasisiodavo, o dvi paskutines dienas tai net nebesisioja ir ozius rodo, nenori ant puodo ir viskas. Kaip cia toliau mums seksis nezinau schmoll.gif
Atsakyti