Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada tupdote ant puoduko?

Mes vat nusipirkom sestadieni naktipuodi biggrin.gif yra kur pedutem padeti ir toks didelis meskinas prieki tongue.gif
Bandziau kelis kartus pasodinti ir su pampersu ir be jo,bet schmoll.gif stojasi jinai isikabinus i ta meskina ir nieko tu daugiau nepadarysi doh.gif nesodinsi taigi per prievarta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(virgyte @ 2005 04 24, 18:09)
Oi, paskaičiau čia mamyčių pasisakymus............ir  sunerimau doh.gif Mums jau greit 9 mėn.,o mes dar nei karto nesėdėjom ant puodo 4u.gif Dr net gi jo ir neturim blush2.gif Bet tuoj pasitaisys situacija ir ketvirtadienį jau jį įsigysim iš TINDI RINDI thumbup.gif Ir tada jau sąžiningai mokinsimės tongue.gif


Na, tai mes turbūt jau veteranės būsim - mano mažei metai ir 2 sav., o puodo dar net neįsigijom doh.gif

Bet kad tokio, kokio norim, niekaip nesulaukiam - vis į Tindi Rindi neatveža, sakė, gal šią savaitę - lauksim g.gif

O apskritai kankinti vaiko nesiruošiu, turiu patirties, kad kiekvienam darbui ateina savas laikas.

Užsieniečių vaikai, girdėjau, į pirmą klasę eina su pampersais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2005 05 16, 17:09)
Užsieniečių vaikai, girdėjau, į pirmą klasę eina su pampersais thumbup.gif

laugh.gif laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
man tai tingis be to gi laiko nėr kas 40 min tupdyt ax.gif blush2.gif
Atsakyti
As pradejau sodinti ant puoduko nuo kokiu 7 menesiu. Kai ji jau galejo tvirtai pati sedeti. Pasodinu keleta kartu per diena. Dazniausiai po miego.
Atsakyti
mano vyresnis sūnaitis ant puodo pradėjo sėstis 11mėn.Nebuvo jokių isterijų ar prievartos.Mokinau mokinau ir išmoko.Tačiau su antruoju tikras vargas.Pabandyk jį pasodinti net ir su kelnėmis-klykia net mėlynas.Maniau,gaj jam tas šikpuodis nepatinka,labai jau jis diedelis.Nupirkau kitą.rezultatas tas pats.Tik dabar pats pradėjo prie jo lįsti ir žaisti,bet sėstis nenori.Vaikui 9mėn.pasodintas su kelnytėm,nebežviegia kaip anksčiau,bet tuoj pat nulipa
Atsakyti
QUOTE(virgulia @ 2005 05 19, 17:10)
mano vyresnis sūnaitis ant puodo pradėjo sėstis 11mėn.Nebuvo jokių isterijų ar prievartos.Mokinau mokinau ir išmoko.Tačiau su antruoju tikras vargas.Pabandyk jį pasodinti net ir su kelnėmis-klykia net mėlynas.Maniau,gaj jam tas šikpuodis nepatinka,labai jau jis diedelis.Nupirkau kitą.rezultatas tas pats.Tik dabar pats pradėjo prie jo lįsti ir žaisti,bet sėstis nenori.Vaikui 9mėn.pasodintas su kelnytėm,nebežviegia kaip anksčiau,bet tuoj pat nulipa

Maniskei tai patika sedeti ant puodo tongue.gif Kartais po puse valandos issedi. Ji sai krapstisi aplinkui, koki zaiska paduodu ir sedi. mirksiukas.gif
Atsakyti
mojo is tiesu,bent jau statuose, vaikai ilgiau su sauskenemis laksto, na gal i pirma klase ir neina, bet iki kokiu 3-4 metu tei tikrai, nemanau, kad tai yra thumbup.gif , gal netgi atviksciai. labiausiai is to zinoma pelnosi sauskelniu gamintojai doh.gif

saviski as ketinu pratinti nuo kokiu 7 men tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės, kadangi aš su didžiaja turėjau labai daug problemų su tais puodais– tik 2m. pradėjo sėdėti, tai mažąjį nuo 4 mėn. pradėjau. Kažkaip ryte netyčia pataikiau pirmą kartą, tai dabar kiekvieną rytą tvarkingai pakakojam. Dieną esam be pamperių, tai kai pamiega dar ir pasisiojam. Žinoma iš pradžių palaikydavau, bet dabar pats sėdi.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2005 07 31, 09:07)
Sveikutės, kadangi aš su didžiaja turėjau labai daug problemų su tais puodais– tik 2m. pradėjo sėdėti, tai mažąjį nuo 4 mėn. pradėjau. Kažkaip ryte netyčia pataikiau pirmą kartą, tai dabar kiekvieną rytą tvarkingai pakakojam. Dieną esam be pamperių, tai kai pamiega dar ir pasisiojam. Žinoma iš pradžių palaikydavau, bet dabar pats sėdi.

blink.gif tokį mažą.Aš nuo 9mėn pradėjau sodinti.
Atsakyti
QUOTE(birina @ 2005 05 10, 18:37)
sveikutes man tai masazyste pasake neskubet ir pradet nuo metuku,gal patarsite koks puodelis geresnis ax.gif

Puodelis turi būti stabilus,kad neparvirstų kartu.
Atsakyti
Maniskiui jau greit 9 menesiai, todel ir mes jau pradedam pratintis prie puoduko. Pabandem pasodinti ant sesutes puoduko, tai isbuvo vos kelias minutes - ir i riksmus cry.gif bet kol kas nepriestarauja pasodinamas ant klozeto (turim ta specialu dangteli vaikams). Kol kas tik karta pavyko sisiu padaryt ant klozeto blush2.gif Taciau po truputi pratinsiu ir toliau. mirksiukas.gif Tinkamo puoduko vis nerandam sad.gif bet ieskom toliau. Labai jau nepatogu salia tupeti ties to klozetu, o ir nesaugu, vos akimirkai nusisuk, vaikas jau ir svyra i sona ar i prieki. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Michaska: 31 liepos 2005 - 19:34