Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada tupdote ant puoduko?

As siandien pirma karta pabandziau savaja ant puodo patupdyti,tai tik isireke ir viskas sad.gif .Tada aprengiau ir pasodinau jau su pampersu,bet vis tiek labai nepatenkinta.Nezinau,kaip jai paaiskinti,kas cia per daiktas ir ka reikia i ji daryti.
O kakoja ji visada valgydama,tai negi su saukstu burnoj ja ir sodint dabar? g.gif Patarkit,ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2005 04 18, 08:40)
As siandien pirma karta pabandziau savaja ant puodo patupdyti,tai tik isireke ir viskas  sad.gif .Tada aprengiau ir pasodinau jau su pampersu,bet vis tiek labai nepatenkinta.Nezinau,kaip jai paaiskinti,kas cia per daiktas ir ka reikia i ji daryti.
O kakoja ji visada valgydama,tai negi su saukstu burnoj ja ir sodint dabar? g.gif  Patarkit,ka daryt?

pas mane ta pati situacija - kakoja valgydama, o kokius sikpuodzius jus turit? as noreciau tokio kaip kedute, su atlosais rankoms, bet nerandu - gal zinote kur yra?
Atsakyti
Ant puodo sedam mazdaug nuo 7men, sekasi gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2005 04 18, 08:40)
As siandien pirma karta pabandziau savaja ant puodo patupdyti,tai tik isireke ir viskas  sad.gif .Tada aprengiau ir pasodinau jau su pampersu,bet vis tiek labai nepatenkinta.Nezinau,kaip jai paaiskinti,kas cia per daiktas ir ka reikia i ji daryti.
O kakoja ji visada valgydama,tai negi su saukstu burnoj ja ir sodint dabar? g.gif  Patarkit,ka daryt?


Padaryk kokiu poros savaiciu pertrauka ir vel bandyk. As sodinau nuo 7 men. Tiksliau ne sodinau, o laikiau virs puoduko. Taip ilgai dariau, kol kartais pasodindavau. Labai girdavau, kai padarydavo. Kai matau kad nori, tai griebiu ir sodinu net jei ir valgydama darytu.
Atsakyti
as nuo 6 menesiu sodinu ant puoduko, ir sakau "ps pspsss pssss" ir ka jum manot?Maziukas jau kelis kartus ir kakojo ant puoduko ir sisojo thumbup.gif Kai matau, kad stena iskarto nurengiu ir ant puoduko ir tada kakoja tiesiai i ji ax.gif

Sviesa maniskis tai dazniausiai ir daro valgydamas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 24 balandžio 2005 - 11:44
Mums prieš savitę suėjo 6 mėn, tai jau kokias 3 savaites vis pasodinu ant puoduko. Visada sodinu kai tik atsikelia arba būna tik ką pavalgius. Sėdi tai su malonumu, bet dar nei karto nieko nepadarė... verysad.gif Vandenį vonioj paleidžiu, kad gal asociacijos kiltų, bet vistiek nieko...
Atsakyti
Oi, paskaičiau čia mamyčių pasisakymus............ir sunerimau doh.gif Mums jau greit 9 mėn.,o mes dar nei karto nesėdėjom ant puodo 4u.gif Dr net gi jo ir neturim blush2.gif Bet tuoj pasitaisys situacija ir ketvirtadienį jau jį įsigysim iš TINDI RINDI thumbup.gif Ir tada jau sąžiningai mokinsimės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(virgyte @ 2005 04 24, 18:09)
Oi, paskaičiau čia mamyčių pasisakymus............ir  sunerimau doh.gif Mums jau greit 9 mėn.,o mes dar nei karto nesėdėjom ant puodo 4u.gif Dr net gi jo ir neturim blush2.gif Bet tuoj pasitaisys situacija ir ketvirtadienį jau jį įsigysim iš TINDI RINDI thumbup.gif Ir tada jau sąžiningai mokinsimės tongue.gif

Pas mus situacija tokia pati. Jau ir devyni mėnesiukai, bet ant puodo dar nesėdėjom doh.gif Reiks eit pirkt puodo.
O kokį mamos naudojat puodą? mano vyras labai jau nori to grojančio, kai pasisioja.Kokia jūsų nuomonė apie juos?
Atsakyti
As pradejau sodinti ant puoduko, kai maziui suejo 8 men. Sodinu is pat ryto kai atsikelia, taip pat po valgio ir po pietu miego. Sekasi tikrai neblogai thumbup.gif tiktai reikia kantrybes, kaip kazkuri mamyte jau minejo mirksiukas.gif

P.S. mes turime "BabyBjorn" kompanijos puoduka (visai paprasta) be jokiu tenais pribumbasu... mano nuomone visokios muzikytes... visai nereikalingos unsure.gif bet tai cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kajote: 27 balandžio 2005 - 07:08
QUOTE(kajote @ 2005 04 27, 07:03)
As pradejau sodinti ant puoduko, kai maziui suejo 8 men. Sodinu is pat ryto kai atsikelia, taip pat po valgio ir po pietu miego. Sekasi tikrai neblogai  thumbup.gif tiktai reikia kantrybes, kaip kazkuri mamyte jau minejo  mirksiukas.gif

P.S. mes turime "BabyBjorn" kompanijos puoduka (visai paprasta) be jokiu tenais pribumbasu... mano nuomone visokios muzikytes... visai nereikalingos  unsure.gif bet tai cia tik mano nuomone  ax.gif

pritariu del muzikysiu, nes mano kriktadukra per tas muzikytes taip ir nesisedo ant sikpauodzio, nes pirma karta kai pasisiojo kaip uzgrojo unsure.gif tai ji issigando ir viskas, tada jau pratino daryti reikalus ant klozeto sad.gif
Atsakyti
sveikutes man tai masazyste pasake neskubet ir pradet nuo metuku,gal patarsite koks puodelis geresnis ax.gif
Atsakyti
Asa jau kaip antra sav. sodinu, tai pirma karta pasodinus, iskart padare sisi, taip dabar viska ir daro jame, tik nakti i pampersa, gaila, kad prasytis nemoka, tai reikia kas 40min. sodinti biggrin.gif O naktipuodi nupirkau paprasta, nes nesulaukiau bebeConfort, tai jo ir nepirksiu, o vis dar noriu Naktipuodzio - kedutes smile.gif man jis labai patinka, tik, kad niekur nera sad.gif
Atsakyti