Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2007 m

QUOTE(dzhina @ 2008 03 13, 22:28)
idomu ko jie cia registruotu laisku o ne elektroniniu ar tel... g.gif

keista g.gif

schmoll.gif neturi

"Dokumento klaidos
...
GPM305 v.1. Bendroji. 2007-01-01 - 2007-12-31. PRIIMTA Aktuali.


Dokumentas klaidų neturi."
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2008 03 13, 22:26)
Merginos, tai kad deklaracijos statusas yra "priimta", dar nereiškia, kad jinai yra teisinga. Ji tampa tik priimta EDS sistemoje, o paskui ji dar tiriama, ar teisinga wink.gif

Aš supratau, kad kai atsiunčia į el paštą patvirtinimą, kad jau priimta deklaracija ir internete žaliai rašo, kad deklaracija "priimta aktuali", jau viskas ok. Kad tokį pranešimą atsiunčia tik jau ištyrus tą deklaraciją. Ar aš klystu?
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 03 13, 21:26)
kai diena ziurejau, tai klaidos nebuvo schmoll.gif reikia dabar gal paziureti? tuoj...

schmoll.gif neturi

"Dokumento klaidos 
...
GPM305 v.1. Bendroji. 2007-01-01 - 2007-12-31. PRIIMTA Aktuali. 
Dokumentas klaidų neturi."

o tai gal del senesnes deklaracijos ar kitos, nes as pvz pildziau is viso tris (turto, pajamu ir 2 proc)
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2008 03 13, 22:26)
Merginos, tai kad deklaracijos statusas yra "priimta", dar nereiškia, kad jinai yra teisinga. Ji tampa tik priimta EDS sistemoje, o paskui ji dar tiriama, ar teisinga wink.gif

is tiesu?

QUOTE(dzhina @ 2008 03 13, 22:31)
o tai gal del senesnes deklaracijos ar kitos, nes as pvz pildziau is viso tris (turto, pajamu ir 2 proc)

as kol kas tik 2 (turto ir 305), ne va dabar ziuriu, jie raso, kad (nerasysiu visko, trumpai), isnagrinejo pateikta GPM305 ir nustate neatitikimus ir kad turiu atvykti ...

bet keista, gi visus duomenys jie patys uzpilde...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 13 kovo 2008 - 21:35
QUOTE(juodligė @ 2008 03 13, 19:21)
Ne, turetu priklausyt, nes kai sodroj pildziau dok. uz dekretines tai sake, kad per mokescius susigrazinciau


pasitikrink 15 laukelį, ar įrašytas visas NPD.

QUOTE(Lock @ 2008 03 13, 20:31)
Jei užpildžiau deklaraciją už 2006 m, ar pinigėlius vėliau perves nei už 2007? Ar taip pat, per 10 dienų?


turėtų pervest bendra tvarka, t.y. per 10 d.

QUOTE(Serinute @ 2008 03 13, 21:26)
Merginos, tai kad deklaracijos statusas yra "priimta", dar nereiškia, kad jinai yra teisinga. Ji tampa tik priimta EDS sistemoje, o paskui ji dar tiriama, ar teisinga wink.gif


kai deklaracija bendram sąraše būna "PRIIMTA AKTUALI" reiškia ji yra priimta, patikrinta ir klaidų neturi.
Jeigu būna užrašyta kaip nors kitaip, reiškia arba tikrinimo procesas dar nesibaigė, arba yra klaidų.
Atsakyti
tiek to irnesakyk.gif , rytoj suzinosiu... tik labai jau smalsu, nes as nieko nepildziau, tik preliminarioj 28 laukelyje irasiau 0, o visus duomenys jie patys uzpilde...
Papildyta:
QUOTE(Auges @ 2008 03 13, 22:36)
pasitikrink 15 laukelį, ar įrašytas visas NPD.
turėtų pervest bendra tvarka, t.y. per 10 d.
kai deklaracija bendram sąraše būna "PRIIMTA AKTUALI" reiškia ji yra priimta, patikrinta ir klaidų neturi.
Jeigu būna užrašyta kaip nors kitaip, reiškia arba tikrinimo procesas dar nesibaigė, arba yra klaidų.

blush2.gif auge, o tai kas man tada? jei deklaracija "PRIIMTA AKTUALI" ir klaidu neturi, o laiska gavau, kad nustate neatitikimus ir turiu atvykti? labai jau smalsu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 13 kovo 2008 - 21:39
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 03 13, 21:12)
blush2.gif auge, o tai kas man tada? jei deklaracija "PRIIMTA AKTUALI" ir klaidu neturi, o laiska gavau, kad nustate neatitikimus ir turiu atvykti?  labai jau smalsu...

Reiks kokiu nors pazymu, speju... o gal ir ne. Vyrui taip pernai buvo. Pazaliavo deklaracija, kad PRIIMTA Aktuali, pinigu kaip nebuvo, taip nebuvo , o pasidomejus, kodel, sako, mums juk reik to ir ano... Jus bent laiska gavot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 03 13, 23:39)
tiek to irnesakyk.gif , rytoj suzinosiu... tik labai jau smalsu, nes as nieko nepildziau, tik preliminarioj 28 laukelyje irasiau 0, o visus duomenys jie patys uzpilde...
Papildyta:

blush2.gif auge, o tai kas man tada? jei deklaracija "PRIIMTA AKTUALI" ir klaidu neturi, o laiska gavau, kad nustate neatitikimus ir turiu atvykti?  labai jau smalsu...


Tai, kad pateikus greitu laiku rašo "priimta aktuali", tai reiškia, kad visi reikalaujami laukeliai užpildyti ir pan. (tą patikrina pati programa). Tada jos pakliūva į tyrimų programą. Darbuotojai jas tiria, žiūri už kokius mokslus deklaruojate, ar sutampa deklaruojamos sumos. Jei kas neatitinka, deklaracijai suteikiamas statusas "patikslinti, pateikti duomenis ar pan." Tada ir EDS'e pasikeičia į "priimta aktuali su klaidomis".
Pirmadienį, kai tyrėme deklaracijas, jos praktiškai visos buvo "priimta aktuali", bet po tyrimo gal 10% deklaracijų statusas buvo pakeistas dėl klaidingos deklaracijos pateikimo.
Nežinau ar aiškiai aš čia susakiau viską smile.gif Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2008 03 13, 22:51)
Tai, kad pateikus greitu laiku rašo "priimta aktuali", tai reiškia, kad visi reikalaujami laukeliai užpildyti ir pan. (tą patikrina pati programa). Tada jos pakliūva į tyrimų programą. Darbuotojai jas tiria, žiūri už kokius mokslus deklaruojate, ar sutampa deklaruojamos sumos. Jei kas neatitinka, deklaracijai suteikiamas statusas "patikslinti, pateikti duomenis ar pan." Tada ir EDS'e pasikeičia į "priimta aktuali su klaidomis".
Pirmadienį, kai tyrėme deklaracijas, jos praktiškai visos buvo "priimta aktuali", bet po tyrimo gal 10% deklaracijų statusas buvo pakeistas dėl klaidingos deklaracijos pateikimo.
Nežinau ar aiškiai aš čia susakiau viską smile.gif Sėkmės smile.gif

aciuks.gif reiskia man dar nespejo irasyti su klaidomis (aciu dar karta 4u.gif - su ramia sazine eisiu miegoti biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 03 13, 23:56)
aciuks.gif reiskia man dar nespejo irasyti su klaidomis (aciu dar karta 4u.gif - su ramia sazine eisiu miegoti biggrin.gif )


O kokie neatitikimai, dėl kurių reikia atvykti?
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2008 03 13, 23:01)
O kokie neatitikimai, dėl kurių reikia atvykti?

blink.gif nebuvo parasyta, tik bendrais zodziais...

jau buvau, viskas tvarkoj (siaip tai nesupratau, kas ten turejo buti negerai), bet paziurejo popierini varianta pazymu (kopiju nereikejo) ir parase, kad viskas OK karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 14 kovo 2008 - 09:33
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 03 14, 10:27)
blink.gif nebuvo parasyta, tik bendrais zodziais...

jau buvau, viskas tvarkoj (siaip tai nesupratau, kas ten turejo buti negerai), bet paziurejo popierini varianta  pazymu (kopiju nereikejo) ir parase, kad viskas OK karsta.gif

Na bet kaip keista, kai jie gauna duomenis iš trečiųjų asmenų, tu pati jų neįrašai, o dar prašo iš tavęs pažymų g.gif
Atsakyti