Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2007 m

QUOTE(Serinute @ 2008 03 13, 21:51)
Pirmadienį, kai tyrėme deklaracijas, jos praktiškai visos buvo "priimta aktuali", bet po tyrimo gal 10% deklaracijų statusas buvo pakeistas dėl klaidingos deklaracijos pateikimo.
Nežinau ar aiškiai aš čia susakiau viską smile.gif Sėkmės smile.gif

Kiek supratau dirbi VMI.
Gal gali pasakyt ar visgi reikia susirinkti popierines pažymas?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 03 14, 10:40)
Kiek supratau dirbi VMI.
Gal gali pasakyt ar visgi reikia susirinkti popierines pažymas?

dažniausiai VMI reikalauja pažymų, kai duomenys deklaracijoje ir VMI turimi nesutampa, jei viskas atitinka pažymų nereikia
Atsakyti
As jau irgi deklaravau - tikiuosi viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 03 14, 10:39)
Na bet kaip keista, kai jie gauna duomenis iš trečiųjų asmenų, tu pati jų neįrašai, o dar prašo iš tavęs pažymų  g.gif

user posted image

QUOTE(Auges @ 2008 03 14, 10:40)
Kiek supratau dirbi VMI.
Gal gali pasakyt ar visgi reikia susirinkti popierines pažymas?

drinks_cheers.gif kaip supratau, jei paduodi popierini varianta, reikia laikyti 10 m., kai pastu - irgi, o kai deklaruoji el. budu, tai tikrai, ar reikia pazymu ir ar reikia laikyti 10 m. ( doh.gif gi buvau, ko nepaklausiau...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 14 kovo 2008 - 09:58
QUOTE(Nolina @ 2008 03 14, 11:52)
dažniausiai VMI reikalauja pažymų, kai duomenys deklaracijoje ir VMI turimi nesutampa, jei viskas atitinka pažymų nereikia


Taip tokiu atveju nereikia. Bet jei duomenys nesutapo (gyventojo pateiktos pažymos su įmonės pateiktais duomenimis), tai prašome kad įmonė patikslintų savo deklaraciją, ir kad jų pateikti duomenys būtų pakeisti (kad atsinaujintų jie VMI duomenų bazėje)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Serinute: 14 kovo 2008 - 10:05
Sveikos 4u.gif Man ilgokai nepateikia sodra duomenu apie uzdarbi. Kaip tureciau elgtis? Dar laukti, ar kur nors kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(daivushkina @ 2008 03 14, 12:41)
Sveikos  4u.gif  Man ilgokai nepateikia sodra duomenu apie uzdarbi. Kaip tureciau elgtis? Dar laukti, ar kur nors kreiptis?

ir pas mane dar nėra doh.gif
Atsakyti
clap.gif pinigėliai jau yra... pateikiau turtbūt 4-5 d.,
Atsakyti
QUOTE(daivushkina @ 2008 03 14, 12:41)
Sveikos  4u.gif  Man ilgokai nepateikia sodra duomenu apie uzdarbi. Kaip tureciau elgtis? Dar laukti, ar kur nors kreiptis?


Galit prašyti Sodros pažymų, bet aš tai palaukčiau.
Atsakyti
Ar aš gerai supratau, kad jei vmi kažkas nepatiktų ir reikėtų pateikti pažymas apie atlyginimą, duomenų reiktų prašyti sodros, o ne pvz buvusios darbovietės?
Atsakyti
Turto deklaracija amn atrodo pildoma šeimos, bet senokai pildžiau galiu ir klysti.
Atsakyti
QUOTE(tryliktoji @ 2008 03 14, 13:31)
Sveikos, kilo klausimas..
esu valstybes tarnautoja, praejusiais metais uz 2006 metus pildziau 1) pajamu deklaracija ir 2) turto deklaracija..
2007 metais susituokiau - vadinasi dabar privalau deklaruoti ir vyro 1) pajamas + 2) turta?? cia kazkokia atskira forma pildoma ar i savo deklaracija irasyt turiu?

aciu uz atsakyma  4u.gif


Pajamų deklaracijas teikti privalote kiekvienas atskirai, o turto deklaracijos gali būti teikiamos ir individualiai, arba galite užpildyti tik Jūs, pažymėdama, jog tai yra "šeimos" deklaracija, ir įtrauktį į ją tiek savo, tiek sutuoktinio turtą.
Atsakyti