Įkraunama...
Įkraunama...

Rėminimas

man patinka reminimo dirbtuves Kaune cia Sv.Gertrudos 68, prie kauno pilies kur yra kinieciu restoranas "Pas ali" ir maisto uzsisakai ir iremint speju nueiti smile.gif
kainos norm kaip ir kitur , kokybe tikrai gera, as fotografijas reminau seneliams tai liuks ir patare ir padare kada reikejo man smile.gif
Atsakyti
O kur būtų galima įrėminti darbus Šiauliuose????
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2008 06 30, 23:52)
O kur būtų galima įrėminti darbus Šiauliuose????

Ir man tas pats klausimas rupi g.gif
Atsakyti
Kiek esu isiuvinejus darbu, visada remino vyras - tai i ireminimo kaina ieina dazai ir kartono lapas - pasportui blush2.gif

kartona nudazo purskiamais dazais, ir padaro remeli is medzio.
As net nustebau kai perskaiciau - uz paveikslu ireminima 220lt. - oho kaip auksiniai doh.gif

Jei siuvineti paveikslus pardavimui - tai savikaina vien kokia iseina - niekas taip brangiai nemoketu schmoll.gif user posted image
Atsakyti
Šiauliuose galima rėminti darbelius "Savex" galerijoje, Vilniaus gatvėje. Greita, patogu, ir pasirinkimas gan didelis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liapota @ 2008 05 22, 15:45)
help.gif Gal kas ką ir apie Klaipėdos rėminimo centrus galit pasakyt?  Ne per seniausiai atsikrausčiau čia iš miestelio, kur buvo tik viena rėmelių įmonė, nebuvo jokių problemų, kad blogai padarys ar pan. O kur čia nešti darbelius patartina?  g.gif

Reminau priesais Taikos pr.18 salia Siuliu banko - priemeja labai maloni, paslaugi ir daug gali patarti, kadangi pati ji siuvineja, bet meistro darba reikia atsiimant labai kruopsciai tikrinti... As nezinojau, kad kai reminimas be pasporto, kanva apkerpa iki pat darbelio ir siuliuku buvo pribarstyta po stiklu gana daug... Isgirdusi kaina ("Fire and Ice"- 120lt), apstulbau ir gerai ne isiziurejau. Namuose buvo sokas -uz tokia kaina noretusi ir KOKYBES ! bash.gif Bet priemeja ten laaaaaaabai kantri priimant uzsakymus. thumbup.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu nešu, kad įrėmintų, nes pats vis tiek tokios kokybės neišgauni. O dėl kainų, tai labai svarbu, kad rėmina. Jei jau salonas didelis, o dar jei reklamos daug pametę, tai kainelės, išauga iki lubų, o pagalbos, deja, nelabai sulauksi iš konsultantų. Labai smagu rėmintis mažose dirbtuvėlėse ir kainos ten nesikandžioja
Atsakyti
Gal kas nors dar is Klaipedos atsilieps ??? Labai domina !!! Yra keleta neiremintu darbu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man paskutinį kartą Savex Domus galerijoj supainiojo rėmelius ir raudoną uždėjo ant mėlyno paveiksliuko, o mėlyną ant raudono verysad.gif Apsižioplino priėmėja unsure.gif

Ar dar liko nors viena vieta, kurioje galima pasitikėti, kad įrėmins normaliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 06, 09:33)
Man paskutinį kartą Savex Domus galerijoj supainiojo rėmelius ir raudoną uždėjo ant mėlyno paveiksliuko, o mėlyną ant raudono  verysad.gif Apsižioplino priėmėja  unsure.gif

Ar dar liko nors viena vieta, kurioje galima pasitikėti, kad įrėmins normaliai?  g.gif



Cia Siauliuose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 06, 07:33)
Man paskutinį kartą Savex Domus galerijoj supainiojo rėmelius ir raudoną uždėjo ant mėlyno paveiksliuko, o mėlyną ant raudono  verysad.gif Apsižioplino priėmėja  unsure.gif

Ar dar liko nors viena vieta, kurioje galima pasitikėti, kad įrėmins normaliai?  g.gif



QUOTE(aaukseliss @ 2008 08 07, 16:33)
Cia Siauliuose? g.gif


Čia Vilniuje.

O Domus galerija yra ir Šiauliuose?
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 06, 08:33)
Man paskutinį kartą Savex Domus galerijoj supainiojo rėmelius ir raudoną uždėjo ant mėlyno paveiksliuko, o mėlyną ant raudono  verysad.gif Apsižioplino priėmėja  unsure.gif

Ar dar liko nors viena vieta, kurioje galima pasitikėti, kad įrėmins normaliai?  g.gif

Normaliai dirba rėminimo dirbtuvių savininkas Romas Dysnos gatvėje - nieko geresnio net ir ieškot nenorėčiau
Atsakyti