Įkraunama...
Įkraunama...

Rėminimas

pasiskaiciau apie kokybe, tai galvoju gal geriau jau paciai isireminti uzsisakius remeli g.gif juolab , kad mano paveikslai ant silko doh.gif

QUOTE(aaukseliss @ 2008 07 22, 13:37)
Šiauliuose galima rėminti darbelius "Savex" galerijoje, Vilniaus gatvėje. Greita, patogu, ir pasirinkimas gan didelis. smile.gif


kazin kokios kainos . maniskis kazkur 60x90 cm dydzio, bet manau be stiklo daryti g.gif
Atsakyti
labukas visiems 4u.gif
tema tikrai reikalinga, dekui kas sukure thumbup.gif
o as pasidalinsiu savo patirtim. Ieskojau internete reminimo firmu ir netiketai aptikau tokias dirbtuves, pasiskambinau ir malonus diedukas Jonas pasake kainas, tai susigundziau ir nuvykau pasiziureti smile.gif . Kainos nuo 5-9Lt uz metra. daro su poremiu jis kainuoja berots 4lt. remelai dailus, kokio nori plocio galima uzsisakyti,padaro gan greit ,uzsakiau sekmad- treciad jau bus. pavyzdeliai buvo tikrai dailus, tai va uzsisakiau 2 remelius su poremiu, treciad vaziuosiu pasiimti.aisku jie nedazyti, bet si darba padarys mano vyras mirksiukas.gif ir tikrai ne manau, kad jie bus prstesni nei pirktiniai ax.gif , o reminsim abu su vyru, nes nemanau, kad reik kazkur nesti reminti ir dar pinigus moketi, o atsiimant but nepatenkintam, todel, kad negrazei padare. doh.gif
Dirbtuves yra Zaliuju ezeru g. 85, Vilniuje, mokyklos teritorijoje yra dirbtuves. jei ka sudomins rasykit i az , galesiu duot telf.
o kai ireminsiu galesiu parodyt foto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2009 01 13, 13:32)
Dirbtuves yra Zaliuju ezeru g. 85, Vilniuje, mokyklos teritorijoje yra dirbtuves. jei ka sudomins rasykit i az , galesiu duot telf.
o kai ireminsiu galesiu parodyt foto  blush2.gif


O, tai labai lauksim foto bigsmile.gif kaip atrodys rėmai, kuriuos atiduos iš dirbtuvių, ir kaip atrodys po jūsų dažymo, gerai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2009 01 13, 12:49)
O, tai labai lauksim foto  bigsmile.gif kaip atrodys rėmai, kuriuos atiduos iš dirbtuvių, ir kaip atrodys po jūsų dažymo, gerai?  mirksiukas.gif

ok , bandysim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2009 01 13, 13:32)
labukas visiems  4u.gif
tema tikrai reikalinga, dekui kas sukure  thumbup.gif
o as pasidalinsiu savo patirtim. Ieskojau internete  reminimo firmu ir netiketai aptikau tokias dirbtuves, pasiskambinau ir malonus diedukas  Jonas pasake kainas, tai susigundziau ir nuvykau pasiziureti  smile.gif . Kainos nuo 5-9Lt uz metra. daro su poremiu jis kainuoja berots 4lt. remelai dailus, kokio nori plocio galima uzsisakyti,padaro gan greit ,uzsakiau sekmad- treciad jau bus. pavyzdeliai buvo tikrai dailus, tai va uzsisakiau 2 remelius su poremiu, treciad vaziuosiu pasiimti.aisku jie nedazyti, bet si darba padarys mano vyras  mirksiukas.gif  ir tikrai ne manau, kad jie bus prstesni nei pirktiniai  ax.gif , o reminsim abu su vyru, nes nemanau, kad reik kazkur nesti reminti ir dar pinigus moketi, o atsiimant but nepatenkintam, todel, kad  negrazei padare.  doh.gif
Dirbtuves yra Zaliuju ezeru g. 85, Vilniuje, mokyklos teritorijoje yra dirbtuves. jei ka sudomins rasykit i az , galesiu duot telf.
o kai ireminsiu galesiu parodyt foto  blush2.gif

Lauksim rezultatų thumbup.gif Labai įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2009 01 13, 17:51)
Lauksim rezultatų  thumbup.gif Labai įdomu  rolleyes.gif

Na va remus ( viduj idetas poremis ) jau turiu, galit paziureti ir ivetinti, uz abu sumokejau 33 lt, manau pigiau niekur nerasciau ax.gif
dabar darbuosis vyras, dazys ir reminsim mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nurija: 16 sausio 2009 - 16:33
Sveikos merginos!
Gal kas turit nuomone apie Klaipedos BIGo reminimo paslaugas? Ar gal galit patarti kitas neblogas dirbtuves Klaipedos mieste? Pritariu kazkieno nuomonei, kad geriau kreiptis i smulkesnes ir maziau isreklamuotas vietas tik as tokiu nezinau, nes jos neisreklamuotos ax.gif
Susikaupe pas mane keleta darbeliu, kuriuos reikia ireminti. Iki sios pati pirkau remelius ir paspartus, bet noriu paziureti ar labai didelis skirtumas tarp ireminimo namuose ir dirbtuvese biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2009 01 16, 16:32)
Na va remus ( viduj idetas poremis ) jau turiu, galit paziureti ir ivetinti, uz abu sumokejau 33 lt, manau pigiau niekur nerasciau  ax.gif
dabar darbuosis vyras, dazys ir reminsim  mirksiukas.gif
user posted image

O kokio dydžio rėmeliai g.gif ir kas tas porėmis blush2.gif Kur planuojate stiklą pjauti ar be stiklo rėminsit rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 13 vasario 2009 - 12:39
aš šiandien nuvežiau įrėminti darbelį į rėminimo dirbtuves, basanavičiaus 53, Vilniuje. konsultantė buvo laaabai maloni, gal kokį puslavandį ar net ilgiau ji man dėliojo visokius rėmėlius ir paspartus, kol galiausiai abi išsirinkome geriausią variantą. penktadienį jau važiuosiu pasiimti. sumokėjau 84 lt kažkur, bet pas mane 2 paspartai.

O prieš kelias dienas nuvažiavau Akropoly į Savex galeriją, tai nespėjau įeiti kaip pardavėja piktu žvilgsniu nužvelgė ir leido suprasti kad tu čia nelaukiama doh.gif kalbėjo labai šaltai ir nepaliko įspūdžio ir dar pasakė, jog be savaitės neįrėmins. ten tikrai negrįšiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(murzuliukas @ 2009 06 09, 14:24)
aš šiandien nuvežiau įrėminti darbelį į rėminimo dirbtuves, basanavičiaus 53, Vilniuje. konsultantė buvo laaabai maloni, gal kokį puslavandį ar net ilgiau ji man dėliojo visokius rėmėlius ir paspartus, kol galiausiai abi išsirinkome geriausią variantą. penktadienį jau važiuosiu pasiimti. sumokėjau 84 lt kažkur, bet pas mane 2 paspartai.

O prieš kelias dienas nuvažiavau Akropoly į Savex galeriją, tai nespėjau įeiti kaip pardavėja piktu žvilgsniu nužvelgė ir leido suprasti kad tu čia nelaukiama  doh.gif  kalbėjo labai šaltai ir nepaliko įspūdžio ir dar pasakė, jog be savaitės neįrėmins. ten tikrai negrįšiu  schmoll.gif

Rėminimo dirbtuvėse visada rėmina greičiau, nes nereikia niekur nieko vežti mirksiukas.gif Man asmeniškai Akropolio Savex irgi nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 09 birželio 2009 - 14:44
QUOTE(Nenuorama @ 2009 06 09, 14:43)
Rėminimo dirbtuvėse visada rėmina greičiau, nes nereikia niekur nieko vežti  mirksiukas.gif Man asmeniškai Akropolio Savex irgi nepatinka  schmoll.gif

veža į Kauną 4u.gif nes ten pačios dirbtuvės Kaune, o iš VLN tik užsakymą išsiunčia. Bet vis tiek greitai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzuliukas: 09 birželio 2009 - 17:35
QUOTE(murzuliukas @ 2009 06 09, 18:34)
veža į Kauną  4u.gif  nes ten pačios dirbtuvės Kaune, o iš VLN tik užsakymą išsiunčia. Bet vis tiek greitai  biggrin.gif

Tada tikrai greitai g.gif Čia gal krizė prisidėjo lotuliukas.gif
Atsakyti