Įkraunama...
Įkraunama...

Kada gimdyti lengviau:

QUOTE(IndreL22 @ 2009 01 03, 23:00)
Oi, as esu auksta ir placiu klubu, o jau taip plysau, kad Dieve padek...



O aš žemutė ir siauri klubai man koją pakišo doh.gif sakė, sunku vaikeliui buvo išeit dėl mano klubų sandaros unsure.gif o daba žiū, kad klubai paplatėjo blink.gif svorį, kurį turėjau prieš gimdymą-atgavau, o vat į senus džinsiukus nebeįlendu mad.gif
Atsakyti
O mane šiandien labai nustebino gydytoja: apžiūrėjo ir pasakė, kad leliuko pati per apačią tikrai niekaip nepagimdysiu, nes mano labai keistas dubens kaulų susiforamavimas, kažkaip gaktikaulis žemiau nei pas visas, tai sakė lelius jau niekaip nepralys. verysad.gif Ir apskritai sakė, kad tokią kaip mane pirmą kart apžiūri unsure.gif Galbūt tam įtakos turi tai, kad mano klubai gimimo metu buvo išnarinti? Gal kam irgi taip buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marusia:): 04 vasario 2009 - 22:50
Oi merginos,nuo dubens platumo tikrai nepriklauso gimdymo eiga.
Įmetu citatą:

Didysis dubuo (pelvis major) iš užpakalio (stuburas) ir iš šonų (klubakaulių sparnai) turi kaulines sienas, priekyje jis atviras. Jo priekį sudaro priekinė pilvo siena. Didžiojo dubens dydis labai nevienodas dėl skirtingai palinkusių klubakaulių sparnų, o jo matmenys labai neatitinka mažojo dubens matmenų. Dėl to didysis dubuo dar vadinamas netikruoju.
Mažasis dubuo (pelvis minor) yra trumpas kaulinis kanalas, su uždaresnėmis nei didysis dubuo sienomis. Nuo mažojo dubens dydžio labai priklauso gimdymo sėkmė, todėl jis dar vadinamas tikruoju dubeniu.


Tai va,mažasis dubuo iš išorės nematomas mirksiukas.gif

O jeigu netingit,galit paskaityti KAULINIS DUBUO


Atsakyti
Aš irgi prieš gimdymą profesionaliai sportavau (apie 12 metų).

Nėštumas praėjo labai sklandžiai. Pirmus 3 men dar sportavau, bet vėliau nustojau, nors gydytojai ir nedraudė ax.gif

pagimdžiau gana greitai, nors nuskausminamųjų prireikė (mano mažylė svėrė 4,3kg lotuliukas.gif )
Atsakyti
sokau 12 metu sportinius sokiu ir gimdymas buvo sunkus. Pagimdziau su kirpimais ir plysimais doh.gif .
Atsakyti
Aš visąlaik galvojau, kad esu labai silpna fiziškai ir dėl to pati nepagimdysiu, o sekėsi puikiai. Dabar manau, kad tai įtakos neturi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Foxy_ @ 2010 03 05, 09:36)
Aš visąlaik galvojau, kad esu labai silpna fiziškai ir dėl to pati nepagimdysiu, o sekėsi puikiai. Dabar manau, kad tai įtakos neturi.  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

gimdziau lengvai, be plysiu ir kirpimu smile.gif nestumo metu miegodavau kiekviena laisva minute biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manau jo..
Nes nedaug svorio prisiauga..gali susiriesti bilen kaip.. biggrin.gif
Isstumiau su 1 saremiu galvike pailsejau sekundele ir be saremiu susitvarkiau su kuneliu ir placenta.. galva buvo praktiskai tarp koju ir mano ir lelio.. Daktarai labai pagire uz toki gimdyma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2005 06 03, 13:44)
Nu nezinau nezinau, Iva g.gif Del istvermes, kurios labiau turi, tai galima butu ir pasigincyti cool.gif  Nebent tu turi aumeny istverme begime, plaukime ar dar kokioj sporto sakoj, bet turbut ne gimdyme.... skausmo istverme. Jau cia sportas tikrai turbut ne prie ko  ax.gif


man atrodo, kad jei jus kalbate apie skausmo istverme, tada sportas labai daug duoda (ziurint koks aisku, nekalbu apie sporto sale). Bet pagalvokite, kai begi maratona ir paskutinius kilomtrus tau skauda net kvepuoti? As kalbu butent apie toki fizini skausma. Arba kaip istvermes kai kuriuose sportuose zmones nuo kruvio apalpsta, nes organizmas tiesiog nepakelia. Pati jau desimt metu sportuoju (ne sporto salej) pakankamai profesionaliai, tai manau, kad skausmo istvermes kazkiek tikrai turiu smile.gif
Atsakyti
As manau kad sportuojanciom vienas pliusas,jus sveikata gal but geresne,bet tai lb gimdymo eigos nepakreipia. Man va aiskino pirma karta besilaukiant,kad va,turiu placius klubus,pagimdysiu vienas du ir vsio biggrin.gif deja,gimdymas buvo sunkus doh.gif Antra karta,jau klubai aisku tie patys,bet gyd nesake,kad nuo ju kas priklauso,nes ir visai kudutes,pagimdo lb lengvai,ir apkunio... Cia veikiau daug ka lemia psichologinis pasiruosimas gimdymui,bet tai,kie daug apie ji zinai,kaip sau padeti,saves toks galbus tramdymas,na kas liecia stengtis kvepuoti ir pan. O viskas kita jau anatomija,kaulu strukturos manau fizinis aktyvusmas nekeicia.
Atsakyti
As irgi esu daug sportavusi ir gydytoja sake pagimdysi greitai ir be dideliu sunkumu. Pastrigo mano lelyte ir gydytoja bande ant pilvo man pasokineti, tai pilvo presas sitoj vietoj koja pakiso, nes kai tik gydytoja ant pilvo uzsoka, as ja su presu nustumiu unsure.gif
Tik tikrai galiu pritarti, kad sportavusiu merginu sveikata geresne ir pvz man nestumas praejo pakankamai sklandziai ir po gimdymo gal greiciau atsigauti g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad sportuojančios moterys moka taisyklingiau kvėpuoti, yra ištvermingesnės ir geriau atlaiko fizinį krūvį - o per stangas tai pats svarbiausias faktorius ax.gif
Atsakyti