Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 18

Čiū rozamunda už patarimus. Tiksliai net nežinau koks tos tvoros aukštis, bet 2 metrai tai tikrai bus.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 03 03, 21:57)
Čiū rozamunda už patarimus. Tiksliai net nežinau koks tos tvoros aukštis, bet 2 metrai tai tikrai bus.

ar cia nauja tvora statysit? galima 185 cm, tada nereikia kaimynu sutikimo...mes dabar darom
Atsakyti
gal kas gali paaiškint man neprotingai, kodėl sudygusios vienmetės , kai atrodo jog tuoj leis antrus lapelius išvirsta velniop help.gif ? nu kiekvienais metais kurios nors tokį zapadlo padaro cry.gif šiandien puse lobelijų išvirtusių radau..
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 03 03, 19:57)
Ar nevertėtų mergičkos ir mums ant vartų užsirašyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
idomu man sitas uzrasas padetu nuo kaimyniniu kaciu g.gif bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 03 03, 20:57)
Ar nevertėtų mergičkos ir mums ant vartų užsirašyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Gera mintis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 03 04, 11:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  Gera mintis  doh.gif  lotuliukas.gif

Sveika sugrįžusi į būrį, mes jau pasigedom tavęs.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 03 04, 11:09)
Sveika sugrįžusi į būrį, mes jau pasigedom tavęs.

4u.gif 4u.gif Na aš vis skaitinėju ką rašot,ką be jūsų daryčiau ax.gif
Mes į namą pernai taip ir nepersikėlėm,tai ir vėl negalėsiu kibti į darbus taip kaip norėčiau verysad.gif Pamačius kokį augalą ar sėklytes kokias iš paskutinių stengiuosi atsilaikyt doh.gif Šiemet sėsiu ir sodinsiu tik tai,kas būtina.Su gražumynais teks dar pakentėt verysad.gif
Atsakyti
Radau dar vieną lentelę, pažiūrėkit, gal kuriai tiks toks užrašėlis.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 03 04, 11:36)
Radau dar vieną lentelę, pažiūrėkit, gal kuriai tiks toks užrašėlis.
user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man jaučiu ir šita tiks,nes prisiekus šunų mylėtoja esu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 03 04, 11:40)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Man jaučiu ir šita tiks,nes prisiekus šunų mylėtoja esu  doh.gif  lotuliukas.gif

o man sis uzrasas butu reikalingas apsisaugot nuo prietrankos kaimynes, kuri megsta sutemos paslankiot apie musu langus
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 03 04, 11:36)
Radau dar vieną lentelę, pažiūrėkit, gal kuriai tiks toks užrašėlis.



man šitas tiks, manau sėkmės tikrai prireiks, su kaukaziuku susitikus biggrin.gif
mano paprika ir čiliai sudygę, pasisėjau pomidorus, tuoj tuoj prasidės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 03 04, 10:36)
Radau dar vieną lentelę, pažiūrėkit, gal kuriai tiks toks užrašėlis.

man ka nors nuo kaciu prasau paieskot tongue.gif hihihi.gif
Atsakyti