Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 18

QUOTE(emiliuks @ 2008 03 04, 12:56)
o man sis uzrasas butu reikalingas apsisaugot nuo prietrankos kaimynes, kuri megsta sutemos paslankiot apie musu langus

blink.gif blink.gif Dar ir taip būna doh.gif
Atsakyti
mergičkos, turėjau nusipirkus prieš mėnesiuką tuos dekoratyvinius narcizus žydinčius.. nužydėjo jie.. lapai jau ušvirto.. ką man daba su jais daryt??? tokių tai nekišių į žemę g.gif
Atsakyti
o as i kiema buvau islindus apziurejau valdas, tai ir tulpes jau islindusios rolleyes.gif
visdelto radau, kur sodinau tongue.gif
Atsakyti
[quote=rozamunda,2008 03 03, 18:25]
[quote=naminuke,2008 03 03, 16:35]
Yra neatsakytų klausimų, yra smile.gif
Štai čia - kartojuosi smile.gif
cia apie senas obelis-reik tas kerpes ir samanas nuvalyt,metaliniu sepeteliu sonus nubruzinti,apgenet- jei ka tai ir labai stipriai doh.gif -priezveziniu arba sodo tepalu visas zaizdas aptepliot.Kai tik saule islys- baltai kamienus nudazyt.Paskui nepamirsk ir patrest ir nuo visokiu kenkeju nupurksti,turetu obeleles atsigauti. rolleyes.gif
[/quote]

Bet kad taip paprastai nutrinti nuo visų kerpėtų medžių - tai čia kokio mėnesio darbas verysad.gif g.gif
Aš kažkaip tikėjausi gauti kokį nors patarimą, kad papurkšti tuo ar anuo, ir jos pačios nunyks... naivuolė... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naminuke @ 2008 03 04, 15:22)
Bet kad taip paprastai nutrinti  nuo visų kerpėtų medžių - tai čia kokio mėnesio darbas  verysad.gif  g.gif
Aš kažkaip tikėjausi gauti kokį nors patarimą, kad papurkšti tuo ar anuo, ir jos pačios nunyks... naivuolė... verysad.gif

Lengvesnis variantas, nupjaut ir pasodint naujas, perspektyvias veisles, kurios jau trečiais metais duoda derlių, trindama vieliniu šepečiu, pažeisi žievę, o tai jau rizika patekti obelų vėžiui (seni sodai praktiškai visi turi užkratą), o visą nutepliojus sodo tepalu, nebenorėsi prie medžio prisiliesti, nes jis riebus ir ištepa rūbus. Tiek vargsi, o paskui paaiškės, kad obuoliai nevalgomi lotuliukas.gif
Atsakyti
nusipirkau stambeziedes godetijos seklu-labai graziai ant pakelio atrode blush2.gif - puikiai sudygo-net nesitikejau, kad taip greitai bigsmile.gif bet internete paguglinus nieko apie jas nerandu g.gif gal esat kuri auginus?
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 03 04, 14:41)
Lengvesnis variantas, nupjaut ir pasodint naujas, perspektyvias veisles, kurios jau trečiais metais duoda derlių, trindama vieliniu šepečiu, pažeisi žievę, o tai jau rizika patekti obelų vėžiui (seni sodai praktiškai visi turi užkratą), o visą nutepliojus sodo tepalu, nebenorėsi prie medžio prisiliesti, nes jis riebus ir ištepa rūbus. Tiek vargsi, o paskui paaiškės, kad obuoliai nevalgomi  lotuliukas.gif


Knifofija, o tiesiog kerpėtas palikti ir tiek negalima? Pragenėti kažkiek jau pragenėjome...
O kada galima naujas obelis sodinti? Gal kokias veisles geresnes parekomenduotumėte? Ir kur geriau įsigyti - važiuoti pas augintojus ar laukti, kol prasidės kokia nors mugė? Pernai atrodo Kojelavičiaus gatvėje buvo...
Atsakyti
O aš pasisodinau šiandien lobelijas 4u.gif . Nu bet jau sėklos sėklos blink.gif blink.gif doh.gif blink.gif . Ant pakelio parašyta, kad žemių užbert nereikia, tik sėklas biški įspaust į žemę - tai kaip įspaust, su padidinamuoju stiklu reik žiūrėt... biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Įdomių dalykėlių apžiūrėjau kataloge, kurį gavau ax.gif
Pagalba sėjant
user posted image
Įdomus daikčiukas bulvėms auginti bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
mergelikes, o jus jau visas seklikes gelyciu sejat? ar ne per anksti>? as pernai kardeliu gumbelius balandzio pradzioj i vazonus sukisau, tai kol reikejo sodint lauke, jie man virto is ju.. g.gif
Atsakyti
As irgi savo klausima is senos temos atkeliu ax.gif

QUOTE(Tina* @ 2008 03 02, 18:37)
Kaip manot ar siltoj vietoj tiesiai ant dirvos sunoktu melionas ir arbuzas? Nusipirkau is Nojaus seklu arbuza "Sugar Baby" ir meliona no name'a.

Atsakyti
Lauke užauga ir melionai, ir arbūzai. Pasodinsit į indeliu po vieną sėklą. Sušilus orams, pasodinsit į lauką.Pradžioje palaikysit uždengę agro plėvele. Aš nuo visos egzotikos plėvelę nuimu vos kelios dienos prieš Jonines..dažniausiai iki to meto būna šalnos ar vėsūs orai.
Atsakyti