Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

QUOTE(arden @ 2010 08 10, 15:17)

kelk dalimis mirksiukas.gif
Atsakyti
La mergaiciukes smile.gif As esu pradinuke, jau astunti metai, tik dabar pagalvojau, kad reiktu supermamoj bendraminciu paieskoti (nes tik augindama savo pirmagimi apskritai mamomis dometis pradejau). Jei sutinkate, mielai prisijungciau prie jusu burelio ir zinoma pasidalinciau savo popieriniu krepseliu 4u.gif Jei galit, parasykit savo el.pasta man i a.z.
Atsakyti
QUOTE(Atisar @ 2010 08 10, 20:19)
La mergaiciukes smile.gif

Sveika 4u.gif smagu, kad mus radai ir prisijungei. papasakok truputį apie save ax.gif kokiame rajone dirbi? kelintokus turėsi? kaip sekasi?
P.S. slaptažodžio turi prašyti mūsų draugės andzelikos kuri sukūrė pašto dėžutę, nes buvo atvejų kai surinkta info buvo tiesiog ištrinta, tad neįsižeisk, tačiau dabar tapome atsargesnės blush2.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
priminkit slaptažodį, vakar buvau prisijungus kėliau pirmokams medžiagos, o šiandien užkrito slaptažodis ir neatgaminu doh.gif o dar net mokslo metai neprasidėjo, tai kas bus toliau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2010 08 07, 16:04)
labai būt miela kažkaip gauti tą V.Landsbergio pasakėlę...ar jau primiršot...

Turiu kompakta ,,Obuoliu pasakos". Ko gero tas pats, tik nemoku persiust, jei tai imanoma g.gif
Atsakyti
Sveikos,aš irgi pradinių klasių mokytoja.Noriu paklausti kur tas jūsų paštas ir kaip prie jo prisijungti,gal kas galite parašyti į a/z. Pasidalinsim visos idėjomis. Šiemet dirbsiu su 4 klase,tai po truputį galvoju gal turit kokią idėją mokinių skaitymo knygų...? smile.gif
Atsakyti
sveikos,
jaučiasi, kad mokslo metai artėja, forumas toks atsigavęs smile.gif

arden, o kur savo pupą palieki? gal darželį lanko?
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 08 11, 07:20)
...  o dar net mokslo metai neprasidėjo, tai kas bus toliau  doh.gif

o toliau dar ... tongue.gif

QUOTE(NOKIA @ 2010 08 11, 10:16)

Sveika 4u.gif ir aš „ketvirtokė“, bet su skaitymu mums prastai unsure.gif tie kurie skaito, tai ir raginti nebereikia, per savaitę po tris knygeles perskaito, bet kaip sudominti tuos kurie tų knygų tiesiog „bijo“? mačiau pas draugę labai gražią pievą ramunių (didelį plakatą), jų žiedlapius renka vaikai, už kiekvieną perskaitytą knygą (ar kiekį puslapių pvz.50 psl.) gauna po žiedlapį.... pavasarį visa pieva žydėjo wub.gif
P.S. gal pirma užbaikime senąją temą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 08 11, 10:58)
o toliau dar ...  tongue.gif
Sveika  4u.gif ir aš „ketvirtokė“, bet su skaitymu mums prastai  unsure.gif tie kurie skaito, tai ir raginti nebereikia, per savaitę po tris knygeles perskaito, bet kaip sudominti tuos kurie tų knygų tiesiog „bijo“? mačiau pas draugę labai gražią pievą ramunių (didelį plakatą), jų žiedlapius renka vaikai, už kiekvieną perskaitytą knygą (ar kiekį puslapių pvz.50 psl.) gauna po žiedlapį.... pavasarį visa pieva žydėjo  wub.gif
P.S. gal pirma užbaikime senąją temą?  ax.gif

io,kaip faina,o gal turi kur nufotografavus tą pievą? g.gif
Atsakyti
Šiemet dirbsiu su 4 klase,tai po truputį galvoju gal turit kokią idėją mokinių skaitymo knygų...? smile.gif
[/quote]


mano taip pat ketvirtokai. smile.gif
Pernai su skaitymu buvau sugalvojus, kad perskaitytos knygos puslapius pakeičiam kilometrais. taip tarsi keliavom aplink Lietuvą. Daugiausia "kilometrų nuvažiavusiam" atiteko prizas.

vargstu su ilgalaikiais planais. Sunkiai sekasi pagal tas atnaujintas programas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurija @ 2010 08 11, 10:45)
sveikos,
jaučiasi, kad mokslo metai artėja, forumas toks atsigavęs smile.gif

arden, o kur savo pupą palieki? gal darželį lanko?

drinks_cheers.gif

suku jau galvą ką reiks per rugsėjo pirmą daryt doh.gif

kol kas su aukle, nuo rugsėjo į lopšį keliaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 08 11, 12:27)
drinks_cheers.gif

kol kas su aukle, nuo rugsėjo į lopšį keliaus  ax.gif


mes ir į lopšį nuo rugsėjo, jau dabar nervinuos doh.gif

pasakykite, ar jūsų mokyklose yra tokia neformali klasėse, kiekvienos mokytojos sugalvota, pagyrimų-skatinimų sistema g.gif
Atsakyti