Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

Tesiu anos temos pabaigoj pradeta pokalbi apie pasiruosima pirmai pamokai rugsejo pirmajai su pirmokais ax.gif

Sveikos,as iki ruosimosi dar nepriejau:)), bet nuo minciu nepabegsi:), juolab, kad siemet pradedu pupintis, riesutintis ir gilintis:)
Labai noretusi pamatyti nuotrauka su tuo medziu ir namu is plokstes, jei galima!
As tokia minti suku, kad is savo kamstines lentos, apipynusi su linu aplink, gaminsiu nameli ant vistos kojeles pakabinama,o rugsejo pirmaja, kazkaip pirmokeliu vardai ar piesiniai turetu jame apsigyventi.
O laimingu zvaigzduciu laukiu nesulaukiu,kas per grazi mintis, ypac, kad ie tevelis galima ijungti!
Ir adresiuko su uzduotelem pirmokams!
Atsakyti
ir aš laukiu naujų idėjų, o savųjų dar neturiu g.gif Kažko dar nesigalvoja, nors einu link to biggrin.gif Gal kaip nors prieisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Prieisim visos drinks_cheers.gif ,man ta obuolio tema patiko,tik pasakos nerandu apie stebuklinga obuoli,butu gerai nors keliais zodeliais jos pagrindine minti isgirsti doh.gif
Atsakyti
Sveikos koleges, priimkite ir mane į savo ratą. smile.gif Aš pernai su savo pirmokais tyrinėjau kuprinę: ieškojome reikalingų ir nereikalingų mokykloje daiktų. O prisiminimui vaikams padovanojau po raktų pakabuką, kad kauptų raktelius, kuriais atrakintų mokslo šalies kambarius. baigiantis mokslo metams jau mano pirmokai turėjo po raktų rišulį, nes raktelis mokslo metų eigoje buvo apdovanojimas. Na o įvairiausių raktų prisirinkti ne problema. O ką antrokams sumąstyti????

P.S. Žvaigždutės obuolyje patiko, bet apie tai skaičiau bendraminčių skyriuje ,,pradinukeirmama". Gal kas žinote ir galite atsiųsti slaptažodį bendro e.pašto. Pažadu įdėsiu ,,produktų" ten

mano e.paštas gailies@inbox.lt
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2010 08 02, 20:21)
Prieisim visos drinks_cheers.gif ,man ta obuolio tema patiko,tik pasakos nerandu apie stebuklinga obuoli,butu gerai nors keliais zodeliais jos pagrindine minti isgirsti doh.gif

as pernai ja naudojau. tai V.V. Landsbergio pasaka "Obuoliu pasaka", berods, toks jo pavadinimas. as ja buvau radus vienoj is autoriaus knygu: arklio dominyko...pavadinimo tiksliai nebepamenu, manau ir kitose jo knygutese yra si pasaka. tiesiog, reiktu bibliotekoj pavartyt V.V. Landsbergio knygutes. ax.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gailiesa @ 2010 08 02, 22:29)
Sveikos koleges, priimkite ir mane į savo ratą. smile.gif Aš pernai su savo pirmokais tyrinėjau kuprinę: ieškojome reikalingų ir nereikalingų mokykloje daiktų. O prisiminimui vaikams padovanojau po raktų pakabuką, kad kauptų raktelius, kuriais atrakintų mokslo šalies kambarius. baigiantis mokslo metams jau mano pirmokai turėjo po raktų rišulį, nes raktelis mokslo metų eigoje buvo apdovanojimas. Na o įvairiausių raktų prisirinkti ne problema. O ką antrokams sumąstyti????

P.S. Žvaigždutės obuolyje patiko, bet apie tai skaičiau bendraminčių skyriuje ,,pradinukeirmama". Gal kas žinote ir galite atsiųsti slaptažodį  bendro e.pašto. Pažadu įdėsiu ,,produktų" ten

mano e.paštas gailies@inbox.lt

cia idomi ir paprasta mintis pirmokams thumbup.gif
as pati turbut vazinesiu traukinuku ir stosim stotelese: matematika, lietuviu kalba, pasaulio pazinimas ir t.t. ten susipazinsim su dalyku knygutemis, viena kita uzduotele atliksim. zodziu, kazka tokio ax.gif
Atsakyti
na, šaunuolės jūs, jau pradėjot rimtai mąstyti, o aš vis dar "plaukioju" biggrin.gif Tik va, vieną gerą darbą jau pasidariau - pradėjau pirktis priemones darbui. Ir naują sportinę aprangą jau turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 08 05, 20:55)
na, šaunuolės jūs, jau pradėjot rimtai mąstyti, o aš vis dar "plaukioju"  biggrin.gif Tik va, vieną gerą darbą jau pasidariau - pradėjau pirktis priemones darbui. Ir naują sportinę aprangą jau turiu  lotuliukas.gif

o as cia nepasistumejau ne zingsnio ax.gif piniginej sia tema tuscia kaip ir sieloj, ieinu knygynan ir to noretus ir ano reiktu, bet reik bent jau avanso sulaukt ax.gif blush2.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif , noriu pasiklausti "pradinukiu", kokius sasiuvinius reikia pirkti antrokei, ar tokius pacius kaip pirmoje klaseje, ar jau su mazesniais langeliais ir siauresniais tarpais tarp liniju g.gif Atsiprasau, jei prajuokinau ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazminė: 06 rugpjūčio 2010 - 13:02
sveikos,
sėdžiu prie planų, ar jūs jau rašot? g.gif
gal kam reikės 1 kl.? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurija @ 2010 08 06, 20:47)
sveikos,
sėdžiu prie planų, ar jūs jau rašot? g.gif
gal kam reikės 1 kl.? ax.gif

mes dar ne blush2.gif kaupiamės tongue.gif
Atsakyti
labai būt miela kažkaip gauti tą V.Landsbergio pasakėlę...ar jau primiršot...
Atsakyti
QUOTE(Jazminė @ 2010 08 06, 15:00)
Laba diena  smile.gif , noriu pasiklausti "pradinukiu", kokius sasiuvinius reikia pirkti antrokei, ar tokius pacius kaip pirmoje klaseje, ar jau su mazesniais langeliais ir siauresniais tarpais tarp liniju  g.gif Atsiprasau, jei prajuokinau  ax.gif Aciu  4u.gif



mirksiukas.gif Visai čia nejuokinga, ne vienam tėveliui kyla šis klausimas g.gif .

Tai priklauso nuo konkrečios mokytojos, bet paprastai antrokėliai mokslo metus pradeda nuo sąsiuvinukų pirmokams.
Atsakyti