Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Prašom į Naują temą, dalinkimės ir toliau nuomuonėm apie Klaipėdos darželius smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarita23: 06 kovo 2008 - 11:51
Sveikos,

as pernai leidau Aiste i vasarini darzeli, t.y. rugpjucio men. ir buvo musu darzelis tik kita grupe ax.gif vaiku buvo nemaziau kaip 10
Atsakyti
Toks klausimukas man iškilo g.gif : tarkim aš išeinu atostogų, iš darbovietės pasiėmiau pažymą, kad pristatyt į darželį, jog nevesiu vaiko, bet pirmas dvi atostogų dienas dar norėčiau vest vaiką į darželį, tik paskui likusias atostogas nebe g.gif , ar galima taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2008 03 06, 13:10)
Toks klausimukas man iškilo  g.gif : tarkim aš išeinu atostogų, iš darbovietės pasiėmiau pažymą, kad pristatyt į darželį, jog nevesiu vaiko, bet pirmas dvi atostogų dienas dar norėčiau vest vaiką į darželį, tik paskui likusias atostogas nebe  g.gif , ar galima taip  g.gif

Galima. Tada mokėsi tik už vestas dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 03 06, 13:20)
Galima. Tada mokėsi tik už vestas dienas 4u.gif

tai liux thumbup.gif
Atsakyti
Klausykit bet pagalvojus kai aš lankiau darželį tai darželių vasarom neuždarydavo schmoll.gif Nu ir lankėm vasarą nes tėvam dirbt reikėjo g.gif O dabar kaip gerai būtų jei vasarą neuždarytų darželių ir lankymas laisvas būtų g.gif Prisisvajojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 03 07, 11:46)
Klausykit bet pagalvojus kai aš lankiau darželį tai darželių vasarom neuždarydavo schmoll.gif 

Tada vaikų darželio pedagogams niekas neduodavo 56 dienų atostogų biggrin.gif . O remontus darydavo tada, kai norėdavo. Vaikai eidavo į kitus darželius.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 03 07, 12:59)
Tada vaikų darželio pedagogams niekas neduodavo 56 dienų atostogų biggrin.gif . O remontus darydavo tada, kai norėdavo. Vaikai eidavo į kitus darželius.

Arba kitas grupes. Pati atsimenu, kai yra tekę kurį laiką būt dičkių grupėje. dar kaip tik nuo tada turiu randą ant piršto.

Manoji šiandien pareiškė, kad neis į darželį, nes auklėtoja jai pasakiusi, kad mama nedirba, tai tegul ir neveda. doh.gif Man labai įdomu, kodėl tokių dalykų tiesiai mamoms nesako? g.gif jaučiu, žino, koks atsakymas lauktų. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 03 07, 12:34)
Manoji šiandien pareiškė, kad neis į darželį, nes auklėtoja jai pasakiusi, kad mama nedirba, tai tegul ir neveda.  doh.gif Man labai įdomu, kodėl tokių dalykų tiesiai mamoms nesako? g.gif jaučiu, žino, koks atsakymas lauktų. cool.gif

blink.gif Nugis ir aš ne vienerius metus namie sėdėjau ar nepilnu krūviu dirbau (net ir pernai pvz.) ir vaikus vesdavau/nevesdavau, kaip man ir jiems, o ne auklėtojoms norėjosi, bet niekada panašių pareiškimų nebuvo (nors Simonas visus darželio auklėtojų pletkus parneša). Vedėja netgi atvirkščiai - agituodavo dažniau atvesti.
Atsakyti
O aš šiandien apie 7.30 sulaukiau auklėtojos skambučio, kodėl neateinam doh.gif nes visad apie 7.20 jau būnam atėję... Auklėtoja išsigando, kad nebūtų kas rimto... vakar gi mano partizanė nusivertė spintelę ant savęs su visais šikpuodžiais doh.gif lotuliukas.gif nosis sveika, tik pakeitus spalvą į raudoną... na ir kelėnas mėlynas... kad tik visi tokie jos alpinizmo rezultatai tebūtų irnesakyk.gif

Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2008 03 07, 15:51)
O aš šiandien apie 7.30 sulaukiau auklėtojos skambučio, kodėl neateinam  doh.gif nes visad apie 7.20 jau būnam atėję... Auklėtoja išsigando, kad nebūtų kas rimto... vakar gi mano partizanė nusivertė spintelę ant savęs su visais šikpuodžiais  doh.gif  lotuliukas.gif nosis sveika, tik pakeitus spalvą į raudoną... na ir kelėnas mėlynas... kad tik visi tokie jos alpinizmo rezultatai tebūtų  irnesakyk.gif


Joooo doh.gif
Atsakyti
kada matosi ar vaikas užsikrėtė vėjauraupiais. šiandien mane "nudžiugino" - 4 vaikai vėjaraupiais serga. na nežinau, kas man sušuto, bet kadangi Liepa skiepyta nuo vėjaraupių, tai mes koridoriuj atsibučiavom ir auklytė ją nusivedė į grupę. dabar laukiu blink.gif
Atsakyti