Įkraunama...
Įkraunama...

Barzdotas vyras

Man irgi nepatinka nei barzdos, nei usai schmoll.gif Usai tai ishvis kazkokia senove kvepia biggrin.gif
Triju dienu barzdele irgi schmoll.gif Varau vyra skustis, jei su tokia rimchiau buchiuotis lenda biggrin.gif
Atsakyti
Barzda ir ūsai...hmmmm...yra kam ir tinka, bet tik pažiūret. O jau bučiuotis tai fui...ūsai į nosį lenda biggrin.gif Kažkada bandžiau jaunystėje... blush2.gif Bet kažkaip jaučiu, kad maniškis (jei dar toks atsirastų gyvenime) bus ir ūsuotas ir barzdotas biggrin.gif
Atsakyti
Tik ne barzda. Neeeknčiu protest.gif Maniškis baisiai nemėgsta skustis. Tai jei ateina vakare į lovytę toks.... sorry... niek nebus. Kažkaip man nepatinka su švytriniu popierium bučiuotis.. schmoll.gif

O ta kelių dienų barzdelę tai tik iš šono pažiūreti gražu, bet naudojimui netinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pieva1: 01 birželio 2005 - 11:05
Na jau geriau bučiuotis su grindų šepečiu negu su barzdočium-ūsuočium...
Atsakyti
Aš visada svajojau, kad mano vyras būtų barzdotas. Deja, jam neauga. Na, auga, bet nevisur, tai kvailai atrodo. Nekeisiu gi dabar vyro dėl barzdos. Reikėjo klaust anksčiau, bet nesumąsčiau tuomet. sad.gif
Atsakyti
Fu fu fu tik jau nebarzdotas vyras!!!!!!!!
Atsakyti
Ui net siurpas krecia kai pagalvoju, niekada nesibuciuociau su barzdotu vyru, as cia kalbu apie ilgas barzdas, tokios keliu dieneliu barzdikes visai sexi atrodo, bet buciuotis vistiek nelabai malonu.
Atsakyti
QUOTE(smile smile @ 2005 10 14, 16:33)
Ui net siurpas krecia kai pagalvoju, niekada nesibuciuociau su barzdotu vyru, as cia kalbu apie ilgas barzdas, tokios keliu dieneliu barzdikes visai sexi atrodo, bet buciuotis vistiek nelabai malonu.

Purto? nesibučiavai? tai kaip galima šnekėt apie tai ko nedarei? doh.gif
Atsakyti
Nepatinka man barzduoti bei ūsuoti vyrai, kažkaip šlykščiai atrodo - vis galvoju, kad barzda nešvari, joje gal maisto trūpinėlių prisirinko schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Fui kaip man nepatinka usuoti ir barzdoti dry.gif
Jau vien kai pradeda rodyti nauja muilo opera, ir aktorius buna usuotas - neziuriu to serialo... Slykstu ziureti, kaip galima su tokiu buciuotis.... Teneisizeidzia tos, kurioms tai patinka...
O keliu dienu barzdele man visai grazu, tik beda, kad badosi.... doh.gif
Atsakyti
labai labai grazu barzdoti ir labaio labai patinka . is viso plaukuoti vyrai super, man gali ir nugara ir rankos buti, man labai grazu. vyru plaukuotumas tai rodo, kad daug vyrisku hormonu, o tai visada yra pliusas biggrin.gif
mane tai labiau purto neplaukuoti vyrai, na tokie kur vietoj barzdos 5 ryzi arba sviesus plaukai auga doh.gif
Atsakyti
man laaabai patinka 2-3 dienų barzdelė, baldėju thumbup.gif
Atsakyti