Įkraunama...
Įkraunama...

Barzdotas vyras

O man labai patinka barzdoti vyrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (aišku žiūrint koks vyras). Ir maniškis žinoma toks. Ir bučiuotis su tokiu laaaabai gerai wub.gif
Ir ne tik blush2.gif Ir krūtinė plaukuota patinka
Tiesa, kol nepabandžiau, tai man irgi barzdoti nepatiko, bet kai pabandžiau blush2.gif
Atsakyti
Barzdoti - tegu thumbup.gif , tik ne maniškis schmoll.gif
Atsakyti
Barzdotas vyras - na jau ne schmoll.gif , bet 2-3 dienu barzdele labai thumbup.gif , tik jeigu su jais trintis (buciuotis) nereikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man barzda senu diedu trenkia nors tu ka ax.gif Taip ir isivaizduoju pietu trupinukus toje barzdoj , fu...
Atsakyti
Fui fui fui, tfu tfu tfu schmoll.gif nepatinka man labai barzdočiai. Ir net kelių dienų barzdelė erzina, nes kai maniškis užsiaugina - nugriamžia pusę odos. Tuomet vaikštau porą dienų šviečianti iš tolo ir nušerpetojus. Ne kas sad.gif
Atsakyti
Kažkada sakiau, jau vyro su barzda tai nepakęsiu... pati nuskusiu doh.gif
Tai ir gavau barzdota vyrą... na barzda tikrai nepurvina ir neilga wink.gif tiesiog žvilga juodi plaukeliai 4u.gif Kartai nusiskuta, bet iškart vėl pradeda auginti... Svarbu, kad vyras barzdą prižiūrėtų... O apšepe brrrrrrr nepatinka...
Atsakyti
mano draugas vieną kartą turėjo 3 dienų barzdelę...tai bučiuotis su juo košmaras kažkoks...labai norėjos bučiuotis tai ir bučiavomės , bet skaudėjo poto ...ojoj ...vėliau visada susitvarkydavo barzdą..vieną kart taip išpuolė , kad vėl nenusiskutęs buvo tai bučiavo mane labai atsargiai kad "nesužeistų"
doh.gif megalol.gif
Atsakyti
oi, as jau nuo ankstyvos paauglystes tik paie barzdocius svajodavau. tongue.gif
savo draugo, tiesa sakant, be barzdos neisivaizduoju. kartais kai jis mano parodo nuotraukas, kur jis jaunesnis ir be barzdos, man kazkaip toks zvengas paima. laimei, skustis jis neketina. tik svajoja, kad ziloj senatvej noretu atrodyti taip, kaip Gendalfas is Ziedu valdovo. biggrin.gif (nors cia tai irgi krastutinumas)
Atsakyti
Aha,o mano vyriškis tokią užsiaugino.... tongue.gif Girdėjau,kaip vaikas prie parduotuvės tėčiui sakė-kaip Kalėdų senelio.O kad nešvari-tai nuo žmogaus priklauso,juk visi prausiamės,o jis ten ją su šampūnu išplauna,iškedena,žodžiu puoselėja visaip.Aš žiūriu neutraliai,nei man labai gražu,nei negražu,kiti vadina čečėnu,popu ir pan.Tik dukra didžiausia gerbėja barzdos ir neleidžia nė užsimint apie nusiskutimą. biggrin.gif
Atsakyti
Ma tokia 3 dienu barzdele laaaaaabai patinka wub.gif super sexy blush2.gif
Atsakyti
Fui kaka. Man nepatinka nei barzdoti,nei ūsuoti.
Atsakyti
Mano vyras turi dedidzką barzdikę smile.gif Jam labai tinka. Ir ko gero mane tas patraukė susipažįstant ir pasirenkant jį į vaikinus.
Nematau čia nieko šlykštaus, jei viskas prižiūrėta - nereikia kaip kokiam Sėklai susirišti plaukų gumytėmis kad košę galetų valgyti (va čia tai jau beee..)

Kai nusiskuta visiškai karta i metus (baidarių žygiui), tai man net nemiela kažkaip - netenka kažkokio žavesio, atrodo kaip jauniklis koks ir visai ne mano vyras.. mirksiukas.gif
Atsakyti