Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

QUOTE(daividija @ 2008 08 04, 21:39)
Aciu tau uz recepta,turetu gautis gan gaivus tortas thumbup.gif
Papildyta:

Nezinau koks JAV buttercreamas,as dariau toki,gavosi skanus.
Pokelis vanilinio pudingo(kuri reikia virti),
250g sviesto,
50g cukraus,
vanilino.
Pudinga isvirti kaip nurodyta ant pokelio,tik pieno pilti 300ml(siap buna puse litro),sudeti cukru,

Atvesinti vis pamaisant,tada mikseriu plakti ir deti po sauksta minksto sviesto,ideti vanilina,krema atvesinti ir pertepti tortus,pyragaicius..


Zinau sita - panasu darau, tik reikia sokoladinio pudingo ir pilti pieno 0.5l, beto dar reikia tam pudinge istirpinti 100g sokolado. Bet jis toks gaunasi labai riebus ir kietas... O vat as noreciau tokio puraus, minsto, na bet aisku ne per daug, ir tokio kad nesijaustu tas riebumas... Teko valgyti toki - nu pasaka, niekaip tokio pasidaryti nemoku... Aisku radau per youtube recepta ir netgi kaip daro nufilmuota, taciau pas mus Lietuvoj daugelio igredientu nera... Vat tuo sviestiniu kremu taip pat labai gerai torta aptepti ir islyginti rolleyes.gif Na net nezinau ka ir be daryti... doh.gif
Atsakyti
Na kagi, pagaliau susiradau trokstamo Buttercream'o recepta thumbup.gif

Rasau ir cia jeigu kamnors aktualu:

Reikes
100g cukraus
30g vandens
70g baltymu (2 kiausiniu baltymai)
150g sviesto
150g neriebaus margarino

Uzvirti vandeni su cukrumi ir virti kol cukrus istirps. Per ta laika isplakti baltymus kol susidarys putos (nereikia plakti iki standumo). Deti baltymus i verdanti sirupa, nukelti nuo virykles ir plankti kol visiskai atsals. I saltus baltymus imaisti sviesta ir margarina bei plakti kol susidarys vientisa mase. SKANAUS smile.gif

p.s. gaunasi tikrai skanus kremas, tortams, vyniotiniams ir keksiuku papuosimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 07 rugpjūčio 2008 - 17:28
Cia siandieninis mano tortas (kepiau ne sau lotuliukas.gif ).Kazkaip paskutiniu metu vis vaikams kepu blush2.gif
Atsakyti
Eina sau koks gražuuuus tortas sunglasses2.gif O kas viduje?

Labai norėčiau išmokt tokius papuošimus lipdyt, bet amžinai laiko neužtenka ir visada ant greitųjų tenka kuo nors puošti. Bet visokią informaciją renku po truputėlį. Gal kada prieis rankos. Kartą aptikau išverstą iš vokiečių kalbos į rusų gražią papuošimų knygą - ten daug įvairių idėjų papuošimams galima rast. Man va šitas torto puošimas vaisiais labai patiko 4u.gif . Gal ir dar kam nors pravers nuorodos.
Atsakyti
Cia tortas su zele,tokio norejo,tik man patinka vaikams visokius baibokus lipdyt,aisku laiko reikia,mano vaikai irgi ejo ir tampe mane uz kelniu kol nulipdziau.
Atsakyti
QUOTE(Askulia @ 2008 03 18, 00:18)
I Lietuva paciam siustis brangoka - apie 30% (pvm ir muito mokestis) dasideda... tai as kelis kartus per SM tarpininkes pirkau - +10-15% antkaini dasideda jos. O siuntimas ~3$ uz 1 svara (~2.5kg). O visos tos mases ner lengvos..

GAL GALIT PAAISKINTI KAS TAS SM NELABAI SUPRANTU blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sigulka @ 2008 08 10, 16:06)
GAL GALIT PAAISKINTI KAS TAS SM NELABAI SUPRANTU blush2.gif


SUPERMAMA lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 04, 21:24)
Kaip tai nera dazu mazais kiekiais? blink.gif .Juk as rasiau ir ne karta ,kad ju yra URMO BAZEJE ir turguje prie gelezinkelio stoties aggressive.gif .Mazi pokeliai po 5g . visokiausiu spalvu  ,baltarusu gamybos.O ta mase velniskai neskani schmoll.gif ,sestadieni teko ragauti.Tik vienas pliusas ,kad tortus galima graziai apdenkti.



O kurioje vietoje tų maistinių dažų URMO BAZĖJE yra? Kokiam maždaug skyriuje?
Atsakyti
Dazu yra zuvies turguje,kai ieisi pro duris ,po desinia puse yra skyrelis lygtai trecias ( primirsau ) tenparduoda ivairiys prieskonius yra ir gatavu gelyciu tortu papuosimui ,tik pardavime dazu nera reikia paprasyti pas pardavejas . Toki patys ir prie stoties turguje . thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif grazu,grazu wub.gif as galvojau kad nieko cia sudetingo ka nulipdyti,bet.... pati pasidariau mase tortui(turejo gautis iskociojama tesla is pudros ir.t.t. bet nesigavo) schmoll.gif daug kartu vyras bego i parduotuve man tos pudros nupirkti bet kaip pasiekiau konsistencija kur galejau lipdyti daugiau gal tikrai nedarysiu nebent kas gera recepta duos blush2.gif arteja sunucio gimtadienis ir labai noreciau ka padaryti bet nz kaip ????gal kas koki receptuka mirksiukas.gif
dariau puosta torta vyro gimtadieniui,pensininka;sirdies formos rausvame glajuje bet tas galjus is curaus pudros,papuosimu man asmeniskai tik gadino skoni verysad.gif dazu aisku neradau pirkti tai dariau is juodu serbentu saldytu sulciu spalva tai visai gera gavosi bet visa kita tai ne taip kaip tikejausi verysad.gif
Atsakyti
Jeigu nieko nenulipdysi ,nuvaziuok i BIJOLA prie 25 turgaus ,ten yra visokiu dziabuku prilipdyta istos mases ir is balto sokolado ,nebrangua nuo 0,50 centu iki 3 lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 10, 22:06)
Jeigu nieko nenulipdysi ,nuvaziuok i BIJOLA prie 25 turgaus ,ten yra visokiu dziabuku prilipdyta istos mases ir is balto sokolado ,nebrangua nuo 0,50 centu iki 3 lt. mirksiukas.gif

aciukas biggrin.gif na gal dar kas patars kaip paciai su ta teslos mase susitvarkyti rolleyes.gif
Atsakyti