Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

QUOTE(aguonele @ 2008 07 08, 10:25)
Mielos kepejeles,sakykit o as noriu visa tortuka padengti sokoladu. jeigu as ji istirpinsiu nereikia dar ko nors ipilti,kad jis skystesnis butu  g.gif

Geriau ipilti,tada gausis toks glajus;
150 g sokolado
2 v. s. grietinėlės
2 v. s. vandens
1 v. s. gliukozės (arba medaus).Sitas labai geras,tortas graziai blizga ax.gif
Atsakyti
Torto sonams aptepti sokoladas ir turi buti tirstas ,kaip gi jis laikysis .Pirma su tirstesniu aptepk sonus ,o i likusi truputi ypilk pieno ir uzpilk ant torto virsaus. Jaigu pilsi tirsta ,pavirsius nebus lygus .As tai sokolada darausi pati is kakavos ,sviesto ,cukraus ir pieno .Tik negaliu pasakyti proporciju ,darau is akies ir visada gerai gaunasi. thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Jums abiems aciuks.gif Internete radau kazka panasaus i tavo Daividija,tai pabandysiu taip. Bus matyt kaip gausis,nors kaip sako pirmas blynas visada prisviles buna hihihi.gif
Atsakyti
SOS!!!!!! gal kas galite patarti kaip prisegti faila? Niekaip neprikabina nuotraukos?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


Na as vel su savo nauju "blynu" - sikart vestuvinis tortas.
Ganetinai paprastas, bet atrode tikrai graziai - balta mase, atlasine juostele, gyvos rozes thumbup.gif


[attachmentid=152001]


-----------------------------------------------------------------------------------------
Taip pat keletas ideju (ne mano):

[attachmentid=152002]

[attachmentid=152003]

[attachmentid=152004]

[attachmentid=152005]

[attachmentid=152006]

[attachmentid=152007]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Askulia: 29 liepos 2008 - 21:53
Askulia, fantastiškas tavo tortas. Čia tikriausiai su marcipanine mase viršus? Aš niekaip neišdrįstu pabandyti ax.gif . O kaip jos skonis, ar negadina bendro torto skonio?
Atsakyti
Labai skoningai papuostas tortas thumbup.gif .Mase darai pati ar perki?.Jeigu darai pati ,gal galetum mestelti receptuka? flirt.gif
Atsakyti
Askulia, labai graziai atrodo tortas bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz pagyrimus 4u.gif

QUOTE(Ugnužė @ 2008 07 30, 09:01)
Čia tikriausiai su marcipanine mase viršus? Aš niekaip neišdrįstu pabandyti  ax.gif . O kaip jos skonis, ar negadina bendro torto skonio?


QUOTE(cipciukas @ 2008 07 30, 11:20)
Mase darai pati ar perki?.Jeigu darai pati  ,gal galetum mestelti receptuka?



Cia cukraus pudros mase - marcipanines skirtos tortu puosimui, o ne idarams sunku gauti. Viena karta vokietijoj tik netycia buvau radusi..

Cukraus pudros mases pati nebedarau (paieskojus sitoje temoje yra receptu) - man per ilgai uztrunka ir tik 1 is 3 kartu gavosi pusetinas variantas. Reiketu gal daugiau pasitreniruoti ir tada gautusi, bet man paprasciau uz 5$ nusipirkti ta mase gatava ir tik iskocioti ir apkloti torta. Perku as JAV - www.wilton.com.

4u.gif
Atsakyti
Tada apseisime su paprastesniais papuosimais. Aciu uz atsakyma aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Askulia @ 2008 08 01, 15:50)
Aciu merginos uz pagyrimus  4u.gif
Cia cukraus pudros mase - marcipanines skirtos tortu puosimui, o ne idarams sunku gauti. Viena karta vokietijoj tik netycia buvau radusi..

Cukraus pudros mases pati nebedarau (paieskojus sitoje temoje yra receptu) - man per ilgai uztrunka ir tik 1 is 3 kartu gavosi pusetinas variantas. Reiketu gal daugiau pasitreniruoti ir tada gautusi, bet man paprasciau uz 5$ nusipirkti ta mase gatava ir tik iskocioti ir apkloti torta. Perku as JAV - www.wilton.com.

4u.gif


Bet tai kad is ten neimanoma uzsisakyti kad i Lietuva atsiustu verysad.gif Ar as kazko nesuprantu? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 01 rugpjūčio 2008 - 21:39
Bet jos ir Lietuvoje yra, tik kas gali pirkti to kiais kiekiais.Nebent kokioms trims susitarti nusipirkti ir pasidalinti bigsmile.gif
Atsakyti