Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

Tos pirmos mases yra tukios baltos baltos ,jes paskui dazai jei nori ,o marcipanine ,joje yra maltu riesutu( migdolu) inai tokia kaipkarameles spalvos ,jos yra MAXIMOSE pirkti .Nei ta nei ta man nepatiko ( del skonio ), o tortai su tom baltom graziai pasipuose tik va skonis ..... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 02, 20:23)
Tos pirmos mases yra tukios baltos baltos ,jes paskui dazai jei nori ,o marcipanine ,joje yra maltu riesutu( migdolu) inai tokia kaipkarameles spalvos ,jos yra MAXIMOSE pirkti .Nei ta nei ta man nepatiko ( del skonio ), o tortai su tom baltom graziai pasipuose tik va skonis .....  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

na va pasiterliojau treniruotem truputi lotuliukas.gif geliukiu padariau ir meskiuka bet nezinau kaip man seksis su savo uzmoju kaip reikes daryt rimtai nes man ta mase kuria dariau is baltymo , pudros ir glicerino visai nepatiko verysad.gif nelabai suprantu kaip ja reiks plonai iskociot ir padengt torta g.gif bandziau skaityti rusiskose nuorodose bet nesiseka doh.gif beveik pamirsus rusu kalba blush2.gif o mano ideja va kokia ax.gif
user posted image
Atsakyti
O kas tau joje nepatinka??? tongue.gif
Atsakyti
user posted image
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 09 01, 19:35)
sveikutes,na mano biskvitas jau baigia  iskepti, imsiesiu pertepimo ir puosybos.pirma kart rizikuosiu su marcipanine tesla.tikiuosi rytoj ideti foto savo kepta ir puosta torta ,o ne parduotuvini hihihi.gif laukit nuotrauku smile.gif

Na aisku pirmas biskvitas nepavyko sukrito,tai kepiau antra karta,tada maisiau krema pertepimui,darbas buvo baigtas 00.00valanda.pasilikau puosyba rytojui.Ryte aisku anksti isskubejau i darba ir darbe uztrukau,gryzau 17.30 emiau pakuoti dovana ir puosti torta.sventes pradzia 19.00 tai kazkur apie 1 val.darbas doh.gif todel nieko ypatingo :mmmAtsiprasau uz foto kokybe.tik labai norejau parodyti,gal kitoms pravers. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 09 03, 09:59)
user posted image
Na aisku pirmas biskvitas nepavyko sukrito,tai kepiau antra karta,tada maisiau krema pertepimui,darbas buvo baigtas 00.00valanda.pasilikau puosyba rytojui.Ryte aisku anksti isskubejau i darba ir darbe uztrukau,gryzau 17.30 emiau pakuoti dovana ir puosti torta.sventes pradzia 19.00 tai kazkur apie 1 val.darbas doh.gif todel nieko ypatingo  :mmmAtsiprasau uz foto kokybe.tik labai norejau parodyti,gal kitoms pravers. 4u.gif

P.S beja viskas valgoma,ir gelytes ir uzrasas,priemones pirktos firmoje Wilton.realybeja tortas buvo grazesnis nei foto 4u.gif
Atsakyti
O stai mano torciukas dukrytes 3-iojo gimtadienio proga siandien ryte iskeliavo i darzeli 4u.gif . Norejosi kazko zaismingo, vaikisko ir butinai, kad visi priedai butu valgomi...

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo praeiviene: 03 rugsėjo 2008 - 09:09
labai grazus,saunios idejos :super
Atsakyti
Is kur gavai marcipano ,gal pati darei???? o tortas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O tas vaikiskas swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 03, 05:16)
O kas tau joje nepatinka??? tongue.gif

na kazkokia labai trapi g.gif va vakar darytos geliukes jau subyrejo kol as jas norejau sudet doh.gif vos dalieti ir lysta doh.gif pamenu tas geliukes ant tortu tai juk vos jas ikandi super kietos lotuliukas.gif ... na gal nuo senumo g.gif tongue.gif
Atsakyti
PALAUK PALAUK ,taigi as idejus ir recepta ir kaip jas daryti . Is tu masiu kur tu parasiusi gelytes nesigamina schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , ji kociojasi ir ja apdengemas tortas ,cia du skirtingi dalykai doh.gif doh.gif doh.gif , susirask mano recepta mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 03, 17:02)
PALAUK PALAUK ,taigi as idejus ir recepta ir kaip jas daryti . Is tu masiu kur tu parasiusi gelytes nesigamina schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif , ji kociojasi ir ja apdengemas tortas ,cia du skirtingi dalykai doh.gif  doh.gif  doh.gif , susirask mano recepta mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

blush2.gif na o as ziopla maniau kad ir torta ir geliukes is tos mases galima daryt blush2.gif blush2.gif nu sakes visai jau nupusus esu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kobriukas @ 2008 09 03, 23:07)
blush2.gif  na o as ziopla maniau kad ir torta ir geliukes is tos mases galima daryt  blush2.gif  blush2.gif  nu sakes visai jau nupusus esu  blush2.gif

lotuliukas.gif priciupau lotuliukas.gif ir ne ziopliems pasitaiko lotuliukas.gif
Atsakyti
labutis pasiskaičiau jūsų tema ir susigundžiau padaryti savo dukriukui torta blush2.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo butke: 04 rugsėjo 2008 - 07:46