Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 09 14, 21:34)
Nu jo, ten nemažos kainos- bet nemanau, kad angeliukas vienas tiek kainuoja- nes aš kriauklių formas kai pirkau, tai jos ten buvo kokios šešios ar aštuonios skirtingos toje pačioje paklodėje sujungtos- ir kaina panaši buvo už jas visas ax.gif



Tai gali but kad ir kelios, ten neparasyta, o as nezinau blush2.gif
Atsakyti


O šitie angeliukai tikrai ne vienas tiek kainuoja schmoll.gif - nes, kaip matosi nuotraukoje, jie nevienodi ant to rėmelio- o įvairiose pozose- tai, skaityk, jei anoj kepėjų parduotuvėj vienas kainuoja šešis litus, tai čia, manau, bent kokie keturi turėtų būti viename komplekte- tai kaina gaunasi panaši, arba netgi mažesnė- nebent tau vieno tik reikia- bet juk kai darysi tortą, tai gal ne vieną norėsi dėti, o kelis- ir norint papuošti, reiks kiekvieną kart laukti kol vienas sustings, tą išimsi. tada lauksi kol kitas, ir t.t.-susigaiš daug laiko ax.gif

Aš pirkau iš ten formeles Jūros kriauklės- ir kainavo šešios formelės 21 litą maždaug ax.gif Tos kriauklės visos buvo skirtingos ax.gif

O tie angeliukai, kiek aš juos prisimenu iš kitų temelių (gipso liejimo, modelino, muilo gamybos)- kai merginos demonstravo kaip naudoja jas- tai kiek pamenu angeliukų ten įeina keturi- taip, kad išeina, jog vienas apie penkis litus kainuoja ax.gif
Atsakyti
Tai brangu , toj plasmasinej formelej paskaiciuolite kiek daug yra ,o ji visa tik 6 lt. kainuoja mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

Va čia iš gipso irmulios lieta tose formelėse- tai jos keturios, matyt, vienoj paklodėj.

Bet jei anų yra daug, ir jie visi bendroj sumoj šešis kainuoja, tai gal ir ten pigiau ax.gif Šiaip Kepėjas internete kažkokį savo filialą turėjo, atsimenu- tik vat ar už persiuntimą neprisidės tokia suma, kad paskui vis tiek bendrai gausis tiek, kiek pirkimas tų brangesnių. ax.gif

Geriausia, matyt, kada važiuoti, kai atsiras daugiau reikalų kaune, ir užsukti į Kepėjąbiggrin.gif

Arba prašyti ko, kas važiuos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 09 14, 22:03)
Va čia iš gipso irmulios lieta tose formelėse- tai jos keturios, matyt, vienoj paklodėj.


grazus angeliukai, ko gero visdelto verta nusipirkti drinks_cheers.gif , juk ne vienam kartui
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 14, 21:50)
Tai brangu , toj plasmasinej formelej paskaiciuolite kiek daug yra ,o ji visa tik 6 lt. kainuoja mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Bet kad internetiniam Arevitos puslapyje visos formeles kainuoja po 13,5 Lt. Ir dar atsiuntimas 18 Lt. Gal kas vaziuoja i Kauna, tai labai prasyciau gal galetu nupirkti?
ax.gif
Atsakyti
Blik blink.gif , dar viena aguonele atsirado , kaip cia dabar nesusimaisyti kas yra kas g.gif lotuliukas.gif , na reikes gerai stebeti . O tu naziurek ka ten raso , as praita savaite buvau ir sau pirkausi 6 lt. kaina , netikiu ,kad jau paprango ,man atrodo ,kad ir taip ten nera jau taip pigu , kod ir antgaliai - raso 8 lt. , o ten 6 lt.
Pirkau silikonine forma labai idomia , darysiu zele torta uz poros savaiciu , tai 45 lt. mokejau, na kaip cia pasakius g.gif man tai brangoka , bet jau labai idomi pasirode ir kaip pagalvoji visam gyvenimui , ir dar vaikams liks. O tu is kur esi ?
Atsakyti
sveikutes,nu mane suzavejo tos formeles is www.tikrosspalvos.lt.kazin apsimoka jas ten pirkti,ir naudoti tortu puosybai,ir sokoladiniams saldainiams daryti g.gif
Atsakyti
Ar galit kas nors imesti baltyminio kremo recepta,ieskau ieskau ir nerandu doh.gif
Atsakyti
Taigi jau parasiau ,kad medaus tortuose 7 puslapis blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Atsiprasau,matyt praziopsojau blush2.gif
Atsakyti
Nieko , visko buna

user posted image
Atsakyti