Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

Aš tai bijau ten nueit, turbūt pusę parduotuvės norėčiau išsinešti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 13, 19:39)
Aš tai bijau ten nueit, turbūt pusę parduotuvės norėčiau išsinešti laugh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 13, 19:39)
Aš tai bijau ten nueit, turbūt pusę parduotuvės norėčiau išsinešti laugh.gif



isivaizduoju tave iseinancia is tos parduotuves lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Toj knygoj "Konditerijos enciklopedija", radau parasyta, kad gi galima paciai trafareta pasidaryti tortui papuosti, nu man tai paciai nedasilo doh.gif
Atsakyti
TORTAS SU MELYNEM IR AGUONOM tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Biskvitas kepasi toks pat ,kaip ir ananasinio ,tik isideda maltu aguonu ( dekite maziau nei pas mane ) ir dziovintu persiku gabaliukai .

KREMUI 1,5 litro 36% grietineles ( jeigu desite 35% idekite 3 pakelius grietineles standiklio ) , cukraus ir truputi citrinos ruksteles pagal savo skony , na ir aisku saldytu melyniu ( nes svieziu jau man atrodo ,kad nera schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ) irgi pagal savo norus .
Grietinele isplakate ( atsaldyta!!!) su cukrum ir rukstele , jei reikia ipilkite standiklio , kada ji pilti parasyta ant pakelio ,supilkite melynes ir atsargiai ismaisykite .
Pertepkite biskvitus ( sulietus kokiu nors sirupu ar sultimis ), aptepkite virsu ir sonus grietinele ( jos reikia pasilikti kol ji be melyniu ).
PUOSKITE mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif nu kaip grazu....
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2008 09 13, 20:07)
isivaizduoju tave iseinancia is tos parduotuves  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Įsivaizduoji? smile.gif Tai gal mes pažįstamos? biggrin.gif

O jei rimtai, tai tikrai reikės nueiti. Noriu sausainių formelių Kalėdų periodui. Nes nėra nieko nuostabesnio už imbierinius sausainius wub.gif

cipciuko tortas ir papauošimas wub.gif Labai labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 13 rugsėjo 2008 - 19:50
ACIU blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Faina knyga ane rugegele23 mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Zinok tokio pat storio yra dar viena knyga su tortais liezuvis.gif liezuvis.gif liezuvis.gif
As turbut antradieni ja pirksiu , vis pavartau ,pavartau na velniskai fainu tortuku ir seip visokiu kepiniu yra good.gif good.gif good.gif
Bet jeigu mano brangusis pamatys - man SAKES box.gif box.gif box.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 13, 21:01)
ACIU  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Faina knyga ane rugegele23 mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Zinok tokio pat storio yra dar viena knyga su tortais liezuvis.gif  liezuvis.gif  liezuvis.gif
As turbut antradieni ja pirksiu , vis pavartau ,pavartau na velniskai fainu tortuku ir seip visokiu kepiniu yra good.gif  good.gif  good.gif
Bet jeigu mano brangusis pamatys - man SAKES box.gif  box.gif  box.gif


Faina knyga tikrai, mane ta piramide sudomino, bet niekaip neisivaizduoju kaip ja ten perpjauti, reiks su duona pabandyt biggrin.gif
As vyrui dar nesakiau kad knyga pirkau, nes jis mane beprote isvadins tikrai fool.gif pritaikius proga istrauksiu biggrin.gif

O knyga ne tokia dar norit pirkt?
Knyga
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 13, 20:49)
Įsivaizduoji?  smile.gif  Tai gal mes pažįstamos?  biggrin.gif


ko gero kad Ne biggrin.gif

man ta formele su Angeliukais suzavejo wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aha sita biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , as dar turiu ir tokia , cia vokiski receptai , ji 25lt. kainavo tongue.gif tongue.gif tongue.gif

user posted image

O sita pries 3 metus Kaledu senelis atnese dovanu tongue.gif tongue.gif tongue.gif user posted image

Is jos labai dauk ka kepiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 13, 19:30)
TORTAS SU MELYNEM IR AGUONOM tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

user posted image

o kur gavai pirkti tuos šokoladinius papuošimus?
Atsakyti