Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

Taip - kiekviena atskirai .
Na Daividija , paziurejus i tavo baibokus nekyla jokiu abejoniu , kad geles bus nuostabios .
Gal turi sirdeles forma ? su ja isspaudi sirdele , perpjauni i dvi dalis - va tau ir du lapeliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 03, 16:24)
Taip - kiekviena atskirai .
Na Daividija , paziurejus i tavo baibokus nekyla jokiu abejoniu , kad geles bus nuostabios .
Gal turi sirdeles forma ? su ja isspaudi sirdele , perpjauni i dvi dalis - va tau ir du lapeliai  mirksiukas.gif

Aha,sirdeles turiu,aciu tau 4u.gif
Cia siandienos mano tortas,dariau su marshmalovine mase,tiesa pasakius..vargau...gerai neatsaldziau tai kol sulipdziau viska,prie ranku lipo doh.gif
Bet kai atsalo tai thumbup.gif tik buvau viska jau nulipdzius... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 10 03, 20:36)
Aha,sirdeles turiu,aciu tau 4u.gif
Cia siandienos mano tortas,dariau su marshmalovine mase,tiesa pasakius..vargau...gerai neatsaldziau tai kol sulipdziau viska,prie ranku lipo doh.gif
Bet kai atsalo tai  thumbup.gif tik buvau viska jau nulipdzius... verysad.gif


Labai grazu thumbup.gif
O as rytoj bandysiu dengti marshmalovine, tik be sokolado, ziuresiu kas bus g.gif
Atsakyti
Nu mergytės, nu ir pasidarbavot atsispoksot negaliu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif , o spaaaalvos, o groooožiai - pagarba visoms. Reiks ir man jaučiu kada su burokėliais dažyt pamėgint lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image

P.S. turiu iš vieno rusų psl. nusikopinus visą lelijų darymo procesą (worde), bet dabar į tą puslapį nebeįleidžia, galėčiau parodyt, bet nežinau kaip, tekstas tai nusikopijuotų, o nuotraukos tikriausiai ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 10 03, 14:01)
Na ir aš pasidariau gėlyčių blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Gal butu galima suzinot su kokiais dazais dazet??ir is kur gavot??? blush2.gif cia galbut tie dazai kur cipciukas lygtais kazkam ruose siust???nes ir man labai reiktu(aisku jeigu tai ne paslaptis) smile.gif
Atsakyti
Na kokia cia paslaptis , taip tie patys apie kuriuos rasiau , grazios spalvos , ane ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 04, 18:19)
Na kokia cia paslaptis , taip tie patys apie kuriuos rasiau , grazios spalvos , ane ? mirksiukas.gif


Nuostabios...o kiek mazdaug kainuotu kokiu triju spalvu atsiuntimas i Vilniu?? 4u.gif
Atsakyti
Siunciau i Raseinius mokejau5 litus , o kodel tik trys spalvas ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 04, 19:28)
Siunciau i Raseinius mokejau5 litus , o kodel tik trys spalvas ??? g.gif


Na nenoreciau jusu apkraut ieskant tu dazu...tai kaip suprantu tiek kainuoja tik siuntimas,o kiek kainuotu patys dazai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Rasyk i AZ , nes gausime barti rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Jetau kaip grazu pas visas thumbup.gif
vertos ne vieno medalio uz tokias grozybes esat good.gif
Atsakyti
BANDYSIU IR AS GELYTES PASIDARYTI.
Atsakyti