Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti savo pyragus, tortus, kt. skanumynus

user posted imageuser posted image

Laaaaaaaaaaaaaaaaaabai puiki roze wub.gif wub.gif wub.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ciupciuk,
Aciu labai

Cia Jus mane ikviepet daryti papuosimus flirt.gif
Atsakyti
Sokoladines rozes_Po nepilnos paros_REZULTATAS

Forma laiko puikiai thumbup.gif , lapeliai nekieti, tokie kaip saldainiai buna "irisas", o tiksliau kaip sokoladinis irisas ir skonis toks pat. Vienu zodziu darysiu ir toliau biggrin.gif . Tai proporcijos tokios: 100 g. sokolado + 1 valg. saukst. medaus. arba 50 g. + 1arb.saukst. Pati roze, kad neplistu dariau per maiseli, taip kaip nurodyta nuorodoje (yra keli psl. atgal).

Tai va, tiek apie sokoladines rozes. Aciu uz demesi ax.gif
Papildyta:
Tiesa, Pamirsau pasakyti. Sokolada visada tokiems gaminiams perku sidabrineje pakuoteje, buna prie sokoladu, pakuoteje 200 g. , o pati plytele padalinta i 4 dalis po 50 gr., ant jos taip ir parasyta, ant kiekvieno gabaliuko 50 g. Labai lengva ka nors daryti, jei reikia tiksliu proporciju 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolė Inočka,labai graži rožė thumbup.gif Ir dėkui už surašytas tikslias proporcijas 4u.gif Šį mėnesį sūnaus gimtadienis,būtinai bandysiu daryt thumbup.gif Jei kas išeis-pafotkinsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 10 02, 16:36)
Sokoladines rozes_TESINYS
Padariau
Ziurekit kas gavosi.  blush2.gif  Cia ant dantu krapstuko ir ismeigta i apelsina. Fotkinau is arciau, kad geriau pamatytumete.
Kaip pirmam kartui, tai gal visai ir nieko atrodo. Padariau tik viena, pasiziuresiu po paros ar bus minksta ar kiek kietesne. Lapeliai kol kas laiko forma.
user posted image

Laaaaaaaaaaaabai gražu !!!!!!!!!! ploja.gif ploja.gif ploja.gif

Reikės ir man užsiimt tuo dalyku pioneer.gif
Atsakyti
Na ir aš pasidariau gėlyčių blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 10 03, 13:01)
Na ir aš pasidariau gėlyčių blush2.gif

bigsmile.gif oho...taip jau normaliai pasidarei doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na tiesiog puiku thumbup.gif
Matai , kokios grazios spalvos , su tais dazais labai malonu girbti , tiesiog pakelia upa tos ryskios spalvos wub.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Dar Ale kompozicija biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(jurguliux @ 2008 10 03, 13:09)
bigsmile.gif  oho...taip jau normaliai pasidarei doh.gif  thumbup.gif

Tep.Kaip sakė cipsiukas,visiems metams biggrin.gif

QUOTE(cipciukas @ 2008 10 03, 13:37)
Na tiesiog puiku thumbup.gif
Matai , kokios grazios spalvos , su tais dazais labai malonu girbti , tiesiog pakelia upa tos ryskios spalvos  wub.gif



Laba,labai..... 4u.gif
Atsakyti
Uzsisake siandien 29 metu gimtadieniui torta , ir gelyciu tiek prase , teko padirbeti doh.gif

user posted image

O cia prie to pacio , gal proreiks kada nors tongue.gif

user posted image

Grazi tavo zebra kompozicija thumbup.gif
Atsakyti
NU,MOTEROS,PAVAROT!!! blink.gif swoon.gif
Sokoladine roze labai grazi,kaip tikra!!!
Sedziu ir seile varvinu,bet jau tuoj tuoj ir as ka prigaminsiu,nes siandien gavau gelikiu formikes sokiai.gif sokiai.gif Tik,varna,pamirsau uzsisakyt lapeliams,dabar teks pjaustyti peiliuku doh.gif
Jei kas gausis...baibokus man lengva gamint,o su gelem nezinau kaip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 03, 16:35)
]

Cipsiuk,o tu lelijom kiekvieną žiedelį pjauni,ar ne.Lygtais matyti ,kad po vieną nuotraukoj.Kitą kartą ir aš jas esu numačius smile.gif
Atsakyti