Įkraunama...
Įkraunama...

Ką moka jūsų šuo?

Mano Barsute moka beveik viska kaip Linutos Bosikas biggrin.gif Tik raktu nemoka atnesti ir ju ieskoti nenori, gal todel, kad be futliaro ?g.gif Irr atgal eiti nemoka.
O kaip moket, nes manau nelabai patiktu smile.gif Kaip ir komanda "griuk negyva", kai reikia gultis ant sono biggrin.gif
Taip pasiziuri, kai paprasai, kad net geda pasidaro blush2.gif
Is namu seimininko labai graziai vagia nuo stalo (jis leidzia, nes jam grazu bigsmile.gif , kaip dailiai ji pakreipia galvyte ir griebia biggrin.gif )
Atsakyti
Gera tema thumbup.gif
Mano 6men vokieciu dogutis moka:
1.Atnesti daikta,bet likus pusmetriui mauti i sona.
2.Vaziujant masina(sedi gale),israuti man gumute is plauku.
3.Sutraskejus maiseliui,"istaiso" tokia mimika(tikisi ka gauti).
4.Sugeba taip duoti "labas",kad daznas susvyruoja.
5.Moka prie visu "prisitrinti" i draugus.
6.Moka buciuotis.

O jei rimtai,tai mums dar mokytis ir mokytis smile.gif
Atsakyti
linksma tema smile.gif na, manasis gal tiek daug nemoka, kiek kitų merginų, bet šį tą sugeba ax.gif
moka (bet ne visada paklūsta biggrin.gif) bendro paklusnumo komandas: sėdėt, gulėt, šalia, pas mane...
kaip su draugu sakome, yra perkandęs kaulyjimo meną lotuliukas.gif žiūri savo gražiom migdolinėm akytėm, bet jei jos nepadeda, tai lapcytę padeda ant kojos, o jei vis vien negauna skanaus kąsnelio, tai pradeda vizginti uodegytę, inkšti ir visaip kitaip linksminti smile.gif
jei iš po ilgos nakties nusprenžiame ilgiau pamiegoti, tai velniukas įsiropščia į lovą ir pradeda su nosimi šonus badyti ir rankas laižyti ax.gif
į klausimą "ar nori į lauką?" atsako "skraidydamas" po virtuvę ir šokinėdamas kaip arkliukas biggrin.gif
Atsakyti
Oho Linutas kiek tavo sunis moka bigsmile.gif O jus patys ji dresiravot ar cia su dresuotojo pagalba? ax.gif

na mes kolkas nieko daug pasigirt negalim,nes maniskei dar tik... 3 men. bet jau moka sedet ir gulet (su skanumyno pagalba)...dabar mokomes ''stovet'' ir ''ateik'' ...
Atsakyti
Mano Koksiukas 4mėn. moka sėdėti,prašyti,duoti labas,atnešti daiktą,surasti pasislėpusį žmogų. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karoliukkas: 15 lapkričio 2008 - 12:45
QUOTE(karoliukkas @ 2008 11 15, 12:44)
Mano Koksiukas 4mėn. moka sėdėti,prašyti,duoti labas,atnešti daiktą,surasti pasislėpusį žmogų. ax.gif

oho bigsmile.gif šaunuoliai, kad daug užsiimat su juo thumbup.gif
Atsakyti
mano jorkiuke mako tik sedeti ir balsa o daugiau nieko verysad.gif bet as tuo didziuojosi clap.gif clap.gif clap.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 03 08, 19:36)
mano mažė moka ieškoti paslėpto žaislo ar pasislėpusio žmogaus;
moka pasislėpti, jei jos to prašai ir pakankamai ilgai išbūti pasislėpus;
moka pati išsiknisti ir palysti tarkim po sofos užklotu ir pilnai užsikloti, taip ir šilčiau ir į akis šviesa nesklinda cool.gif
moka prašytis į lauką, vesti prie durų vizgindama uodegą, taip pat vedžioja į virtuvę, kai praalksta;
moka visur visaip užlipti ir pasiimti/pasiekti savo žaislus, kuriuos kartais užkeliam, kad visai nepribaigtų per vieną dieną biggrin.gif
moka užmigdyti močiutę pietų miego (nes jau įprato ir atsimena, kad močiutė eina miegoti pietų), tai jei jinai užsisėdi su kokiu laikraščiu ir artėja pirma valanda, tai žiūri į akis ir loja, kai močiutė pasikelia, veda ją į kambarį, taip liepdama gultis, kartais paguli prie jos, užmigdo tipo, o kartais paduoda jai tik savo žaislą, kad jai nebūtų taip liūdna miegoti;
kadangi yra dominuojanti, tai moka išsireikalauti nors kruopelės dėmesio, kai visi užsiėmę: atsistoja vidury kambario ir skardžiai loja, visaip pasišokinėdama, kad būtinai ir į ją atkreiptume dėmesį cool.gif
moka atsidaryti net tas duris, kurias reikia traukti, o ne stumti, aišku, jei jos nėra pilnai užvertos, nors mažulytis tarpelis juk turi būti;
moka parodyti, jei nepatinka koks nors pvz.: kvapas ar jai kas šiaip prilimpa tarkim, tai prigula prie grindų ir kelis kartus pasisuka taip įdomiai, taip atkreipdama dėmesį;
moka cypinti žaislus, net tuos, kur būna toks bjaurus cypukas, kad net žmogui reikia gerai pavartyti žaislą, kad sucyptų;
moka daryti "čiornyj plašč", kai jai linksma, pradeda suktis ratu, plaukas skleidžiasi ir primena ploščių biggrin.gif
o svarbiausia, kad moka džiaugtis šiaip net visokiom smulkmenom, yra toks gyvenimu besidžiaugiantis, gyvybingas šuo bigsmile.gif

oho saunuole thumbup.gif o tu va vedi pas dresiruotoja ar pati visko ismokinai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xkamiu @ 2008 11 16, 17:10)
oho saunuole thumbup.gif o tu va vedi pas dresiruotoja ar pati visko ismokinai? rolleyes.gif

na praktiškai kaip ir pati g.gif tiesiog nemažai su ja kalbam, vis rodom jai ką nors, MB daug su ja žaidžia, išgalvoja visokiausių triukų, juos kartu iš viso reiktų filmuoti ir filmuoti smile.gif

neseniai pavadinau ją pelyte kelis kartus, kai jinai labai gražiai ant lovos gulėjo, tai jinai taip žvilgtelėjo, nušoko nuo lovos ir pasiėmė savo žaislinę pelytę taip demonstratyviai ir parodė man, kad nemaišyčiau kur jinai - šuniukas, o kur pelytė bigsmile.gif
Atsakyti
Mūsiškė moka komandas (sėdėt, gulėt, greta, pas mane, ieškok, valgyti pagal komandą, atnešt pagalį iš vandens ir pan.), bet tai elementaru, nemanau, kad čia kažkas ypatingo.
Iš tokių įdomesnių, tai gal komanda "tarnaut" - kas matosi mano avatare (sėdi ant galinių kojų).
jau ir šliaužti mokomės.
Moka surasti paglal komandą kambariuose paslėptus daiktus, arba pasislėpusį žmogų, o radus suloja prie tos vietos.
Žinoma moka žmonių lietuvišką kalbą, nes jei norim ką nors pasikalbėti, kad ji nesuprastų, tai kalbame rusiškai biggrin.gif
Mūsų panelytę galima pamatyti prikabintoje nuorodoje (paraše) apačioje flirt.gif

P.S> Dresūroje teko lankytis tik 3 kartus. Tikiuosi, kad ateityje nueisim dažniau, tada dar ko nors išmoksim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 16 lapkričio 2008 - 17:29
QUOTE(vaizduote @ 2008 03 08, 00:11)
sveiki visi, sunu aukletojai  4u.gif
panasios temeles nesugebejau surasti, tai uzvedu nauja  smile.gif

juk baisiai norisi pasigirti ka musu augintiniai sugeba - kaip sekas mokytis komandu, kokiu gudrybiu susigalvoja kad isgauti is zmoniu kokios naudos ir pan.


Mano 3 men. mazasis jau mokeja:

-Sedeti
-Guleti
-Pas mane (atbega is atsiseda prie mane)
-Stoveti
-Labas
-Balsas
Dabar baigia ismokti skaiciuoti, kiek pirstu parodau tiek kartu suloja biggrin.gif
I jokia dresura nevedam, kartais vakarais pazaidziam vietoj televizoriaus ziurejimo smile.gif

cia mazas filmukas is musu pamoku ax.gif mazajam 3 men smile.gif http://s227.photobuc...i3men23d006.flv
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 16 lapkričio 2008 - 17:59
Maniškis moka kone pusę tokių pačių "triukų" kaip ir Vicious Vici jorkiuks, ir duris atsidaro jei yra plyšiukas. smile.gif Cypiantys kamuoliukai patys geriausi draugai. thumbup.gif

Dar mėgsta miegoti per vidurį, bet kaip žmogus: kūnas po antklode, galva ant pagalvės lotuliukas.gif Tad miegamojo lovoje turim tris pagalves, kiekvienam po vieną. Patinka "terorizuoti" nepaprastai iškalbinga veido išraiška, kai kažką skanaus valgome ir jam neduodame. Mėgsta būti vonios kambaryje, jei kažkas maudosi, tiesiog veržiasi. "Vaikystėje" mėgdavo slėpti kojines. Po vieną skirtingose vietose. Tad jei kur palikai ne vietoje kojines, tai ate joms, rasi neįtikėtinose vietose. Mėgsta būti niurkomas, apsimeta bejėgiu pliušiniu žaislu ir kaifuoja. Labiausiai už viską mėgsta viso kūno masažą, tad kone kasdien išminkau ir išmasažuoju.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 17, 09:33)
Maniškis moka kone pusę tokių pačių "triukų" kaip ir Vicious Vici jorkiuks, ir duris atsidaro jei yra plyšiukas.  smile.gif Cypiantys kamuoliukai patys geriausi draugai. thumbup.gif

Dar mėgsta miegoti per vidurį, bet kaip žmogus: kūnas po antklode, galva ant pagalvės lotuliukas.gif Tad miegamojo lovoje turim tris pagalves, kiekvienam po vieną. Patinka "terorizuoti" nepaprastai iškalbinga veido išraiška, kai kažką skanaus valgome ir jam neduodame. Mėgsta būti vonios kambaryje, jei kažkas maudosi, tiesiog veržiasi. "Vaikystėje" mėgdavo slėpti kojines. Po vieną skirtingose vietose. Tad jei kur palikai ne vietoje kojines, tai ate joms, rasi neįtikėtinose vietose. Mėgsta būti niurkomas, apsimeta bejėgiu pliušiniu žaislu ir kaifuoja. Labiausiai už viską mėgsta viso kūno masažą, tad kone kasdien išminkau ir išmasažuoju.

nu tikrai panašūs bigsmile.gif
irgi dievina cypukus, moka netgi vos ne muzika sukurti, savotišką ritminį cypsėjimą biggrin.gif
irgi pamiega per vidurį, nors greitai sukaista; jo, nuskriaustų akių meistrė ir pas mane, ypač kai valgome, o jinai visada mano, kad jos porcija yra per maža, teko sumažinti, nes biškį kukulė buvo pasidariusi blush2.gif dar labai terorizuoja, jei ruošiamės kur eiti, tai akys net šlapios, šoksta tiesiai į rankas, kad tik jos nepalikti doh.gif į vonią irgu užeina, nes kažkada jai ten buvo atliktas masažas, tai jau mėgsta tą kambarį, vis tikisi masažų, nes irgi juos dievina drinks_cheers.gif o kojinės.... ką ir kalbėti, nerastų turbūt tik tada, jei kabėtų palubėje biggrin.gif aišku, iš stalčių neištraukia, bet tik padėk kur netyčia...
Atsakyti