Įkraunama...
Įkraunama...

Mano draugas - nelegalas

QUOTE(inga_irfan @ 2008 03 10, 23:09)
o i kokia sali planuojate vykti ? o kaip ji be jokios vizos ileis i kita sali ?
beje, o Anglijoj negalima pasiimt to Political Stay (valstybes prieglobscio) .tegu sukuria kokia istorija del ko isvyko is savo salies,kad ten jam pavojinga buvo gyvent smile.gif tada manau lengviau butu ...


MB jau prase prieglobscio (asylum seeker) ir buvo atmestas. Kenija viena is taikiausiu ir labiausiai issivysciusiu Afrikos saliu (neskaitant praejusiu prezidento rinkimu suirutes), tai nelabai tas tinka.
I kur vyksim, priklausys labiausiai nuo manes, kur as gausiu darba. Prioritetu sarase Olandija, Belgija, Liuksemburgas. Isvykus is UK (be galimybes sugrizti), mes galim tuoktis Lietuvoj ar prasyti suzadetinio/partnerio vizos, veliau ir leidimo gyventi toj saly, kurioj pavyks nusesti. Dar variantas, jis stoja mokytis magistra ir gauna studento viza (bet cia pagal poreiki ir galimybes). Nezinau, ar kitos salys taip lengvai dalina leidimus gyventi, bet manau, kad man turint darba, butu lengviau negu UK.
Atsakyti
Bet ar jo nesulaikys kai jis isvykines is Uk ? gi is anglijos isvykstant tai tikrina dokumentus,pamatys kad neturi jokios vizos ir uk viza jau pasibaigus ,tai yra tikimybe kad sulaikys ir deportuos.o tada jau nebegaletu sugryzti i Europa niekada. ar jus kaip nors planuojat gaut ta leidima gyvent dar neisvyke is uk ? labai sunki tavo situacija sad.gif isivaizduoju kaip sunku .
Mano vyras sako kad nebent galetumet kartu isvykti i Kenija su juo ir ten susituokti ,tada susitvarkyt leidima gyvent Lietuvoje ir kartu gryzt i Lietuva.su tuo leidimu jis gales visoj Europoj keliaut.
Atsakyti
QUOTE(inga_irfan @ 2008 03 10, 23:44)
Bet ar jo nesulaikys kai jis isvykines is Uk ? gi is anglijos isvykstant tai tikrina dokumentus,pamatys kad neturi jokios vizos ir uk viza jau pasibaigus ,tai yra tikimybe kad sulaikys ir deportuos.o tada jau nebegaletu sugryzti i Europa niekada. ar jus kaip nors planuojat gaut ta leidima gyvent dar neisvyke is uk ? labai sunki tavo situacija sad.gif isivaizduoju kaip sunku .
Mano vyras sako kad nebent galetumet kartu isvykti i Kenija su juo ir ten susituokti ,tada susitvarkyt leidima gyvent Lietuvoje ir kartu gryzt i Lietuva.su tuo leidimu jis gales visoj Europoj keliaut.


Jeigu uzdes stampa i pasa, tai tik del UK. UK nera Sengeno salis. Tai apribojimu sugrizti i kitas Europos salis neturetu buti. Galima turbut prasyt vizos dar esant UK, galima bandyt ir i Kenija, bet nesu tikra ar tai pades. Zinau, kad sunki sad.gif kai pradejau draugauti, as ir nezinojau, kad viskas taip komplikuota. Galvojau, tai juk galima susituokti, ir viskas bus isspresta. O pasirodo, toli grazu ne... sad.gif cia kaip tiksinti bomba... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evi: 10 kovo 2008 - 22:56
Na dar nebent galit kreiptis pas koki advokata ir paklaust patarimo,gal issisprestu kaip nors ta problema. pvz Austrijoj tai labai lengvai duoda ta valstybes prieglobsti visiems.uk turbut istatymai labai griezti. bet kitur vel tektu viska nuo nulio pradet ...
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2008 03 10, 22:09)
nelabai suprantu prie ko tu cia libana kisi? g.gif zmogus renkasi ir gyvena ten, kur jam gera smile.gif

ji supras del ko, bet cia ne vieta tiek to atsiprasau kad ilindau wink.gif


Evi, o tu pries susipazindama su juo zinojai jo situacija? ar cia irgi buvo meile is pirmo zvilgsnio? nepavydziu kai tiek sunkumu ir dar laukies, duok die kad viskas pasibaigtu jums sekmingai ir negrazins jo atgal i sali o tu liksi su vaiku ant ranku .
verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wedi: 10 kovo 2008 - 23:57
QUOTE(Wedi @ 2008 03 11, 00:54)
ji supras del ko, bet cia ne vieta tiek to atsiprasau kad ilindau wink.gif
Evi, o tu pries susipazindama su juo zinojai jo situacija? ar cia irgi buvo meile is pirmo zvilgsnio? nepavydziu kai tiek sunkumu ir dar laukies, duok die kad viskas pasibaigtu jums sekmingai ir negrazins jo atgal i sali o tu liksi su vaiku ant ranku .
verysad.gif


Pries susipazindama, aisku, nezinojau, suzinojau po kokio menesio, turejau galimybe rinktis buti ar nebuti su juo, bet kazkaip buvau girdejus, kad zmones susitvarko, ir nenusigandau taip baisiai. Juolab kad ir lietuviai pries istojant i ES su svetimais vardais dirbdavo. Bet pradejus bandyti narplioti, paaiskejo, kad ne viskas taip paprastai issprendziama.
Matyt, tokia meiles kaina unsure.gif
Atsakyti
Skaitau labai daznai foruma,domiuosi tuo klausimu,nes pati esu istekejus uz marokiecio.Norejome susituokti Lietuvoje,bet negavo vizos,tai susituokeme Maroke.Planavome vykti i Ispanija dirbti,bet vyrui neduoda ispanai vizos.Nezinau kaip bus su Anglija,skaiciau internete kad jeigu as dirbu Anglijoje,man reikia issiimti leidima gyvenimui,tada vyras gales kartu gyventi su manim,gaus gyvenimo dokumentus Anglijoje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smile47 @ 2008 03 12, 19:05)
Skaitau labai daznai foruma,domiuosi tuo klausimu,nes pati esu istekejus uz marokiecio.Norejome susituokti Lietuvoje,bet negavo vizos,tai susituokeme Maroke.Planavome vykti i Ispanija dirbti,bet vyrui neduoda ispanai vizos.Nezinau kaip bus su Anglija,skaiciau internete kad jeigu as dirbu Anglijoje,man reikia issiimti leidima gyvenimui,tada vyras gales kartu gyventi su manim,gaus gyvenimo dokumentus Anglijoje. g.gif

O dabar kai jau susituoke negi neduoda lietuvos vizos? man regis priimtiniausias variantas vaziuoti i lietuva ir islaukt ta laiko nuo kada gales prasyt lietuvos pilietybes. Nes sutuoktiniui tas laikas trumpesnis. O tada jis bus ES pilietis - be problemu ES keliaut ir dirbt.
Atsakyti
QUOTE(Smile47 @ 2008 03 12, 19:05)
Skaitau labai daznai foruma,domiuosi tuo klausimu,nes pati esu istekejus uz marokiecio.Norejome susituokti Lietuvoje,bet negavo vizos,tai susituokeme Maroke.Planavome vykti i Ispanija dirbti,bet vyrui neduoda ispanai vizos.Nezinau kaip bus su Anglija,skaiciau internete kad jeigu as dirbu Anglijoje,man reikia issiimti leidima gyvenimui,tada vyras gales kartu gyventi su manim,gaus gyvenimo dokumentus Anglijoje. g.gif


Tai tu gali savo vyrui tvarkyti laikina leidima gyventi, bet tam tau teks vaziuoti i Lietuva ir daryti jam iskvietima, jeigu tu vilniete, tai ta istaiga neatsimenu kaip ta gatve vadinasi yra prie kalvariju turgaus. Tada jis per ambasada pasidarys sau laikina leidima gyventi, tada ramiai gales dirbti visoj Europoj. Pagal Lietuvos istatymus pirma leidima gyventi sutuoktinis turi gauti budamas uz Lietuvos ribu. Taigi, jeigu net butumet susituoke Lt jam vis vien tektu isvykti tik del leidimo. Dabar jum reikia legalizuoti santuoka Lietuvoj. Jusu santuokos liudijima su apostile turite siusti per ambasada. http://www.urm.lt/index.php?1347715815 uzeik cia parasyta i kokia ambasada tau reikia kreiptis, nes Maroke nera Lietuvos atstovybes, o tai beprotiskai apsunkina situacija. Libane irgi nera Lt atstovybes tai dukrai tvarkau dokumentus, beprotiskai sunku. Is kitos puses gal ir gerai, kad tuoketes ne Lt, nes Lt pries sukuriant santuoka praso pazymu is policijos ar neteistas ir, kad nevedes. Mes tuokemes Lt tai vyras rinko. Is kitos puses man buvo ramiau... smile.gif
O del roziniu akiniu tegul niekas neisizeidzia, as nenorejau nieko pikta pasakyti ir nieko bloga neturejau minty... Tiesiog mano drauge buvo panasioj situacijoj, tik jis egiptietis. Jie apsizenijo ir viskas is sono is tiesu buvo supper ir ji buvo baisiai laiminga. Bet po kiek laiko suzinojo, kad jo mylimoji laukia Egipte ir jis jai pastoviai skambino, o drauge mano del popieriu vede. Ji baisiai ta zmogu mylejo, nusizude... Todel sakau, kduok Dieve, kad viskas butu ok.
O ko tavo draugas Anglijoj prieglobscio nepapraso? Gal duos? Tada gaus pabegelio statusa. Jei viskas klosis gerai, tai ir buta duos. O kai gaus pilietybe ir apsizenysit. O jeigu anksciau apsizenysit jau sita galimybe dings. Reiks kazka kita mastyti... Nebent kaip nors nelegaliais keliais geltu jis grizti namo, apsizenytumete ten. Tada padarytum jam leidima laikinai gyventi LT ir tada galetumet dirbti Airijoj, o su laiko kaip nors ir i Anglija vel nuvaziuosit. O del mokslu galiu pasakyti mano vyro brolis 3 metus mokosi Prancuzijoj nezkivaizdziai, tai jau baigia susitvarkyti Prancuzijos pilietybe. Gal jam ten laime pabandyti? Tai jam butu lengviausias kelias, nes Lt sutuoktiniui pilietybe tik po 10 metu duoda ir reikia dar egzaminus kalbos zodziu ir rastu, konstitucijos laikyti. Vienu zodziu sunkokas tas variantas, nes jis Lt kalbos juk nemoka. Vienu zodziu baisu. Pati su vyro popieriais vargau baisiai, o dabar su vaiko vargstu, geriau buciau gimdzius Lt tai nebutu jokiu bedu...Lietuvos ambsada praso pazymos, kad vaikas neturi Libano pilietybes, o cia tokiu pazymu neisdavineja, nes pilietybe duodama automatiskai. Sako, kad kai bus jai 18 gales jos atsisakyti, tai uzburtas ratas. Taip ir sukuosi. Kosmaras us tom biurokratinem masinom sad.gif
Atsakyti
Lunaforever, o gal tu zinai, ar Lietuvoje duoda laikina leidima gyventi, jeigu as pati gyvenu UK? Na, mes su saviskiu dabar Londone, bet jeigu mes kartu nuvyktume i Lietuva, susituoktume, tada jis isvyktu i Kenija ir is ten prasytu leidimo gyventi Lietuvoje, bet mano darbas ir gyv. vieta realiai tai UK, ar jam butu sansu gauti? Su tokiu leidimu mes turbut vaziuotume i kuria nors kita Europos sali, bet po vieno neseniai pasirodziusio Delfi straipsnio suabejojau, ar lengvai tuos leidimus lietuviai isdavineja.. ten rase apie moteri, istekejusia ir susilaukusia vaiko su egiptieciu, ir migracijos tarnyba nedave jam leidimo. va..
Papildyta:
QUOTE(Smile47 @ 2008 03 12, 19:05)
Skaitau labai daznai foruma,domiuosi tuo klausimu,nes pati esu istekejus uz marokiecio.Norejome susituokti Lietuvoje,bet negavo vizos,tai susituokeme Maroke.Planavome vykti i Ispanija dirbti,bet vyrui neduoda ispanai vizos.Nezinau kaip bus su Anglija,skaiciau internete kad jeigu as dirbu Anglijoje,man reikia issiimti leidima gyvenimui,tada vyras gales kartu gyventi su manim,gaus gyvenimo dokumentus Anglijoje. g.gif


Kiek teko girdeti, tai jis gali prasyti UK vizos kaip sutuoktinis, bent jums reikes irodyti, kad tu dirbi, galesi ji islaikyti ir neprasysite paramos is valstybes. Turbut geriausia butu kartu vykti i Maroka ir abiems eiti i UK ambasada prasyti vizos.
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 03 12, 21:19)
Lunaforever, o gal tu zinai, ar Lietuvoje duoda laikina leidima gyventi, jeigu as pati gyvenu UK? Na, mes su saviskiu dabar Londone, bet jeigu mes kartu nuvyktume i Lietuva, susituoktume, tada jis isvyktu i Kenija ir is ten prasytu leidimo gyventi Lietuvoje, bet mano darbas ir gyv. vieta realiai tai UK, ar jam butu sansu gauti? Su tokiu leidimu mes turbut vaziuotume i kuria nors kita Europos sali, bet po vieno neseniai pasirodziusio Delfi straipsnio suabejojau, ar lengvai tuos leidimus lietuviai isdavineja.. ten rase apie moteri, istekejusia ir susilaukusia vaiko su egiptieciu, ir migracijos tarnyba nedave jam leidimo. va..
Papildyta:
Kiek teko girdeti, tai jis gali prasyti UK vizos kaip sutuoktinis, bent jums reikes irodyti, kad tu dirbi, galesi ji islaikyti ir neprasysite paramos is valstybes. Turbut geriausia butu kartu vykti i Maroka ir abiems eiti i UK ambasada prasyti vizos.


Na, kaip Uk nezinau. Bet Lt gali viska gauti, bet nervus tampo baisiai. Teko mum su vyru paprakaituoti. Jis turejo eiline viza kai mes tuokemes. Kai daremes leidima laikinai gyventi, buvo daug bedu. Atsakymo reikia laukti 3 menesius, o vyrui viza baiginejosi 1 diena anksciau, negu atejo atsakymas ir jam teko isvykti is Lt tam alikui, tada dar senas istatymas buvo tada dar galima buvo susituokus Lt leidima Lietuvoj tvarkytis. Jei butu nesivykes tai bauda 7000 lt. Tai tie gyvunai, nes is tiesu ten retai zmogus pasitaiko, mate, kad jam vienos dienos negana tempe iki paskutinio. Maniskis pas drauga tada i Maskva vaziavo ir ten daresi Lt viza ir grizo i Lt. Lietuvoj, ejigu nesi visur kysius, tai greitai suitvarkysi. Kai buna ten sedi malonios moterys, visada brangaus sampano, kavos ir saldainiu nesam, tada zaibiskai reikalai eina, nes tos moteriskes is akiu bylos neisleidzia ir prastumia ja greiciau, o be to tai tvarko kiek ten maksimum uzima... O del to egiptiecio, velnias ten zino kokia ten situacija... Mano vyrui liko tik metai iki pilietybes. Bet maniskis sneka lietuviskai be akcento ir be klaidu, jam problemu nemanau, kad bus. Tik jam jokio noro nera atsisakyti savo pilietybes, gimtine juk... Galetu jau Lt leisti visiem tureti po 2 pilietybes ir viskas, tada baisiai palengvintu situacija... O tu Uk pilietybe turi? Tu paziurek gal yra kokie forumai anglu kalba, gal ten kitu saliu pilieciai turejo tokiu bedu kaip tu. Lietuves Anglijoj vis vien kazkaip stengiasi isteketi uz vyru turinciu Uk pilietybe, kad galetu ja gauti pacios, tai greiciausiai sitam puslapyje vargu ar bus. Saunuolis tada tavo berniukas, kad. Esu zu tave laiminga ir tikiuosi, kad jum viskas bus gerai su popieriais. Jsm tik reikia kazkaip is nelegalo balos islipti. Gal darbdaviai galetu jam kokia darbo viza padaryti? Sumokes taviskis bauda kokia ten yra uz nelegalu buvima ir viskas. Pasidomek. GAl tarp pazistamu ten turi, kurie savo firmas turi, kad idarbintu ir jo darbo viza pasirupintu... Taip pat pasidomek gal yra kokiu zmoniu, kurie uz pinigus bedas su dokumentais tvarko, Uk tokie tikrai turi buti... Vienu zodziu baisios jum sekmes biurokratijos betvarkej...
Tiesa, jam nebutina leidimo prasyti butinai Kenijoj bunant. Jis gali ji tvarkytis bet kokioj pasaulio saly, tik ne Lietuvoj...Tik tau dokumentus leidimui teks tvarkyti lietuvoj ir iskvietima jam is Lietuvoj darytis. Vienu zodziu musiskiai tik ka vedusia pora isskiria. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lunaforever: 12 kovo 2008 - 22:08
Lunaforever, labai aciu uz tavo informacija - ji labai paskatinanti. Bet mano pagrindinis klausimas butu, ar galima susituokus Lietuvoje (tam isduoda trumpalaike viza), jam kreiptis del leidimo gyventi Lietuvoje, jeigu as pati negyvenu Lietuvoje? Man atrodo, jie gali neduoti, motyvuodami kad sutuoktine (t.y. as) nera Lietuvoje, tai kam jam leidimas??
Dieve, kaip noreciau, kad viskas susitvarkytu...
Saviskiu tikiu ir pasitikiu... Aisku, kad ne viska gyvenime gali numatyti juolab atspeti, kas kito galvoj, bet as linkus tiketi geriausiu tuo paciu issaugodama savo atsarguma.
Atsakyti