Įkraunama...
Įkraunama...

Mano draugas - nelegalas

QUOTE(kepure_dega @ 2008 10 27, 22:03)
Radau puslapi toki,kur teikiamos on-line konsultacijos (justanswer taskas com). Suplojau £36, ir gavau patarima:
Vazhiuoti i jo shali, ten apsivesti, tada man ish ten aplikuoti... Va pacituosiu:

If you truly do wish to marry then your only option is for him to return to his home country and for you to travel there and marry him. He would then apply for entry clearance in his home country. If you applied for a COA in this country you would never get it. The only marriage which does not need COA is one conducted in a Church Of England. 

This is what other couples did. The only time an application may be made in the Uk is if a couple have children born in the Uk and have lived here for several years. Unfortunately this is not the case with your situation.

Gal reikia apsvarstyti toki varianta...  g.gif


Pasiskaityk http://www.ukresident.com/forums, ten rasi daug daugiau patarimu ir nemokamai smile.gif Isvaziuoti i kita sali susituokti - tikrai rizikinga. Mes padavem dokumentus kartu ir COA ir EE2 (kaip nesusituoke partneriai) gauti. Taip mums patare teisininkas. Issiuntem pries savaite, o dabar viskas Auksciausiojo rankose.
Sekmes visoms!
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 11 12, 11:06)
Pasiskaityk http://www.ukresident.com/forums, ten rasi daug daugiau patarimu ir nemokamai smile.gif Isvaziuoti i kita sali susituokti - tikrai rizikinga. Mes padavem dokumentus kartu ir COA ir EE2 (kaip nesusituoke partneriai) gauti. Taip mums patare teisininkas. Issiuntem pries savaite, o dabar viskas Auksciausiojo rankose.
Sekmes visoms!

sveika, as gyvenau su nelegalu smile.gif ( dabar jis jau 2 metai kaip mano vyras smile.gif ) gyvenom kartu 4 metus, visą tą laiką jis buvo be vizos, jo vizas buvo pasibaigus ( kažkada atvažiavo į uk kaip studentas konkordijos programa), nežinau kiek laiko taip gyventumem bet aš pastojau ir geriausias variantas mums liko išvažiuoti į jo šalį į ukrainą ir susituokti, tai kai buvau 8 mėn nėščia nuvažiavom į ukrainą ir susituokėm, kainavo daug, daug kyšių somokėta ( jis dar neturėjo 25 metų tada, tai jam dar armija grėsė smile.gif viskas pasibaigė gerai, aš grįžau į lt, čia vaiką pagimdžiau, o po pusės metų vėl grįžom i uk,jis turėjo vizą pusei metų( ją gavo ukrainoje, viza vadinasi eea sutuoktinio guest atrodo, tiksliai neatsimeno), o jau uk jis prašė resident permit 5 metams, išsiuntė į home ofisą, po pusės metų gavo,be manęs čia negali gyventi, tik kaip mūsų šeimos narys.
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 11 12, 11:06)
Pasiskaityk http://www.ukresident.com/forums, ten rasi daug daugiau patarimu ir nemokamai smile.gif Isvaziuoti i kita sali susituokti - tikrai rizikinga. Mes padavem dokumentus kartu ir COA ir EE2 (kaip nesusituoke partneriai) gauti. Taip mums patare teisininkas. Issiuntem pries savaite, o dabar viskas Auksciausiojo rankose.
Sekmes visoms!


Sveikos, mes turim geru naujienu - per menesi nuo issiuntimo gavom COA - leidima tuoktis, musu vestuves po nepilno menesiuko aaaaa clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 12 22, 23:55)
Sveikos, mes turim geru naujienu - per menesi nuo issiuntimo gavom COA - leidima tuoktis, musu vestuves po nepilno menesiuko aaaaa  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Sveikinam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
laba diena, esu nauja sioj srity, todel narsau narsau... radau ir jusu temele - skaitineju.

esu LT piliete. mano vyras Egipto Arabu Respublikos pilietis. visai neseniai baigeme klaidzioti vietiniais jo salies biurokratijos koridoriais del civilines santuokos sudarymo ir domimes kaip artimiausioj ateity butu galima mums abiems isvaziuoti ir apsigyventi UK (blogiausiu atveju kitoj EU saly).

kaip suprantu, as, nedirbusi 12 men UK ir neturinti jokio kito pagrindo kaip EU salies naries piliete, atsivezti savo sutuoktinio i UK negaliu. kokiu kitu budu tuomet galetume isvaziuoti? vaziuoti jam kaip turistui su VISA VISIT ar kazkaip kaip turistui+EU salies naries piliecio sutuoktiniui? gal paprasciau grizti i LT gavus jam leidima ten gyventi, o i UK meginti isvykti veliau?

tikiuosi jusu komentaru ir pagalbos. buciau labai dekinga, nes Egiptas, salis atostogoms - gyvenimas cia ne tas pats, kas jos...

Evi, sveikinu su jau galbut siuo metu ivykusiomis vestuvemis! sekmes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waterlillies: 03 sausio 2009 - 14:32
Tai ar bandet daryti dokumentus Lietuvoje? kreiptis i migracijos tanyba?
Atsakyti
QUOTE(waterlillies @ 2009 01 03, 15:28)

Evi, sveikinu su jau galbut siuo metu ivykusiomis vestuvemis! sekmes smile.gif


Aciu, aciu smile.gif
Atsakyti
Labas vakarelis,na va pasiskaiciau ir as cia jusu istoriju ir taip liudna pasidare verysad.gif .mes jau i home office planavom siust irodymus,kad kartu gyvenam,bet pasiskaicius dingo noras,nes musu bilai tik puses metu senumo ir siaip nelabai daug tu irodymu turim verysad.gif
bandem ir Church of England,bet sake gali tik palaimint,daugiau nieko...
Maniskis is Irano ir turejo ta valstybes prieglobsti 5 metus,bet dabar jie nutrauke,sak viskas...
Net nebezinau ka daryt.Maniskis paso neturi,dirba nelegaliai unsure.gif zodziu...neviltis... doh.gif
Papildyta:
Kas tas eea2? g.gif
Atsakyti
[quote=Evi,2008 03 09, 16:02]

Labukas, mano situacija kazkuo panasi. Mes susipazinome londone. Jis cia gyveno nelegaliai jau 4 metus, ivaziaves buvo taip pat nelegaliai. galvojome tuoktis cia, taciau pabugom, kad neikliutu. Per daug bijojom deportacijos. Tai nusprendem tuoktis Lietuvoj. Aisku daug nervu kainavo. Iskvietimai i Lietuva, vizos ir pan. Du kartus jam teko Lietuvon vaziuot, kol padavem dokumentus. Dabar aciu Dievui 17 dienu kaip vede. Taciau dar reikia jam gaut viza i uk. Kovo 30 jam interviu. dar visas menuo. tai va as liudziu londone,o jis savo saly. Sunkiausia, kad as ketvirtas menuo kaip laukiuosi, o jo nera salia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ziurza @ 2009 03 08, 14:45)
Labukas, mano situacija kazkuo panasi. Mes susipazinome londone. Jis cia gyveno nelegaliai jau 4 metus, ivaziaves buvo taip pat nelegaliai. galvojome tuoktis cia, taciau pabugom, kad neikliutu. Per daug bijojom deportacijos. Tai nusprendem tuoktis Lietuvoj. Aisku daug nervu kainavo. Iskvietimai i Lietuva, vizos ir pan. Du kartus jam teko Lietuvon vaziuot, kol padavem dokumentus. Dabar aciu Dievui 17 dienu kaip vede. Taciau dar reikia jam gaut viza i uk. Kovo 30 jam interviu. dar visas menuo. tai va as liudziu londone,o jis savo saly. Sunkiausia, kad as ketvirtas menuo kaip laukiuosi, o jo nera salia verysad.gif



Sveika 4u.gif
Sveikinimai sutuoktuviu proga 4u.gif
Taip supratau jis savo noru isvyko i savo sali ir tu jam gavai kvietima i LT?Ir tada ten susituoket? O lengvai pavyko LTsusituokt?
Beje ,o jis neturejo prieglobscio UK?Ir is kokios salies jei ne paslaptis? 4u.gif
Na va kiek klausimu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bechnaz: 13 kovo 2009 - 01:50

mergaites, o jus nenorite vedybu tvarkytis su advokatu pagalba? Aisku pinigai nemazi, bet del savo laimes ir ramaus gyvenimo as manau , kad verta. As su sb jau 5m kartu, bet tik dabar sumasteme tuoktis. Advokate jau sutvarke dokumentus ir issiunte i HO. Dabar laukiam atsakymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bechnaz @ 2009 03 13, 02:48)
Sveika  4u.gif
Sveikinimai  sutuoktuviu proga  4u.gif
Taip supratau jis savo noru isvyko i savo sali ir tu jam gavai kvietima i LT?Ir tada ten susituoket? O lengvai pavyko LTsusituokt?
Beje ,o jis neturejo prieglobscio UK?Ir is kokios salies jei ne paslaptis? 4u.gif
Na va kiek klausimu  biggrin.gif


Dekui uz sveikinimus mirksiukas.gif
Beje klausimu ziuriu tikrai nemazai... smile.gif Mano vyriokas ukrainietis. Isvyko i savo sali savo noru, nes nusibodo baimej gyvent, kad kas nepriciuptu, juk buvo nelegalas. Dariau jam iskvietima, tai dave viza tik 7 dienom pirma karta ir tai papuolem ant paciu svenciu, tai reikalu nespejom sutvarkyt. Netiko jo dokumentai, nes truko apostiliu, tai teko daryt iskvietima antra karta. Tada dokumentus ir pridavem i zaksa. Su pazyma apie nestuma teko laukti tik 15 dienu, tai sakykim, kad gana lengvai susituokem. Tik svarbu zinoti kokiu dokumentu reikia. Rodos tiek.
Atsakyti