Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(Deiva1212 @ 2010 10 12, 14:27)

Jo, galima thumbup.gif Išskaičiau, kad galima atšaukti užsakymą. Tik dar galvoju, ar taip padaryti.... Lyg ir mama norėtų kombaino, perleisčiau savo senąjį... g.gif
žodžiu, vis dar galvoju...
Atsakyti
QUOTE(Oraia @ 2010 10 12, 16:07)
Jo, galima  thumbup.gif  Išskaičiau, kad galima atšaukti užsakymą. Tik dar galvoju, ar  taip padaryti.... Lyg ir mama norėtų kombaino, perleisčiau savo senąjį...  g.gif 
žodžiu, vis dar galvoju...


Jei vis delto pasiliksite sau ta 7775, tai parasykite atsiliepima smile.gif nes as irgi kaip tik apie ji mastau, niekada dar gyvenime kombaino apskritai neturejau, tai nesinori nusipirkti s... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 10 12, 23:40)
Jei vis delto pasiliksite sau ta 7775, tai parasykite atsiliepima  smile.gif  nes as irgi kaip tik apie ji mastau, niekada dar gyvenime kombaino apskritai neturejau, tai nesinori nusipirkti s...  blush2.gif


Aš nuspirkau tokį, naudoju jau apie mėnesį- prieš tai kombaino irgi niekada neturėjau ax.gif

Mėsos kapojimui ir tešlos minkymui neturiu jokių priekaiškų, dirbant su pjaustymo diskais norėtųsi, kad nepaliktų nesupjaustytų daržovių galiukų (bet čia turbūt daugelio kombainų "liga" g.gif ), kokteilinė veikia puikiai, sultis iš obuolių kol kas tik spaudžiau- viskas OK smile.gif
na, neturiu su kuo palyginti, bet man jis patinka
Atsakyti
as issirinkau si kombaina Bosch MCM5529, tikiuosi geras mano pasirinkimas, sia savaite tikiuosi nusipirkt....
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2010 10 13, 11:09)
Aš nuspirkau tokį, naudoju jau apie mėnesį- prieš tai kombaino irgi niekada neturėjau ax.gif

Mėsos kapojimui ir tešlos minkymui neturiu jokių priekaiškų, dirbant su pjaustymo diskais norėtųsi, kad nepaliktų nesupjaustytų daržovių galiukų (bet čia turbūt daugelio kombainų "liga" g.gif ), kokteilinė veikia puikiai, sultis iš obuolių kol kas tik spaudžiau- viskas OK smile.gif
na, neturiu su kuo palyginti, bet man jis patinka


O ar imanoma su juo apdoroti mazus kiekius? Na pvz sumalti sauja riesutu? Ir ar plati produktu idejimo anga? Ar telpa visas obuolys?
Vakar ziurinejausi visokius kombainu modelius, tai man labiausiai istrigo sitas bigsmile.gif aisku nera tiek priedu, kiek turi philips, bet i komplektacija ieina 3 dydziu bliudai ir man atrodo, kad kokybe bus geresne blush2.gif tik va philips yra Lt ir galima realiai paciupineti, o cia ne, o be to neaisku ir del garantijos... dar ir siuntimo kaina prisides, plius kazkoks aparatas, kad veiktu musu elektros tinkle doh.gif visai jau pasimeciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 10 13, 12:35)
O ar imanoma su juo apdoroti mazus kiekius? Na pvz sumalti sauja riesutu? Ir ar plati produktu idejimo anga? Ar telpa visas obuolys? 
Vakar ziurinejausi visokius kombainu modelius, tai man labiausiai istrigo sitas  bigsmile.gif  aisku nera tiek priedu, kiek turi philips, bet i komplektacija ieina 3 dydziu bliudai ir man atrodo, kad kokybe bus geresne  blush2.gif  tik va philips yra Lt ir galima realiai paciupineti, o cia ne, o be to neaisku ir del garantijos... dar ir siuntimo kaina prisides, plius kazkoks aparatas, kad veiktu musu elektros tinkle  doh.gif  visai jau pasimeciau  doh.gif


Būtų gerai, kad atsilieptų kas nors, kas jau pabandė kelis kombainus g.gif

apdoroti mažus kiekius galima
produktų įdėjimo anga pakankamai plati- ji sudaryta iš dviejų cilindų, taigi, galima naudoti platesnįjį, arba į jį įstatomą- siauresnįjį cilindrą (pvz., kai smulkinami mažesni produktai, tarkim morkos)

produktai kapojimui arba tešlos gamybai dedami tiesiai į indą

į sulčiaspaudės angą telpa nemažas obuolys

aš asmeniškai nepirkčiau ne Lt, nes visada lieka klausimas dėl garantinio aptarnavimo g.gif

Aš rinkausi komabiną tokiom aplinkybėm:
1. norėjau namuose kokybiškai malti mėsą ar žuvį- o tos atskiros elektrinės mėsmalės man pasirodė baisaus dydžio, kombaino pajėgumų mūsų šeimos poreikiams malti mėsą tikrai pakanka
2. pasvajodavau apie sulčiaspaudę, bet neturiu kur sandėliuoti daug įvairios buitinės technikos, o šį kombainą laikau ant darbinio paviršiaus virtuvėje
3. vyras labai norėjo kokteilinės- o ji čia buvo įkomponuota

na, ir kiek teko girdėti- philips virtuvės technika tikrai patikima
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2010 10 13, 13:03)
Būtų gerai, kad atsilieptų kas nors, kas jau pabandė kelis kombainus g.gif

apdoroti mažus kiekius galima
produktų įdėjimo anga pakankamai plati- ji sudaryta iš dviejų cilindų, taigi, galima naudoti platesnįjį, arba į jį įstatomą- siauresnįjį cilindrą (pvz., kai smulkinami mažesni produktai, tarkim morkos)

produktai kapojimui arba tešlos gamybai dedami tiesiai į indą

į sulčiaspaudės angą telpa nemažas obuolys

aš asmeniškai nepirkčiau ne Lt, nes visada lieka klausimas dėl garantinio aptarnavimo g.gif

Aš rinkausi komabiną tokiom aplinkybėm:
1. norėjau namuose kokybiškai malti mėsą ar žuvį- o tos atskiros elektrinės mėsmalės man pasirodė baisaus dydžio, kombaino pajėgumų mūsų šeimos poreikiams malti mėsą tikrai pakanka
2. pasvajodavau apie sulčiaspaudę, bet neturiu kur sandėliuoti daug įvairios buitinės technikos, o šį kombainą laikau ant darbinio paviršiaus virtuvėje
3. vyras labai norėjo kokteilinės- o ji čia buvo įkomponuota

na, ir kiek teko girdėti- philips virtuvės technika tikrai patikima


Aciu, kad atsakete 4u.gif dar nprejau paklausti, ar labai garsiai dirba? Nes turiu mesmale atskirai, mala labai gerai, bet jau kriokia tai ne tas zodis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 10 13, 13:55)
Aciu, kad atsakete  4u.gif  dar nprejau paklausti, ar labai garsiai dirba? Nes turiu mesmale atskirai, mala labai gerai, bet jau kriokia tai ne tas zodis  doh.gif


garsiai, bet pakenčiamai g.gif
bet kiek skaičiau šioje temoje, tai tikrai ne garsiausiai rolleyes.gif

mano mažoji dukra jo bijo- tik pamato, kad ruošiuosi naudoti, iškart paleidžia dūdas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 10 13, 12:35)
O ar imanoma su juo apdoroti mazus kiekius? Na pvz sumalti sauja riesutu? Ir ar plati produktu idejimo anga? Ar telpa visas obuolys? 
Vakar ziurinejausi visokius kombainu modelius, tai man labiausiai istrigo sitas  bigsmile.gif  aisku nera tiek priedu, kiek turi philips, bet i komplektacija ieina 3 dydziu bliudai ir man atrodo, kad kokybe bus geresne  blush2.gif  tik va philips yra Lt ir galima realiai paciupineti, o cia ne, o be to neaisku ir del garantijos... dar ir siuntimo kaina prisides, plius kazkoks aparatas, kad veiktu musu elektros tinkle  doh.gif  visai jau pasimeciau  doh.gif

Jei pirksit ne Lietuvoje, tai garantijos neturėsit. Ir geriau pirkti Europoje, nei Amerikoje, nes nereikės įtampos keitiklio. Pas mane ne Cuisinart, bet su didele anga. Labai gerai kopūstams pjaustyti, didesnių daržovių nereikia smulkinti. Man labai patinka thumbup.gif
Tai dar kenwoodą pasižiūrėkit, irgi daug indukų turi
http://www.neriba.lt...?shp=oxbaseshop
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 10 13, 15:18)
Jei pirksit ne Lietuvoje, tai garantijos neturėsit. Ir geriau pirkti Europoje, nei Amerikoje, nes nereikės įtampos keitiklio. Pas mane ne Cuisinart, bet su didele anga. Labai gerai kopūstams pjaustyti, didesnių daržovių nereikia smulkinti. Man labai patinka thumbup.gif
Tai dar kenwoodą pasižiūrėkit, irgi daug indukų turi
http://www.neriba.lt...?shp=oxbaseshop


Nu su tuo Kenwoodu tai sugundet bigsmile.gif turi viska, ko ir norejau thumbup.gif tik truputi kainyte kandziojasi verysad.gif bet nieko, iki kaledu gal susitaupysiu, mazu dar kokiu nuolaidu bus blush2.gif
Atsakyti
As noreciau pasigirti blush2.gif Turiu jau virs 3 metu virtuves kombaina Philips Hr 7768! Niu, esu be galo, be krasto juo patenkinta!!!!! bigsmile.gif thumbup.gif
Viska, viska daro thumbup.gif Tik, mano akimis, yra vienas minusiukas - ta anga, pro kuria reikia deti darzoves yra mazoka. Jau dideles bulves ar obuolio neigrusi, reikia per puse pjaustyti, bet kadangi per tiek laiko pripratau, tai problemu nesudaro.
Tik iki siol nesu isbandziusi peiliuko bulvytems fri. Nes namie nelabai ju valgom ir fritiurines neturime, tai net nezinau ar pavyktu zalias bulvytes keptuveje iskepti g.gif

Jei bus kokiu klausimu, kas liecia si modeli, mielai atsakysiu, patarsiu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 14 spalio 2010 - 18:57
laba diena,
norejau paklausti seimininkiu, o kaip tas kombainas, kur dbr maksimoj uz lipdukus bus galima nusipirkti? sakau, maz pradet rinkt? ka manot?
Atsakyti