Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

Sveikos, norėjau pasiteirauti apie ta maximinį Philips'ą kombainą. Ar su juo įmanoma tarkuoti bulves tarkim cepelinam? Gal klausimas kvailokas bet niekur nerandu info doh.gif Būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LTindre @ 2010 12 19, 14:30)
Sveikos, norėjau pasiteirauti apie ta maximinį Philips'ą kombainą. Ar su juo įmanoma tarkuoti bulves tarkim cepelinam? Gal klausimas kvailokas bet niekur nerandu info  doh.gif  Būsiu dėkinga  4u.gif

Galima, tik dar reikės išrinkti nesutarkuotus gabalus ir susmulkinti su kapojimo peiliu iki vientisos masės (arba juos išmesti).
Atsakyti
Gal kas turit stai toki kombainas

Atrodo, kad turi daug funkciju, bet kaina mazoka
Atsakyti
smile.gif

Galvoju apie virtuvinį kombaina Kenwood chef pro.
Gal kas turi ar yra išbandę? Jis sunkus, metalinis, galingas, tešlą tikrai išmaišys. Vat galvoju - kažin kaip metale plaksis kiaušinių baltymai - gali patamsėt g.gif
Jau kai turėsiu naująji, tai savo senuka Philips reiks parduot, o ir sulčiaspaudės atskiros nebereikės...
Atsakyti
Mano Kenwood KMP03 profesionalusis jau namuose thumbup.gif bereik rast profesionalią virėją lotuliukas.gif
Blynams tešlą (su šluotelėmis) - išplakė, sviesto/virto kond pieno kremą (flexi antgalis) -išplakė, kablys mielinę tešlą - išminkė; sūrį, bulves, net džiūvėsėlius thumbup.gif - susmulkino būgninė pjaustyklė , spaudėm sultis, bet morkos ir obuoliai - naminiai, pastovėję, ne kažin kas gavosi sad.gif reiks mėgint iš pirktinių... Su įvairių produktų mažuoju malūnėliu maliau cukrų - ilgokai, kol virto pudra, svogūnus smulkino prastai, o vat česnakus MB sakė - labai gerai, spėju, skirtas smulkiems, kietiems produktams, peiliukai taip įdomiai tik du palei dugną įtaisyti, tai vaikui košės tikrai nesusmulkinsi su tokiu sad.gif
Dabar galvoju - turint būgninę pjaustyklę nelabai reikėjo atskiros pjaustyklės ir tarkos. Dabar taupysim mėsmalei ir maisto pjaustyklei, MB svajoja apie bulvių skutimo priedą, bet dar nesulaukėm lyg atsiliepimų apie ją....
Perleidžiu savo Philips kažkoks ten nr... su mėsmale, sulčių plaktuvu, tarkomis, peiliais, plaktuvais....
Atsakyti
Sveikos 4u.gif as po ilgu svarstymu vis delto isigijau kombaina Kenwood FP 972 ir esu laaabai juo patenkinta thumbup.gif Darzoves tarkuoja gerai, lieka gal kokio puses cm storio gabaliukai,tesla suminke pyrageliams iki kociojimo, baltymus isplake labai gerai, citrusiniu vaisiu sulciaspaude superine,paprasta sulciaspaude man nepaliko ispudzio, nors MB sake,kad isspaude gerai biggrin.gif dar neisbandziau tarkuoti bulviu cepelinams, mazojo malunelio ir kokteilines, bet manau,kad nenusivilsiu blush2.gif patiko, kad visos pagrindines detales ne plastikines, o nerudijancio plieno thumbup.gif nepatiko tik kaina unsure.gif
Atsakyti
As svajoju apie pagalbininka virtuvei... wub.gif labai jau megstu gaminti, bet tai uzima laaabai jau daug laiko... Gal kas jau analizavo kombainu rinka ir galetu man atsakyti, ar buna toks kombainas kuris pjastytu ne tik griezineliais, bet ir kubeliais... blush2.gif Jei buna, tai kokias firmas ziureti...


Atsakyti
QUOTE(Smagute @ 2011 01 07, 01:24)
As svajoju apie pagalbininka virtuvei...  wub.gif  labai jau megstu gaminti, bet tai uzima laaabai jau daug laiko... Gal kas jau analizavo kombainu rinka ir galetu man atsakyti, ar buna toks kombainas  kuris pjastytu ne tik griezineliais, bet ir kubeliais...  blush2.gif  Jei buna, tai kokias firmas ziureti...

Iš Lietuvos rinkoje esančių - Bosch MCM 5529 (arba Siemens MK55290)
http://www.senukai.l...00249507_5.html
o ne Lietuvos - Magimix 3200XL, 4200XL, 5200XL
http://www.magimix.c...m...d=9048&lg=1

Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 01 07, 01:01)
Sveikos  4u.gif  as po ilgu svarstymu vis delto isigijau kombaina Kenwood FP 972 ir esu laaabai juo patenkinta  thumbup.gif  Darzoves tarkuoja gerai, lieka gal kokio puses cm storio gabaliukai,tesla suminke pyrageliams iki kociojimo, baltymus isplake labai gerai, citrusiniu vaisiu sulciaspaude superine,paprasta sulciaspaude man nepaliko ispudzio, nors MB sake,kad isspaude gerai  biggrin.gif dar neisbandziau tarkuoti bulviu cepelinams, mazojo malunelio ir kokteilines, bet manau,kad nenusivilsiu  blush2.gif patiko, kad visos pagrindines detales ne plastikines, o nerudijancio plieno  thumbup.gif  nepatiko tik kaina  unsure.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Mes ir ji isigijom!
Vakar kepiau kugeli...bulves sutarkavo super thumbup.gif Kokteiline ir prabandyta...tai ir galiu pasakyt, kad super...taip kad...ir mes esam laaabai juo patenkinti... ax.gif
Atsakyti
O as esu labai patenkinta Kenwood FP 925. Tai mano pirmas virtuvinis kombainas, tai neturiu su kuo palyginti.
Isbandziau kokteiline, mazaji indeli, kuris skirtas mazesniam produktu kiekiui smulkinti, maluneli. Viskas man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau su maximos lipdukais ta virtuvini kombaina, tai kolkas irgi esu patenkinta, bet kaip sake miskouoga tai irgi pirmas kombainas ir neturiu su kuo palyginti:)
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 01 06, 22:12)
Mano Kenwood KMP03 profesionalusis jau namuose thumbup.gif bereik rast profesionalią virėją lotuliukas.gif
Blynams tešlą (su šluotelėmis) - išplakė, sviesto/virto kond pieno kremą (flexi antgalis) -išplakė, kablys mielinę tešlą -  išminkė; sūrį, bulves, net džiūvėsėlius thumbup.gif - susmulkino būgninė pjaustyklė , spaudėm sultis, bet morkos ir obuoliai - naminiai, pastovėję, ne kažin kas gavosi sad.gif reiks mėgint iš pirktinių... Su įvairių produktų mažuoju malūnėliu maliau cukrų - ilgokai, kol virto pudra, svogūnus smulkino prastai, o vat česnakus MB sakė - labai gerai, spėju, skirtas smulkiems, kietiems produktams, peiliukai taip įdomiai tik du palei dugną įtaisyti, tai vaikui košės tikrai nesusmulkinsi su tokiu sad.gif
Dabar galvoju - turint būgninę pjaustyklę nelabai reikėjo atskiros pjaustyklės ir tarkos. Dabar taupysim mėsmalei ir maisto pjaustyklei, MB svajoja apie bulvių skutimo priedą, bet dar nesulaukėm lyg atsiliepimų apie ją....
Perleidžiu savo Philips kažkoks ten nr... su mėsmale, sulčių plaktuvu, tarkomis, peiliais, plaktuvais....

Sulčiauspaudė vis tiek neišspaus obuolių "sausai", bus tokia "truputi tyrelė". Bulvių skutimo priedas tiks tik mažesnėms bulvėms, didesnės stringa. Be to teks išrankioti "akis" ir užtrunka ilgokai. Jei neturite "moralinių problemų" geriau skusti rankomis.
Dėl mėsmalės, geriau už tiek litų paieškoti kokios zelmer ar panašios. Namie malant į faršą 5-6 kg kumpio geriau atskira. PVZ. pas zelmerį kartais lūžta tokia plastmasiukė (5 lt.) tai mėtosi kelios atsarginės ir viskas.
Šiap, pagrindinis to prietaiso "arkliukas" darbas su tešla. Išminko ir mielinę ir juodai naminei duonai thumbup.gif
Atsakyti