Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

as jau nuo vasaros turiu is top shop bullet express kombaina. Kol kas patenkyta labai, bet kitokiu nesu turejusi, tai neturiu su kuo palyginti.

Prisispaudziau sulciu ziemai, prisikonservavau su juo darzoviu, kol kas viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2011 01 25, 14:10)
as jau nuo vasaros turiu is top shop bullet express kombaina. Kol kas patenkyta labai, bet kitokiu nesu turejusi, tai neturiu su kuo palyginti.

Prisispaudziau sulciu ziemai, prisikonservavau su juo darzoviu, kol kas viskas gerai  smile.gif


O vat man ramybės klausimas toks neduoda, ta sulčiaspaudė gal tinkama ir cepelinų darymui? blush2.gif . Ta prasme, sultis gal atskiria nuo tarkio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mini Magic @ 2011 01 24, 14:51)
Sveiki 4u.gif

Vakar ir as neistveriau ir nusipirkau kombaina, nes labai jau jo norejau  doh.gif

Zinoma vakar ne tiek ir daug isbandziau, bet kokteilius plaka puikiai, kaip trintuve irgi pasitarnavo! bulves taruoja, isplovimas jo paprastas, surinkimas taip pat, ir vietos neuzima tiek daug kiek maniau  g.gif  Manau laikui begant atrasiu dar pliusu begales, kadangi tai pirmasis mano kombainas negaliu su niekuo lygint, bet sis man labai patinka.


Ar Maximos kombainą nusipirkai? ax.gif


QUOTE(Šmukštukė @ 2011 01 25, 15:56)
O vat man ramybės klausimas toks neduoda, ta sulčiaspaudė gal tinkama ir cepelinų darymui?  blush2.gif . Ta prasme, sultis gal atskiria nuo tarkio bigsmile.gif

Aš bandžiau vieną kartą cepelinams bulves tarkuoti. Visai neblogai gavosi, tik lieka nesutarkuotų gabaliukų. Taip tešloje jie matosi, bet kai išvirė tai nieko nebesijautė. Taigi, jei neturi tarkavimo mašinos, tai tikrai galima ir su sulčiaspaude.

Atsakyti
Nusipirkau ir aš iš maximos lipdukų kombainą, tai pasakysiu mergaitėms, kurios klausė apie pjaustymą - pjausto daržoves riekelėmis storesnėmis ir plonesnėmis, tarkuoja vadinama burokine tarka, tarkuoja bulves. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkės akis @ 2011 01 27, 13:23)
Nusipirkau ir aš iš maximos lipdukų kombainą, tai pasakysiu mergaitėms, kurios klausė apie pjaustymą - pjausto daržoves riekelėmis storesnėmis ir plonesnėmis, tarkuoja vadinama burokine tarka, tarkuoja bulves.  4u.gif


O ar pati jau tarkavote bulves? ax.gif Ar palieka gabalu? Ar neuzsikerta ilgiau tarkuojant ar nuo didesnes bulves?

Ir kaip supratau farso nemala? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaa @ 2011 01 25, 10:36)
Gal kas turite ir naudojate Kenwood FP735, kokie atsiliepimai?  4u.gif


As turiu Kenwood FP 734.Tai toks pat tik baltas.Siaip priedu daug,bet va pjausto tai nevisai gerai.Meta gabalus nesupjaustytus.O tas labai nervina tarkuojant bulves,kai paskui reikia rankiot is tarkio tuos gabalus.
Geriau siulyciau pirkti Philips.Jei dar yra prekyboj labai geri HR 7764(su sulciaspaude,su bulviu tarkavimo peiliu,tik be mesmales),o HR 7766-su visais priedais.
Atsakyti
http://www.vup.lt/Bu...6-1099-234.html
Labai panasus i maximini kainuoja viso labo 257 Lt.???
Atsakyti
QUOTE(sls @ 2011 02 04, 11:39)
http://www.vup.lt/Bu...6-1099-234.html
Labai panasus i maximini kainuoja viso labo 257 Lt.???

Na visai nepanašus, o panašus kainuoja 381 Lt.
http://www.vup.lt/Bu...-1211-1222.html
Atsakyti
Maximoj vakar pasimėmiau kombainą. dabar bandžiau sutrinti sriubą, tame trintuve su ąsočiu, bet viskas pradėjo bėgti per kraštus ir užpilė pusę stalo ir sienas!
pagalvojau kad per daug įpiliau (nors buvo ne iki maximumo), tai pakartojus su puse skysčio vėl įvyko tas pats.
net ar nesandariai užsidaro tas dangtis ar kame reikalas nesuprantu. schmoll.gif g.gif

nešiu atgal, tik dabar nežinau ar keisti ar grąžinti. jeigu daug nekokybiškų daiktų, tai neapsimokės važinėti pirmyn atgal.

beto, knygelėje su instrukcijom bei ant pačios dėžės parodyta, kad laidas turi patempus įsitraukti į vidų, tačiau tokios funkcijos jame iš vis nenumatyta.
Atsakyti
Na mes irgi turim maximinį kombainą, tai kokteilius gerai suplakė, nieks per kraštus nebėgo thumbup.gif o dėl laido tai jį reikia vidun sustumt, pats neįsitrauks ax.gif Beje tarkavau bulves, tai nemažai nesutarkuotų gabaliukų lieka, reikia išrinkt juos doh.gif Turim atskirai bulvių tarkavimo mašina tai ta tikrai geriau sutarkuoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika-niznaika @ 2011 02 03, 18:40)
As turiu Kenwood FP 734.Tai toks pat tik baltas.Siaip priedu daug,bet va pjausto tai nevisai gerai.Meta gabalus nesupjaustytus.O tas labai nervina tarkuojant bulves,kai paskui reikia rankiot is tarkio tuos gabalus.
Geriau siulyciau pirkti Philips.Jei dar yra prekyboj labai geri HR 7764(su sulciaspaude,su bulviu tarkavimo peiliu,tik be mesmales),o HR 7766-su visais priedais.


Aciu uz Jusu nuomone,jau prisiskaiciau apie Kenwoodus atsiliepimu, dbr is Philipsu renkuosi 4u.gif
Dar klausimelis turincioms Philips 7775, ar tiesa, kad komplektacijoje nera mazos talpos smulkintuvo, kuriuos Kenwodai dazniausiai turi? Idomu imanoma ji atskirai isigyti?
Atsakyti
[quote=Scarlett,2011 02 04, 17:49]
Maximoj vakar pasimėmiau kombainą. dabar bandžiau sutrinti sriubą, tame trintuve su ąsočiu, bet viskas pradėjo bėgti per kraštus ir užpilė pusę stalo ir sienas!
pagalvojau kad per daug įpiliau (nors buvo ne iki maximumo), tai pakartojus su puse skysčio vėl įvyko tas pats.

Neskubekite nesti atgal, nes trinti reikia tirscius, o ne skyscius. O po to puode sujugsite viska ir gausite sriuba biggrin.gif
Atsakyti